"Kurs bardzo mi się podobał, podobnie zresztą jak ISO 9001 System i Narzędzia. Nauka zdalna w formie, którą proponujesz sprawdza się wyśmienicie - dostęp do wiedzy z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, wiedza zawsze jest Just in Time :D Program kursu w pełni spełnił moje oczekiwania, nie zabrakło żadnego tematu. Każdy z nich omówiłeś przystępnie - mam na myśli zarówno samą formę przekazu (inżyniersko precyzyjny, ale nie nad wyraz sformalizowany), jak i czas trwania odcinków - nie za krótkie, nie za długie. Po ugruntowaniu teorii i wiedzy z praktyki audytowania szczególnie przydatne wskazówki znalazłem w module o kompetencjach miękkich. Dużą wartością dodaną są także udostępnione formularze - zautomatyzowane i wygodne. Jestem przekonany, że wykorzystam w pełni zdobyte właśnie umiejętności - twarde i miękkie - na najbliższym audycie, który przeprowadzę jeszcze w lutym :)"

Michał Pułkownik
Specjalista ds. Jakości
Opinia o Szkoleniach w formule Szkoły Jakości

O Programie - Co otrzymasz?

check_circle

Zrozumienie natury ryzyka i korzyści płynących z mądrego zarządzania ryzykiem

Otrzymujesz wiedzę w formie 30 nagrań wideo, podzieloną na 3 tematyczne moduły (sprawdź agendę). Lekcje trwają od 10 do 15 minut. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do zamkniętej społeczności kursantów, gdzie będziemy Ci służyć pomocą. Poza nagraniami wideo, mamy też dla Ciebie 3 spotkania na żywo.

check_circle

Teoria połączona z wiedzą praktyczną

Dariusz Antończyk to praktyk z wieloletnim doświadczeniem pracy w korporacji automotive w trzech fabrykach w obszarach jakości, Lean6Sigma i BHP oraz w przemyśle produkcyjnym jako kierownik jakości i manager produkcji.

check_circle

Połączenie wymagań dotyczących ryzyka dla różnych norm

To szkolenie to nie tylko analiza ryzyka według normy ISO 9001 i 14001, ale również odniesienie się do całej normy dedykowanej zarządzaniu ryzykiem, tj. ISO 31000:2018.

check_circle

Dostęp do 30 nagrań wideo na rok

Po naszym szkoleniu nie wychodzisz tylko z prezentacją i notatkami. Możesz w każdej chwili wrócić do materiałów i przeglądnąć omawiany punkt szkolenia.

check_circle

Studium przypadku dotyczące zastosowania podejścia opartego o ryzyko - 8 przykładów!

Cały moduł w poświęcony tylko i wyłącznie Case study różnych przypadków. To tutaj zobaczysz, jak działa Analiza Ryzyka w praktyce.

check_circle

Certyfikat Eksperta Analizy Ryzyka ISO 9001, ISO 14001

Po ukończeniu szkolenia i zaliczeniu testu wiedzy otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoją wiedzę w 2 językach - polskim i angielskim.

check_circle

Dostęp do prywatnej grupy ekspertów - na zawsze

Dostajesz również dostęp do zamkniętej grupy eksperckiej, gdzie możesz zbudować siatkę kontaktów oraz dyskutować na temat kolejnych modułów kursu i zastosowania nabytej wiedzy.

30
Lekcji video w Panelu Kursanta
1
Grupa Dyskusyjna
3000
+
Studentów Szkoły Jakości
Poznaj prowadzącego

Autor szkolenia
Dariusz Antończyk

Trener Szkoły Jakości

Zawodowo:

Zajmował się m.in. jakością dostawców, wdrożeniami nowych projektów oraz doskonaleniem operacyjnym. Od 5 lat pracuje w jednostce certyfikacyjnej LRQA (wcześniej Lloyd’s Register), a obecnie kieruje działem szkoleń, odpowiadając za jakość szkoleń i przygotowanie trenerów w Europie Środowej.

W czasie swojej pracy realizował projekty i zadania zarówno w firmach o bardzo wysokim poziomie systemowej jakości jak i w organizacjach, w których nie miały zastosowania zasady ISO.

Większość kariery spędził bezpośrednio przy procesach jakościowych i produkcyjnych więc rozumie realne wyzwania związane ze wdrażaniem, utrzymywaniem i doskonaleniem systemów zarządzania.

Obecnie odpowiada za programy szkoleń zarówno dla międzynarodowych korporacji, małych rodzinnych firm jak i jednostek z sektora publicznego.

