5 Modułowe Szkolenie Kohortowe

Zostań ekspertem analizy ryzyka
FMEA - Od Podstaw do Eksperta
IAGA&VDA

Chcesz mieć niezbędne kompetencje inżyniera jakości, skutecznie zarządzać ryzykiem, prewencyjnie zarządzać jakością i spełniać wymagania klienta? Chcesz otrzymać dostęp na rok do tej wiedzy, konsultacji i grupy wsparcia? Dołącz do praktycznego programu szkoleniowego FMEA od podstaw do eksperta z MBA Piotrem Siczkiem, inżynierem, project managerem z ponad 6-letnim doświadczeniem z takich firm jak Volkswagen czy Audi.

Specjalna oferta - 30% 👉 897 zł zamiast 1297 zł
play_arrow
Zobacz intro
Obejrzyj intro – wydawca Artur Mydlarz przedstawia szkolenie (1 min)

"Kurs bardzo mi się podobał, podobnie zresztą jak ISO 9001 System i Narzędzia. Nauka zdalna w formie, którą proponujesz sprawdza się wyśmienicie - dostęp do wiedzy z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, wiedza zawsze jest Just in Time :D Program kursu w pełni spełnił moje oczekiwania, nie zabrakło żadnego tematu. Każdy z nich omówiłeś przystępnie - mam na myśli zarówno samą formę przekazu (inżyniersko precyzyjny, ale nie nad wyraz sformalizowany), jak i czas trwania odcinków - nie za krótkie, nie za długie. Po ugruntowaniu teorii i wiedzy z praktyki audytowania szczególnie przydatne wskazówki znalazłem w module o kompetencjach miękkich. Dużą wartością dodaną są także udostępnione formularze - zautomatyzowane i wygodne. Jestem przekonany, że wykorzystam w pełni zdobyte właśnie umiejętności - twarde i miękkie - na najbliższym audycie, który przeprowadzę jeszcze w lutym :)"

Michał Pułkownik
Specjalista ds. Jakości
Opinia o Szkoleniach w formule Szkoły Jakości

O Programie - Co otrzymasz?

check_circle

Wiedzę na temat Metody FMEA w formie kohorty

Otrzymujesz wiedzę w formie 40 nagrań wideo, podzieloną na 5 tematycznych modułów (sprawdź agendę). Lekcje trwają od 10 do 15 minut. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do zamkniętej społeczności kursantów, gdzie będziemy Ci służyć pomocą. Poza nagraniami wideo, mamy też dla Ciebie 3 spotkania na żywo.

check_circle

Teoria połączoną z wiedzą praktyczną

MBA Piotr Siczek to praktyk z wieloletnim doświadczeniem w pracy dla m.in takich firm jak Volkswagen czy Audi. Otrzymujesz praktyczne spojrzenie i doświadczenie z przeprowadzania analizy FMEA. Piotr nie jest wykładowcą akademickim, tylko praktykiem i chce dać Ci to, co najpraktyczniejsze, abyś dobrze przeprowadzał analizę FMEA.

check_circle

Przykład praktycznego zastosowania FMEA z wymaganiami AIAG&VDA

Nasze szkolenie to nie tylko teoria, ale również praktyczny przykład obrazujący użycie FMEA według nowych wymagań.

check_circle

Dostęp do 40 nagrań wideo na rok

Po naszym szkoleniu nie wychodzisz tylko z prezentacją i notatkami. Możesz w każdej chwili wrócić do materiałów i przeglądnąć omawiany punkt szkolenia.

check_circle

Certyfikat ukończenia

Każdy z uczestników po zdaniu testu otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim, potwierdzający zdobytą wiedzę.

check_circle

Zrozumiesz najnowsze podejście uwzględniające m.in 5T, 7 kroków i Action Priority

Nasze szkolenie bazuje na najnowszych wymaganiach AIAG&VDA. Dzięki niemu zrozumiesz najważniejsze aspekty nowego podejścia z uwzględnieniem wszystkich wytycznych.

check_circle

Dostęp do prywatnej grupy ekspertów - na zawsze

Dostajesz również dostęp do zamkniętej grupy eksperckiej, gdzie możesz zbudować siatkę kontaktów oraz dyskutować na temat kolejnych modułów kursu i zastosowania nabytej wiedzy.

