"Kurs bardzo mi się podobał, podobnie zresztą jak ISO 9001 System i Narzędzia. Nauka zdalna w formie, którą proponujesz sprawdza się wyśmienicie - dostęp do wiedzy z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, wiedza zawsze jest Just in Time :D Program kursu w pełni spełnił moje oczekiwania, nie zabrakło żadnego tematu. Każdy z nich omówiłeś przystępnie - mam na myśli zarówno samą formę przekazu (inżyniersko precyzyjny, ale nie nad wyraz sformalizowany), jak i czas trwania odcinków - nie za krótkie, nie za długie. Po ugruntowaniu teorii i wiedzy z praktyki audytowania szczególnie przydatne wskazówki znalazłem w module o kompetencjach miękkich. Dużą wartością dodaną są także udostępnione formularze - zautomatyzowane i wygodne. Jestem przekonany, że wykorzystam w pełni zdobyte właśnie umiejętności - twarde i miękkie - na najbliższym audycie, który przeprowadzę jeszcze w lutym :)"

Michał Pułkownik
Specjalista ds. Jakości
Opinia o Szkoleniach w formule Szkoły Jakości

O Programie - Co otrzymasz?

check_circle

Zrozumienie natury ryzyka i korzyści płynących z mądrego zarządzania ryzykiem

Otrzymujesz wiedzę w formie 30 nagrań wideo, podzieloną na 3 tematyczne moduły (sprawdź agendę). Lekcje trwają od 10 do 15 minut. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do zamkniętej społeczności kursantów, gdzie będziemy Ci służyć pomocą. Poza nagraniami wideo, mamy też dla Ciebie 3 spotkania na żywo.

check_circle

Teoria połączona z wiedzą praktyczną

Dariusz Antończyk to praktyk z wieloletnim doświadczeniem pracy w korporacji automotive w trzech fabrykach w obszarach jakości, Lean6Sigma i BHP oraz w przemyśle produkcyjnym jako kierownik jakości i manager produkcji.

check_circle

Połączenie wymagań dotyczących ryzyka dla różnych norm

To szkolenie to nie tylko analiza ryzyka według normy ISO 9001 i 14001, ale również odniesienie się do całej normy dedykowanej zarządzaniu ryzykiem, tj. ISO 31000:2018.

check_circle

Dostęp do 30 nagrań wideo na rok

Po naszym szkoleniu nie wychodzisz tylko z prezentacją i notatkami. Możesz w każdej chwili wrócić do materiałów i przeglądnąć omawiany punkt szkolenia.

check_circle

Studium przypadku dotyczące zastosowania podejścia opartego o ryzyko - 8 przykładów!

Cały moduł w poświęcony tylko i wyłącznie Case study różnych przypadków. To tutaj zobaczysz, jak działa Analiza Ryzyka w praktyce.

check_circle

Certyfikat Eksperta Analizy Ryzyka ISO 9001, ISO 14001

Po ukończeniu szkolenia i zaliczeniu testu wiedzy otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoją wiedzę w 2 językach - polskim i angielskim.

check_circle

Dostęp do prywatnej grupy ekspertów - na zawsze

Dostajesz również dostęp do zamkniętej grupy eksperckiej, gdzie możesz zbudować siatkę kontaktów oraz dyskutować na temat kolejnych modułów kursu i zastosowania nabytej wiedzy.

30
Lekcji video w Panelu Kursanta
1
Grupa Dyskusyjna
3000
+
Studentów Szkoły Jakości
Poznaj prowadzącego

Autor szkolenia
Dariusz Antończyk

Trener Szkoły Jakości

Zawodowo:

Zajmował się m.in. jakością dostawców, wdrożeniami nowych projektów oraz doskonaleniem operacyjnym. Od 5 lat pracuje w jednostce certyfikacyjnej LRQA (wcześniej Lloyd’s Register), a obecnie kieruje działem szkoleń, odpowiadając za jakość szkoleń i przygotowanie trenerów w Europie Środowej.

W czasie swojej pracy realizował projekty i zadania zarówno w firmach o bardzo wysokim poziomie systemowej jakości jak i w organizacjach, w których nie miały zastosowania zasady ISO.

Większość kariery spędził bezpośrednio przy procesach jakościowych i produkcyjnych więc rozumie realne wyzwania związane ze wdrażaniem, utrzymywaniem i doskonaleniem systemów zarządzania.

Obecnie odpowiada za programy szkoleń zarówno dla międzynarodowych korporacji, małych rodzinnych firm jak i jednostek z sektora publicznego.