Certyfikaty: Posiada uprawnienia audytora wiodącego ISO 9001:2015 (IRCA 18007) a także audytora wewnętrznego ISO 14001, ISO 45001, IATF 16949, ISO 22000, VDA 6.3. Absolwent Coventry University (UK, Bachelor Degree), Politechnik Gdańskiej (mgr inż.) i SGH (Studia Podyplomowe Manager Jakości)

Agenda

Co znajdziesz w programie
Ekspert Analizy Ryzyka

Szkolenie zawiera 3 moduły. Nauczysz się zarówno podstawowych jak i zaawansowanych narzędzi wraz z umiejętnościami miękkimi.

looks_one

Moduł 1: Ryzyko jako naturalny element zarządzania organizacją

1. Ryzyko – zaczynamy!
2. Omówienie kursu
3. Ryzyko w ISO 9001:2015
4. Ryzyko w ISO 14001:2015
5. Ryzykowne definicje
6. Risk based thinking
7. 8 zasad ryzyka
8. Dlaczego warto zająć się ryzykiem
9. Osadzenie ryzyka w organizacji 1
10. Osadzenie ryzyka w organizacji 2
looks_two

Moduł 2: Zarządzanie ryzykiem krok po kroku

1. Od kontekstu do ryzyka
2. Ryzyko na różnych poziomach organizacji
3. Parszywa dwunastka
4. Identyfikacja ryzyka
5. Analiza ryzyka
6. Ewaluacja ryzyka
7. Postępowanie z ryzykiem
8. Monitorowanie, zapisy, raportowanie
looks_3

Moduł 3: Studium Przypadku

1. Case Study 1 – kontekst, zakres i kryteria
2. Case Study 2 – Identyfikacja ryzyka
3. Case Study 3 – Analiza ryzyka
4. Case Study 4 – Ewaluacja ryzyka
5. Case Study 5 – Postępowanie z ryzykiem
6. Case study 6 – Monitorowanie, zapisy i raportowanie
7. Case Study 7 – Nowy kontrakt
8. Case Study 8 – Dostawcy
9. Podsumowanie
card_giftcard

Moduł Bonusowy

1. Certyfikaty dla uczestników
2. Zapis I spotkania na żywo
3. Zapis II spotkania na żywo
4. Podsumowanie

Nasi szczęśliwi kursanci

Nie musisz mi wierzyć na słowo. Sprawdź co studenci Szkoły Jakości piszą o naszych szkoleniach. Już ponad 3000 osób nam zaufało!

Dzisiaj możesz też do nich dołączyć!

Miałam wątpliwości, czy kurs okaże się praktyczny w mojej branży, ale z całą pewnością stwierdzam, że wszelkie obawy zostały rozwiane już podczas pierwszych lekcji. Kurs świetnie przygotowany. Wiedza została przedstawiona w zrozumiały sposób i co najważniejsze jest oparta na wieloletniej praktyce a nie wyłącznie na teorii. Uważam, że taki kurs powinien ukończyć każdy, kto jest związany z Działem Jakości w każdej branży – zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. W kursie są podane gotowe rozwiązania, które z pewnością będę wykorzystywać w praktyce. Do kursu na pewno wrócę jeszcze nie raz. Dodatkowo, wsparcie grupy i trenera jest bezcenne. Bardzo polecam.
Marta Łęgowik
Zarządzanie jakością i bezpieczeństwem żywności
Kurs na najwyższym poziomie. Zagadnienia zostały omówione w bardzo zrozumiały, przystępny i szczegółowy sposób. Zdecydowanie „must have” dla każdego kto ma jakikolwiek związek z audytami zarówno wewnętrznymi jak i dostawców. Wszelkie pytanie, które mogą się nasunąć są wyjaśniane w kolejnych lekcjach. Jestem pewna, że ukończenie kursu z pewnością zaprocentuje teraz i w przyszłości. Z całego serca polecam.
Marta Łęgowik
Zarządzanie jakością i bezpieczeństwem żywności
Dziękuję serdecznie za kurs, był mocno wyczerpujący, ukazujący w jaki sposób powinniśmy korzystać z narzędzi FMEA. Rozjaśniły mi się kwestie co i skąd wynika, czego do tej pory w trakcie uzupełniania PFMEA w pracy mi brakowało. Już wiem, że to nie jest nic przypadkowego, a działania, nad którymi powinniśmy pracować od samego początku. Widać doświadczenie prowadzącego, za co duży plus.
Paulina Humenecka
Senior Process Engineer
Kurs jak zawsze na bardzo wysokim poziomie merytorycznym :) Swoboda przekazywanych informacji przy jednoczesnej kumulacji wszystkiego co niezbędne bez zbędnych ozdobników :) Każda minuta szkolenia wykorzystana w 100% :) Dodatkowym atutem jest ogrom wskazówek praktycznych które z pewnością będą miały bardzo duży wpływ na naszą pracę przyszłych audytorów. Dostępność szkolenia na rok i wsparcie Artura są poza wszelką konkurencją!
Karolina Wentland
Specjalista ds. systemu jakości
Jestem bardzo zadowolony z możliwości uczestniczenia w kursie. Merytoryczność, zakres jak i sposób prezentowania oraz dawkowania materiałów były na wysokim poziomie. Autor kursu zawsze był dostępny, otwarty oraz przygotowany. Służył radą, pomocą. Widać, że autor poświęcił wiele pracy, wysiłku oraz pasji w szkolenie. Ten kurs to idealna propozycja dla osób, które chcą poznać i/lub poszerzyć swój techniczny angielski. Poszerzyć słownictwo z innych działów, jak i z różnych gałęzi przemysłu.
Marcin Froń
Process Engineer
Tematy techniczne kursu są bardzo dobrze dobrane — każdy znajdzie coś ze swojej dziedziny, a także może poszerzyć swoją wiedzę z innych specjalności, czytając przygotowane teksty po angielsku. Zaproponowany sposób uczenia się słówek po pewnym czasie staje się dobrym nawykiem. Niewątpliwym atutem kursu jest sympatyczny Prowadzący, który skutecznie motywował naszą fantastyczną grupę chwaląc postępy i wspierając dobrym słowem przy drobnych niepowodzeniach. Podjęłam dobrą decyzję, zapisując się na ten kurs, jestem bardzo zadowolona.
Paulina Borowiec
Kierownik działu Jakości