40
Lekcji video
1
Zamknięta społeczność
3000
+
Studentów Szkoły Jakości
Poznaj prowadzącego

Autor szkolenia
MBA Piotr Siczek

Project Manager / Quality Engineer / Trener

Zawodowo:

Project Manager w branży automotive z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu jakością pracujący dla takich firm jak Volkswagen czy Audi. Specjalista FMEA, który przeprowadził dziesiątki analiz, również według najnowszych wymagań AIAG&VDA. Absolwent MBA i studiów inżynierskich, uczestnik kilkudziesięciu szkoleń z zakresu jakości, inżynierii i procesów produkcyjnych. Przez swoją dotychczasową karierę przeszedł przez praktycznie każdy szczebel łańcucha dostaw w Automotive od OEM, poprzez dostawcę Tier1, Tier2, aż po producenta linii zrobotyzowanych dla automotive.

Certyfikaty: Master of Business Administration, mgr. inż. Mechaniki i Budowy Maszyn, absolwent studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Projektami oraz Psychologii Zarządzania, Six Sigma Black Belt

6
+
Lat pracy w zarządzaniu jakością w branży automotive dla firm jak Volskwagen i Audi
30
+
Analiz FMEA według wymagań VDA&AIAG
20
+
Projektów w branży Automotive
Agenda

Co znajdziesz w programie
FMEA - Od Podstaw do Eksperta

Szkolenie zawiera 5 modułów. Nauczysz się zarówno podstawowych jak i zaawansowanych narzędzi wraz z umiejętnościami miękkimi.

looks_one

Modul 1 Podstawy FMEA

Lekcja 1: Wprowadzenie do FMEA
Lekcja 2: Cele i granice
Lekcja 3: Aspekty wdrożenia FMEA w firmie
Lekcja 4: Rodzaje FMEA
Lekcja 5: DFMEA i PFMEA
Lekcja 6: Powiązania FMEA z normami
looks_two

Modul 2 Planowanie projektu

Lekcja 1: Planowanie projektu wg. 5T
Lekcja 2: Planowanie FMEA wg. APQP i RGA
Lekcja 3: Zespół FMEA i odpowiedzialność cz.1
Lekcja 4: Zespół FMEA i odpowiedzialność cz.2
Lekcja 5: Narzędzia do FMEA
looks_3

Modul 3 Metodyka FMEA

Lekcja 1: Metodyka 7 kroków
Lekcja 2: Krok 1 - Definicja zakresu
Lekcja 3: Krok 2 - Analiza struktury
Lekcja 4: Krok 3 - Analiza funkcji
Lekcja 5: Krok 4 - Analiza błędów
Lekcja 6: Krok 5 - Analiza ryzyka cz.1
Lekcja 7: Krok 5 - Analiza ryzyka cz.2
Lekcja 8: Krok 6 - Optymalizacja
Lekcja 9: Krok 7 - Dokumentowanie wyników
looks_4

Modul 4 Elementy FMEA

Lekcja 1: Narzędzia wspomagające FMEA
Lekcja 2: Wskaźnik RPN a AP
Lekcja 3: CoQ a FMEA
Lekcja 4: Plan kontroli a FMEA
Lekcja 5: Ochrona Know How
looks_4

Modul 5 Ekspert FMEA

Lekcja 1: Przykład FMEA cz.1
Lekcja 2: Przykład FMEA cz.2
Lekcja 3: Przykład FMEA cz.3
Lekcja 4: Przykład FMEA cz.4
Lekcja 5: Omówienie z Audytorem, na co zwróciłby uwagę weryfikując FMEA cz.1
Lekcja 6: Omówienie z Audytorem, na co zwróciłby uwagę weryfikując FMEA cz.2
Lekcja 7: Omówienie z Audytorem, na co zwróciłby uwagę weryfikując FMEA cz.3

Nasi szczęśliwi kursanci

Nie musisz mi wierzyć na słowo. Sprawdź co studenci Szkoły Jakości piszą o naszych szkoleniach. Już ponad 2900 osób nam zaufało!

