Zdobądź
praktyczną wiedzę!

Rysunek i Pomiary

Specjalista ds. Pomiarów w Akredytowanym Laboratorium Pomiarowym

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie:

Rysunek Techniczny, Pomiary

Bezpłatne szkolenie z Rysunku Technicznego oraz Pomiarów, na którym Urszula Kmiecik-Sołtysiak odpowie na najbardziej nurtujące pytania.

Agenda powstała po pytaniach w zamkniętej grupie naszych kursantów. Poniżej lista:

1. Czym jest rysunek techniczny
2. Tolerancje Geometryczne na rysunku
3. Jak przeliczać tolerancje na rysunku? (łańcuch tolerancji)
4. Interpretacja maksimum materiału M
5. Różnice między ISO a ASME
6. Przeliczanie mm na cale
7. Jak dobrać przyrząd pomiarowy do danej charakterystyki (jako przykład)

Naszym ekspertem jest

Specjalista ds. Pomiarów w Akredytowanym Laboratorium Pomiarowym

Specjalista ds. Pomiarów w Akredytowanym Laboratorium Pomiarowym, Nauczyciel Akademicki Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn. ‍ Zawodowo: Zawodowo zajmuje się dydaktyką oraz badaniami naukowymi w obszarze metrologii, długości i kąta. Specjalizuje się w pomiarach wielkości geometrycznych, struktury geometrycznej powierzchni, współrzędnościowej technice pomiarowej oraz w systemach pomiarowych stosowanych w warunkach laboratoryjnych. Ukończyła studia doktoranckie, rozprawa doktorska w przygotowaniu. Uczestniczka licznych konferencji naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Magister Mechaniki i Budowy Maszyn, Inżynier Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Po pracy: Prywatnie żona, mama dwójki dzieci, która uwielbia aktywnie spędzać czas z rodziną. W wolnych chwilach piecze ciasta, rozwiązuje łamigłówki oraz czyta książki psychologiczne.
Kiedy?
27 czerwca - godzina 20:00
+ 3300 Zadowolonych
Kursantów

Dyskusje z ekspertem przeprowadzi:

CEO Szkoły Jakości, Manager Jakości z 10-letnim doświadczeniem

Zapraszam serdecznie na świetnie merytoryczne spotkanie, w którym przekażemy Ci najważniejsze informacje na temat FMEA i nowych wymagań AIAG i VDA. Jest to niezbędna wiedza dla chcącego rozwijać się inżyniera jakości.

Szkolenie całkowicie bezpłatne.

Jeżeli tylko masz pytania lub chcesz zapisać większą liczbę osób pisz lub dzwoń:

mail: biuro@szkolajakosci.pl telefon: +48 791 819 011