Certyfikaty: Posiada uprawnienia audytora wiodącego ISO 9001:2015 (IRCA 18007) a także audytora wewnętrznego ISO 14001, ISO 45001, IATF 16949, ISO 22000, VDA 6.3. Absolwent Coventry University (UK, Bachelor Degree), Politechnik Gdańskiej (mgr inż.) i SGH (Studia Podyplomowe Manager Jakości)

Agenda

Co znajdziesz w programie
Ekspert Analizy Ryzyka

Szkolenie zawiera 3 moduły. Nauczysz się zarówno podstawowych jak i zaawansowanych narzędzi wraz z umiejętnościami miękkimi.

looks_one

Moduł 1: Ryzyko jako naturalny element zarządzania organizacją

1. Ryzyko – zaczynamy!
2. Omówienie kursu
3. Ryzyko w ISO 9001:2015
4. Ryzyko w ISO 14001:2015
5. Ryzykowne definicje
6. Risk based thinking
7. 8 zasad ryzyka
8. Dlaczego warto zająć się ryzykiem
9. Osadzenie ryzyka w organizacji 1
10. Osadzenie ryzyka w organizacji 2
looks_two

Moduł 2: Zarządzanie ryzykiem krok po kroku

1. Od kontekstu do ryzyka
2. Ryzyko na różnych poziomach organizacji
3. Parszywa dwunastka
4. Identyfikacja ryzyka
5. Analiza ryzyka
6. Ewaluacja ryzyka
7. Postępowanie z ryzykiem
8. Monitorowanie, zapisy, raportowanie
looks_3

Moduł 3: Studium Przypadku

1. Case Study 1 – kontekst, zakres i kryteria
2. Case Study 2 – Identyfikacja ryzyka
3. Case Study 3 – Analiza ryzyka
4. Case Study 4 – Ewaluacja ryzyka
5. Case Study 5 – Postępowanie z ryzykiem
6. Case study 6 – Monitorowanie, zapisy i raportowanie
7. Case Study 7 – Nowy kontrakt
8. Case Study 8 – Dostawcy
9. Podsumowanie
card_giftcard

Moduł Bonusowy

1. Certyfikaty dla uczestników
2. Zapis I spotkania na żywo
3. Zapis II spotkania na żywo
4. Podsumowanie

Nasi szczęśliwi kursanci

Nie musisz mi wierzyć na słowo. Sprawdź co studenci Szkoły Jakości piszą o naszych szkoleniach. Już ponad 3000 osób nam zaufało!

Dzisiaj możesz też do nich dołączyć!

Zdecydowałam się na kupno kursu w pakiecie z kilkoma innymi ze względu na niedawne dołączenie do grona inżynierów jakości w branży automotive. Z SPC miałam styczność już wcześniej, natomiast cały czas czułam, że powinnam usystematyzować dotychczasową wiedzę oraz liczyłam na jej poszerzenie, ponieważ nie we wszystkich zagadnieniach czułam się pewnie. Już po obejrzeniu pierwszych filmików wiedziałam, że był to strzał w 10tkę :) najważniejsze zagadnienia przekazane zostały zwięźle i konkretnie, co bardzo lubię, no i w końcu znalazłam kogoś, kto porządnie wytłumaczył o co właściwie chodzi ze wskaźnikami CP, Cpk, PP, Ppk i jak należy je interpretować. Dużo przydatnej wiedzy oraz wskazówek, fajna baza do dalszej samodzielnej pracy :) Podsumowując - jeden z najlepszych kursów w jakich miałam okazję brać udział. Polecam, na prawdę warto!
Karolina Strycharczyk
Inżynier jakości
Jestem bardzo zadowolony z tego, że podjąłem kroki w celu zakupienia tego kursu. Na co dzień nie pracuję cały dzień z Excelem, ale jak już coś robię to spędzam niepotrzebnie czas na kombinowanie co i jak zrobić. Artur pokazał funkcje, które zdecydowanie polepszą jakość jak i zaoszczędzą czas przygotowywanych zestawień. Kurs bardzo dobry dla osób początkujących jak i tych, którzy mają już jakieś doświadczenie podstawowe z Excelem - wszystko bardzo fajnie opisane w taki sposób, że w tym samym czasie wykonywałem lekcje wraz z Arturem! Dzięki i do usłyszenia na innych kursach! :-)
Jan Michałowski
Kierownik laboratorium pomiarowego
Konkretna dawka wiedzy podparta przykładami z "życia jakości" pozwala zrozumieć i przyswoić wymagania normy ISO 9001. Każdy punkt normy przedstawiony w sposób bardzo umiejętny i rzeczowy. Polecam
Justyna Ewa Ciepła
Kontroler jakości
Jest to mój pierwszy kurs przeprowadzony online na podstawie nagrań. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wiedzą, która została zawarta w tym szkoleniu - widać praktyczne podejście do rozwiązywania problemu oraz możliwe przeszkody, które na nas czekają podczas tego procesu. Zaletą takiego kursu jest także łatwość robienia notatek - nie ma tematów, które ze względu szybkość przekazywania informacji mogą zostać pominięte - w takim przypadku po prostu cofałem nagranie :)
Paweł Polak
Quality Engineer
Świetny kurs! Dużo wiedzy merytorycznej przedstawionej w bardzo przystępny sposób. Kilka ważnych tematów poruszonych w module bonusowym i przede wszystkim przykłady! Myślę, że ten kurs jest dobrym uzupełnieniem dla kursu Problem Solving - Metoda 8D.
Marta Pawelczak
Junior Medical Device Quality & Safety Specialist
Szkolenie bardzo potrzebne po studiach związanych z Zarządzaniem Jakością, bardzo dobre przypomnienie tematu, oraz uzupełnienie kilku braków/niedopowiedzeń wykładowców. Doceniam ciągły dostęp do treści szkolenia, na pewno co jakiś czas będę do nich wracał!
Bartosz Sadowski
Stażysta w dziale badań i rozwoju