Gwarancja satysfakcji jakiej nigdzie nie znajdziesz!

Jeżeli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, to do końca pierwszego tygodnia trwania programu możesz uzyskać pełny zwrot kosztów.  Wystarczy, że napiszesz na maila: artur@inzynierjakosci.pl

Dla osób początkujących super sprawa, a ja potraktowałam to jak odświeżenie wiedzy. Ciekawe wskazówki celem wyeliminowania często popełnianych błędów.

Beata Sochacka, Automotive Quality Manager

Chłopak z telefonu przekazuje pieniądze dziewczynie z komputerem.
Jak to wygląda?

Przykładowe lekcje ze szkolenia

Nie masz pewności co do kursów on-line lub zawartości tego konkretnego kursu?
Sprawdź materiały demo.
Dostęp do takich nagrań dostajesz na ROK

Kup dostęp do programu

Oto wszystko, co otrzymasz dołączając do Ekspert Analizy Ryzyka

Pełny Pakiet
997 PLN
697 PLN
Specjalna oferta czasowa 🔥
 • check_circle
  Ponad 30 lekcji wideo na rok
 • check_circle
  Dostęp do Grupy Eksperckiej
 • check_circle
  Możliwość dyskusji i konsultacji na rok
 • check_circle
  Excel do przeprowadzania Analizy Ryzyka
 • check_circle
  🎁 Bonus 1: Dostęp do mentora
 • check_circle
  🎁 Bonus 2: 30 dni gwarancji satysfakcji
Dołącz do Szkolenia
Chcesz zapłacić inną metodą?
(faktura pro-forma, na firmę, fv VAT)


Napisz do mnie biuro@szkolajakosci.pl
lub zadzwoń: +48 79 18 19 011
Tylko teraz
F.A.Q

Czy coś przeoczyliśmy?

Sprawdź, czy tutaj nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.

Czy istnieje inna forma płatności?

Tak, jeżeli chcesz zapłacić kartą lub potrzebujesz faktury pro-forma – napisz do mnie artur@inzynierjakosci.pl

Czy istnieją jakieś kody zniżkowe?

Nie, w przypadku zapisu z firmy więcej niż 5 osób przygotowujemy specjalną ofertę. Napisz do mnie artur@inzynierjakosci.pl

Czy po zakończeniu szkolenia otrzymam certyfikat?

Tak, zakończenie kursu wiąże się z otrzymaniem certyfikatu w 2 językach – Polskim i Angielskim.

Jakich narzędzi, urządzeń potrzebuję, aby odbyć kurs?

W zasadzie dobrego połączenia do internetu i telefonu lub komputera.

Czy mogę pracować własnym tempem z kursem?

Tak, szkolenia to nagrania wideo + konsultacje w grupie SLACK. Dostęp do szkolenia jest na 1 rok, do grupy na zawsze.

Nigdy nie korzystałem/am ze Slacka, czy sobie poradzę?

Raczej tak. Jeżeli byłoby inaczej, służymy pomocą :). W szkoleniu znajduje się również instrukcja jak otrzymać dostęp.

Czy uzyskam od razu dostęp do wszystkich materiałów?

Nie. Dostęp do kolejnych modułów zwalniany jest co tydzień. Nie chcemy przeładować Cię treścią. Jeżeli jednak potrzebujesz całości szybciej – napisz.

Co jeśli wypadnie mi jakiś tydzień nauki?

W zasadzie nic się nie stanie :). Masz dostęp na rok. Możesz do niego wracać, wykorzystywać narzędzia i nagrania wideo i zadawać pytania w naszej aplikacji.

Czy dostanę fakturę VAT?

Tak, oczywiście. Każdy uczestnik otrzyma fakturę VAT — imienną lub na firmę.

Jak mogę wnioskować o zwrot?

Wystarczy napisać do mnie artur@inzynierjakosci.pl