Dzisiaj możesz też do nich dołączyć!

Zdecydowałam się na kupno kursu w pakiecie z kilkoma innymi ze względu na niedawne dołączenie do grona inżynierów jakości w branży automotive. Z SPC miałam styczność już wcześniej, natomiast cały czas czułam, że powinnam usystematyzować dotychczasową wiedzę oraz liczyłam na jej poszerzenie, ponieważ nie we wszystkich zagadnieniach czułam się pewnie. Już po obejrzeniu pierwszych filmików wiedziałam, że był to strzał w 10tkę :) najważniejsze zagadnienia przekazane zostały zwięźle i konkretnie, co bardzo lubię, no i w końcu znalazłam kogoś, kto porządnie wytłumaczył o co właściwie chodzi ze wskaźnikami CP, Cpk, PP, Ppk i jak należy je interpretować. Dużo przydatnej wiedzy oraz wskazówek, fajna baza do dalszej samodzielnej pracy :) Podsumowując - jeden z najlepszych kursów w jakich miałam okazję brać udział. Polecam, na prawdę warto!
Karolina Strycharczyk
Inżynier jakości
Jestem bardzo zadowolony z tego, że podjąłem kroki w celu zakupienia tego kursu. Na co dzień nie pracuję cały dzień z Excelem, ale jak już coś robię to spędzam niepotrzebnie czas na kombinowanie co i jak zrobić. Artur pokazał funkcje, które zdecydowanie polepszą jakość jak i zaoszczędzą czas przygotowywanych zestawień. Kurs bardzo dobry dla osób początkujących jak i tych, którzy mają już jakieś doświadczenie podstawowe z Excelem - wszystko bardzo fajnie opisane w taki sposób, że w tym samym czasie wykonywałem lekcje wraz z Arturem! Dzięki i do usłyszenia na innych kursach! :-)
Jan Michałowski
Kierownik laboratorium pomiarowego
Konkretna dawka wiedzy podparta przykładami z "życia jakości" pozwala zrozumieć i przyswoić wymagania normy ISO 9001. Każdy punkt normy przedstawiony w sposób bardzo umiejętny i rzeczowy. Polecam
Justyna Ewa Ciepła
Kontroler jakości
Jest to mój pierwszy kurs przeprowadzony online na podstawie nagrań. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wiedzą, która została zawarta w tym szkoleniu - widać praktyczne podejście do rozwiązywania problemu oraz możliwe przeszkody, które na nas czekają podczas tego procesu. Zaletą takiego kursu jest także łatwość robienia notatek - nie ma tematów, które ze względu szybkość przekazywania informacji mogą zostać pominięte - w takim przypadku po prostu cofałem nagranie :)
Paweł Polak
Quality Engineer
Świetny kurs! Dużo wiedzy merytorycznej przedstawionej w bardzo przystępny sposób. Kilka ważnych tematów poruszonych w module bonusowym i przede wszystkim przykłady! Myślę, że ten kurs jest dobrym uzupełnieniem dla kursu Problem Solving - Metoda 8D.
Marta Pawelczak
Junior Medical Device Quality & Safety Specialist
Szkolenie bardzo potrzebne po studiach związanych z Zarządzaniem Jakością, bardzo dobre przypomnienie tematu, oraz uzupełnienie kilku braków/niedopowiedzeń wykładowców. Doceniam ciągły dostęp do treści szkolenia, na pewno co jakiś czas będę do nich wracał!
Bartosz Sadowski
Stażysta w dziale badań i rozwoju

Gwarancja satysfakcji jakiej nigdzie nie znajdziesz!