Gwarancja satysfakcji jakiej nigdzie nie znajdziesz!

Jeżeli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, to do końca pierwszego tygodnia trwania programu możesz uzyskać pełny zwrot kosztów.  Wystarczy, że napiszesz na maila: artur@inzynierjakosci.pl

Dla osób początkujących super sprawa, a ja potraktowałam to jak odświeżenie wiedzy. Ciekawe wskazówki celem wyeliminowania często popełnianych błędów.

Beata Sochacka, Automotive Quality Manager

Jak to wygląda?

Przykładowe lekcje ze szkolenia

Nie masz pewności co do kursów on-line lub zawartości tego konkretnego kursu?
Sprawdź materiały demo.
Dostęp do takich nagrań dostajesz na ROK

Kup dostęp do programu

Oto wszystko, co otrzymasz dołączając do Ekspert Analizy Ryzyka

Pełny Pakiet
997 PLN
697 PLN
Specjalna oferta czasowa 🔥
 • check_circle
  Ponad 30 lekcji wideo na rok
 • check_circle
  Dostęp do Grupy Eksperckiej
 • check_circle
  Możliwość dyskusji i konsultacji na rok
 • check_circle
  Excel do przeprowadzania Analizy Ryzyka
 • check_circle
  🎁 Bonus 1: Dostęp do mentora
 • check_circle
  🎁 Bonus 2: 30 dni gwarancji satysfakcji
Dołącz do Szkolenia
Chcesz zapłacić inną metodą?
(faktura pro-forma, na firmę, fv VAT)


Napisz do mnie biuro@szkolajakosci.pl
lub zadzwoń: +48 79 18 19 011
Tylko teraz
F.A.Q

Czy coś przeoczyliśmy?

Sprawdź, czy tutaj nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.

Czy istnieje inna forma płatności?

Tak, jeżeli chcesz zapłacić kartą lub potrzebujesz faktury pro-forma – napisz do mnie artur@inzynierjakosci.pl

Czy istnieją jakieś kody zniżkowe?

Nie, w przypadku zapisu z firmy więcej niż 5 osób przygotowujemy specjalną ofertę. Napisz do mnie artur@inzynierjakosci.pl

Czy po zakończeniu szkolenia otrzymam certyfikat?

Tak, zakończenie kursu wiąże się z otrzymaniem certyfikatu w 2 językach – Polskim i Angielskim.

Jakich narzędzi, urządzeń potrzebuję, aby odbyć kurs?

W zasadzie dobrego połączenia do internetu i telefonu lub komputera.

Czy mogę pracować własnym tempem z kursem?

Tak, szkolenia to nagrania wideo + konsultacje w grupie SLACK. Dostęp do szkolenia jest na 1 rok, do grupy na zawsze.

Nigdy nie korzystałem/am ze Slacka, czy sobie poradzę?

Raczej tak. Jeżeli byłoby inaczej, służymy pomocą :). W szkoleniu znajduje się również instrukcja jak otrzymać dostęp.

Czy uzyskam od razu dostęp do wszystkich materiałów?

Nie. Dostęp do kolejnych modułów zwalniany jest co tydzień. Nie chcemy przeładować Cię treścią. Jeżeli jednak potrzebujesz całości szybciej – napisz.

Co jeśli wypadnie mi jakiś tydzień nauki?

W zasadzie nic się nie stanie :). Masz dostęp na rok. Możesz do niego wracać, wykorzystywać narzędzia i nagrania wideo i zadawać pytania w naszej aplikacji.

Czy dostanę fakturę VAT?

Tak, oczywiście. Każdy uczestnik otrzyma fakturę VAT — imienną lub na firmę.

Jak mogę wnioskować o zwrot?

Wystarczy napisać do mnie artur@inzynierjakosci.pl