Uaktualnione szkolenie +5 nowych lekcji 🤩
Poznaj możliwości ChatGPT w Zarządzaniu Jakością.
Z naszym szkoleniem zwiększysz swoją produktywność oraz zaoszczędzisz sporo czasu, korzystając z nowoczesnych technologii. Poznaj GOTOWE rozwiązania dla inżynierów i wdrażaj je w pracy.
Nauczysz się od podstaw jak dostać się do ChatGPT, jak założyć konto i jak korzystać z ChatGPT nawet gdy jest zablokowany.
Dowiesz się czym jest Prompt i jak pisać go skutecznie, aby uzyskać jak najlepsze odpowiedzi w kontekście zarządzania jakością.
Nauczysz się korzystać z chatgpt do pisania efektywnych procedur, instrukcji stanowiskowych czy standardów określonym stylem i w prosty sposób
Nauczysz się korzystać z chatgpt do tłumaczenia na prosty język skomplikowanych wymagań standardów jakościowych
Pokaże Ci jak szybko przygotować checklisty na audyt już w gotowej formie tabelki. Kilka minut i wszystko gotowe.
Nauczysz się za pomocą ChatGPT strzeszczać długie maile i wyciągać z nich esencję. Pokażę Ci również jak pisać szybkie maile i odpowiedzi.
Pokażę Ci jak za pomocą ChatGPT (AI) wnieść szukanie przyczyn źródłowych problemów na wyższy poziom. AI podpowie co może pyć potencjalną przyczyną.
Masz problem z Tworzeniem Dokumentacji systemowej? Pozostaw to ChaGPT, chętnie zrobi to za ciebie.
Pokażę Ci, jak praktycznie stworzyć cały proces analizy ryzyka dostawców, wraz z dokumentami, matrycami, tabelami oraz akcjami, jakie podjąć przy słabszym wyniku dostawcy
Przedstawimy Ci metody tworzenia matryc kompetencji pracowników, opracowywania planów rozwoju danej osoby oraz testów wiedzy, aby stwierdzić kompetencje pracowników.
Otrzymasz wsparcie w zamkniętej grupie oraz podczas wspólnych dyskusja nt. wykorzystania ChatGPT w Twojej pracy.
Każdy z uczestników po zdaniu testu otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim, potwierdzający zdobytą wiedzę.
Program jest stworzony od podstaw dla osób na różnych stanowiskach branży Jakościowej.
Chcących zabłysnąć w nowym miejscu pracy poprzez znajomość nowych technologii, które ułatwiają codzienne zadania.
Chcących wykorzystać najnowsze technologie, aby maksymalizować swoją produktywność oraz możliwości.
Chcących zbudować zespoły inżynierów wspieranie przez Sztuczną Inteligencję
Zobacz co Dla Ciebie Przygotowałem
1. Wstęp
2. Dostęp do Sztucznej Inteligencji
3. Sztuczna Inteligencja w komunikacji mailowej
4. Jak tworzyć procedury, instrukcje za pomocą ChatGPT
5. Jak wykorzystać ChatGPT do szukania przyczyny problemów
6. Jak ułatwić sobie zrozumienie metod jakości za pomocą ChatGPT
7. Jak ułatwić sobie zarządzanie kontrolą jakości za pomocą ChatGPT
8. Jak ułatwić sobie proces Audytowania za pomocą ChatGPT
9. Jak tworzyć dokumentację systemową ISO 9001, AS 9100, IATF1 6949 itd.
10. Przygotowanie Procesu Analizy Ryzyka Dostawców
11. Przygotowanie Skill Matrixu, planu rozwoju pracownika oraz testu wiedzy i pytań na rozmowę
12. Raw Material - interpretacja oznaczeń materiałów surowych i tłumaczenie składu
13. Szczegółowa analiza wewnętrznych dokumentów i tworzenie procedur
14. Najważniejsza z lekcji kursu — Twórzmy rewolucję razem — to dopiero początek
15. BONUS: Tworzenie grafik za pomocą AI - MidJourney
16. Podsumowanie
Zyskaj z nami przewagę jako inżynier jakości. Zdobądź nowoczesną wiedzę
Quality Manager / Audytor / Trener
Zawodowo:
Quality Manager w wymagającej branży produkcji lotniczej z 10-letnim doświadczeniem. Zawodowo związany z firmami MTU Aero Engines (części do silników odrzutowych), Sikorsky Aircraft (helikoptery Black Hawk). Pracując z dostawcami, klientem oraz produkcją wewnętrzną wykonał setki analiz problemów metodą 8D. Obecnie właściciel Szkoły Jakości i Konsultant Jakości. Pasjonat nowych technologii, który z powodzeniem wykorzystuje Sztuczną Inteligencję w pracy z zarządzaniem jakością czy biznesem online.
Certyfikaty: Certified Quality System Manager ISO 9001, EHS Manager OHSAS18001 and Environment Manager ISO14001, Lead Auditor ISO 9001 and AS9100, IRCA – international register of Certified Auditors.
Po pracy: mąż, tata, biegacz
Nie musisz mi wierzyć na słowo. Sprawdź co studenci Szkoły Jakości piszą o naszych szkoleniach.
Poznaj opinie naszych pierwszych kursantów szkolenia
Nie masz pewności co do kursów on-line lub zawartości tego konkretnego kursu? Sprawdź materiały demo.
Dostęp do takich filmików dostajesz na rok!
Nasze szkolenia kończą się wystawieniem certyfikatu. Jesteśmy uprawnioną instytucją szkoleniową, zarejestrowaną w Wojewódzkim Urzędzie Pracy pod numerem: 2.18/00117/2020
Sprawdź, czy tutaj nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.
Tak, jeżeli chcesz zapłacić kartą lub potrzebujesz faktury pro-forma – napisz do mnie biuro@szkolajakosci.pl.
Nie, w przypadku zapisu z firmy więcej niż 5 osób przygotowujemy specjalną ofertę. Napisz do mnie biuro@szkolajakosci.pl.
Tak, zakończenie kursu wiąże się z otrzymaniem certyfikatów
w 2 językach.
W zasadzie dobrego połączenia do internetu i telefonu lub komputera.
Tak, szkolenia to nagrania wideo + konsultacje w grupie. Dostęp do szkolenia jest na 365 dni, do grupy na zawsze.
Raczej tak. Jeżeli byłoby inaczej, służymy pomocą :). W szkoleniu znajduje się również instrukcja nauki :).
Tak. Szkolenie dostępne jest natychmiast w całości.
Tak, oczywiście. Każdy uczestnik otrzyma fakturę VAT — imienną lub na firmę.
Wystarczy napisać do mnie biuro@szkolajakosci.pl.