Jeżeli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, to do końca pierwszego tygodnia trwania programu możesz uzyskać pełny zwrot kosztów.  Wystarczy, że napiszesz na maila: artur@inzynierjakosci.pl

Dla osób początkujących super sprawa, a ja potraktowałam to jak odświeżenie wiedzy. Ciekawe wskazówki celem wyeliminowania często popełnianych błędów.

Beata Sochacka, Automotive Quality Manager

Jak to wygląda?

Przykładowe lekcje ze szkolenia

Nie masz pewności co do kursów on-line lub zawartości tego konkretnego kursu?
Sprawdź materiały demo.
Dostęp do takich filmików dostajesz na rok 👀

Kup dostęp do programu

Oto wszystko, co otrzymasz dołączając do FMEA - Od Podstaw do Eksperta

Pełny Pakiet
1297 PLN
897 PLN
 • check_circle
  Ponad 40 lekcji wideo na rok
 • check_circle
  Dostęp do Grupy Eksperckiej
 • check_circle
  Możliwość dyskusji i konsultacji przez rok
 • check_circle
  Excel do przeprowadzania FMEA
 • check_circle
  🎁 Bonus 1: Dostęp do mentora
 • check_circle
  🎁 Bonus 2: 30 dni gwarancji satysfakcji
Dołącz do Szkolenia
Chcesz zapłacić inną metodą?
(faktura pro-forma, na firmę, fv VAT)


Napisz do mnie biuro@szkolajakosci.pl
lub zadzwoń: +48 79 18 19 011
Tylko teraz
F.A.Q

Czy coś przeoczyliśmy?

Sprawdź, czy tutaj nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.

Czy istnieje inna forma płatności?

Tak, jeżeli chcesz zapłacić kartą lub potrzebujesz faktury pro-forma – napisz do mnie artur@inzynierjakosci.pl

Czy istnieją jakieś kody zniżkowe?

Nie, w przypadku zapisu z firmy więcej niż 5 osób przygotowujemy specjalną ofertę. Napisz do mnie artur@inzynierjakosci.pl

Czy po zakończeniu szkolenia otrzymam certyfikat?

Tak, zakończenie kursu wiąże się z otrzymaniem certyfikatu w 2 językach – Polskim i Angielskim.

Jakich narzędzi, urządzeń potrzebuję, aby odbyć kurs?

W zasadzie dobrego połączenia do internetu i telefonu lub komputera.

Czy mogę pracować własnym tempem z kursem?

Tak, szkolenia to nagrania wideo + konsultacje w grupie SLACK. Dostęp do szkolenia jest na 1 rok, do grupy na zawsze.

Nigdy nie korzystałem/am ze Slacka, czy sobie poradzę?

Raczej tak. Jeżeli byłoby inaczej, służymy pomocą :). W szkoleniu znajduje się również instrukcja jak otrzymać dostęp.

Czy uzyskam od razu dostęp do wszystkich materiałów?

Nie. Dostęp do kolejnych modułów zwalniany jest co tydzień. Nie chcemy przeładować Cię treścią. Jeżeli jednak potrzebujesz całości szybciej – napisz.

Co jeśli wypadnie mi jakiś tydzień nauki?

W zasadzie nic się nie stanie :). Masz dostęp na rok. Możesz do niego wracać, wykorzystywać narzędzia i nagrania wideo i zadawać pytania w naszej aplikacji.

Czy dostanę fakturę VAT?

Tak, oczywiście. Każdy uczestnik otrzyma fakturę VAT — imienną lub na firmę.

Jak mogę wnioskować o zwrot?

Wystarczy napisać do mnie artur@inzynierjakosci.pl