Kariera Inżyniera Jakości w Automotive

KUPUJĘ SZKOLENIE
Szkolenie w formie serii nagrań wideo, materiałów oraz plików Excel.
Wiedza zostaje z Tobą po szkoleniu, możesz do niej wracać kiedy chcesz.
Otrzymujesz dostęp do społeczności i konsultacje
w grupie nawet po kursie.
Nasi trenerzy to praktycy
z wieloletnim doświadczeniem z przemysłu.
Szkolenie na temat wymagań w Jakości branży Automotive.  Doświadczony Inżynier Jakości poprowadzi Cię przez stanowiska, pożądane kompetencje
oraz wymagania sektora motoryzacyjnego.
W szkoleniu dowiesz się również jak przygotować świetne CV - tę lekcję prowadzi Ewelina Sokołowska z HRQ Engineering, firmy rekrutującej inżynierów jakości.
Starszy inżynier ds. jakości / Wykładowca TUV Nord
Właścicielka HRQ Engineering

O szkoleniu:

Wspólnie z Michałem Jezuskiem przygotowaliśmy program dla Inżynierów wchodzących w branżę motoryzacyjną. Dzięki szkoleniu nie planujesz swojej kariery po omacku. Wiesz dokładnie, jakie zadania wykonuje się na danym stanowisku. Jakich błędów nie popełniać na początku kariery oraz czego się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Dodatkowo Ewelina Sokołowksa CEO HRQ Engineering (firmy rekrutującej inżynierów) wytłumaczy, jak powinno wyglądać CV, które daje przewagę na rynku pracy.

Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę przemyśle, przygotowujesz się na rozmowę kwalifikacyjną lub kończysz studia i chcesz zwiększyć kompetencje, to dobrze, że tu jesteś. Już teraz dowiedz się jak pokierować swoją karierą w Automotive!

Tomasz Rokoszak

Inżynier Jakości

"Jeśli chodzi o sam kurs, uważam go za super wartościowy, szczególnie dla osób zaczynających swoje kariery, tak jak ja (2 lata w Inpektor KJ- lotnictwo) :) Kurs dostarcza dużo cennych wskazówek dotyczących funkcjonowania jakości w przedsiębiorstwach z branży Automotive i prezentuje wiele możliwości rozwoju od młodszego specjalisty, po inżyniera jakości klienta. Zawarte w poszczególnych lekcjach opisy stanowisk inżynierskich na pewno pomogą mi podczas wyboru nowego stanowiska oraz w przygotowaniu się do rozmów rekrutacyjnych z przyszłym pracodawcą. Duży plus za lekcję o pisaniu CV! Ogólnie kurs do polecenia! Jest to mój pierwszy ukończony kurs ze szkołą jakości, ale na pewno nie ostatni!"

Czego się nauczysz:

• Wszystkich stanowisk Inżyniera Jakości oraz ich charakterystyki
  • Zagadnień Core Tools oraz narzędzi potrzebnych w wymaganiach jakościowych branży Automotive
  • Pisania CV z przedstawieniem swoich mocnych stron
  • Przygotowania na rozmowę kwalifikacyjną i jakie pytania na niej padają

Dla kogo to szkolenie?

• Absolwentów Studiów
  • Studentów myślących o pracy w Automotive
  • Inżynierów Jakości z innych branż, chcących się przekwalifikować

Jak wygląda Agenda?

Inżynier Jakości w Automotive

1. Inżynier Jakości w Automotive – na czym polega praca inżyniera jakości
    w sektorze motoryzacyjnym ?
  2. Najczęściej pożądane kwalifikacje / kompetencje
  3. Core Tools Automotive co to?
  4. Inżynier Jakości procesu
  5. Inżynier Jakości dostawców (SQA/**SQE**)
  6. Inżynier Jakości klienta
  7. Inżynier Jakości d/s reklamacji / zwrotów gwarancyjnych
  8. Inżynier Jakości d/s Systemu Zarządzania Jakością & Audytor w Automotive
  9. Specyficzne wymagania klienta
  10. Wymagania dla sektora Automotive – ISO, IATF, VDA
  11. Best Practices dla kandydata na Inżyniera Jakości – rady doświadczonego Starszego Inżyniera Jakości
  12. Jak może wyglądać rekrutacja na stanowisko Inżyniera Jakości
  13. Umiejętności miękkie inżyniera jakości Automotive
  14. Podsumowanie
  15. BONUS: Jak powinno wyglądać CV, które daje przewagę na rynku pracy – Analiza przez HR Quality Engineering

Przykładowe lekcje:

Poznaj opinie kursantów:

Mateusz Sochacki

Inżynier Jakości

"Niedawno zakupiłem kurs Inżynier Jakości Automotive i jestem z tego zakupu zadowolony. Dzięki niemu uzupełniłem braki w wiedzy i łatwiej mi spojrzeć teraz na pracę jako (miejmy nadzieję) przyszły IJ. Jestem na ostatniej lekcji dotyczącej CV i nie ukrywam zastanawiam się nad kolejnym zakupem (PPAP) :)"

Marta Pawelczak

Inżynier Laboratorium

"Świetne szkolenie! Dużo cennych uwag i wskazówek. Mógłby być dodatkowy film, jak u Ciebie na kanale o wadach i zaletach w formie zestawienia wszystkich stanowisk - niemniej można o tym po prostu posłuchać u Ciebie jako uzupełnienie :)"

Marcin Biedrawa

Technik kontroli jakości

Bardzo fajna jest nowa wersja kursu- jest porównanie, ponieważ ostatnia, 14 lekcja jest jeszcze w starej wersji. Bardzo fajne szkolenie, tłumaczące krok po kroku co i jak się dzieje w tym dziale jakości w automotive i w jaki sposób się rozwijać, aby zdobyć tam pracę. Dziękuję bardzo za fajne szkolenie, oby tak dalej.

Certyfikat ukończenia:

Nasze szkolenia kończą się wystawieniem certyfikatu. Jesteśmy uprawnioną instytucją szkoleniową, zarejestrowaną w Wojewódzkim Urzędzie Pracy pod numerem: 2.18/00117/2020

297 zł brutto
597 zł brutto