"Jeśli chodzi o sam kurs, uważam go za super wartościowy, szczególnie dla osób zaczynających swoje kariery, tak jak ja (2 lata w Inspektor KJ- lotnictwo) :) Kurs dostarcza dużo cennych wskazówek dotyczących funkcjonowania jakości w przedsiębiorstwach z branży Automotive i prezentuje wiele możliwości rozwoju od młodszego specjalisty, po inżyniera jakości klienta. Zawarte w poszczególnych lekcjach opisy stanowisk inżynierskich na pewno pomogą mi podczas wyboru nowego stanowiska oraz w przygotowaniu się do rozmów rekrutacyjnych z przyszłym pracodawcą. Duży plus za lekcję o pisaniu CV! Ogólnie kurs do polecenia! Jest to mój pierwszy ukończony kurs ze szkołą jakości, ale na pewno nie ostatni!"

Tomasz Rokoszak
Inżynier Jakości
Opinia o Szkoleniu Kariera Inżyniera Jakości w Automotive
Suma ukończonych szkoleń w Szkole Jakości

Inżynier Jakości w Automotive

Jeżeli rozpoczynasz swoją pracę w przemyśle, przygotowujesz się na rozmowę kwalifikacyjną lub kończysz studia i chcesz zwiększyć kompetencje, to dobrze, że tu jesteś. Już teraz dowiedz się jak pokierować swoją karierą w Automotive!

1. Inżynier Jakości w Automotive – na czym polega praca inżyniera jakości
w sektorze motoryzacyjnym?
2. Najczęściej pożądane kwalifikacje / kompetencje
3. Core Tools Automotive co to?
4. Inżynier Jakości procesu
5. Inżynier Jakości dostawców (SQA/**SQE**)
6. Inżynier Jakości klienta
7. Inżynier Jakości d/s reklamacji / zwrotów gwarancyjnych
8. Inżynier Jakości d/s Systemu Zarządzania Jakością & Audytor w Automotive
9. Specyficzne wymagania klienta
10. Wymagania dla sektora Automotive – ISO, IATF, VDA
11. Best Practices dla kandydata na Inżyniera Jakości – rady doświadczonego Starszego Inżyniera Jakości
12. Jak może wyglądać rekrutacja na stanowisko Inżyniera Jakości
13. Umiejętności miękkie inżyniera jakości Automotive
15. BONUS: Jak powinno wyglądać CV, które daje przewagę na rynku pracy – Analiza przez HR Quality Engineering

Michał Jezusek

Quality Manager / Audytor / Trener

Starszy Inżynier Jakości w azjatyckiej korporacji. W swojej pracy zawodowej uczestniczył również w zagranicznych projektach
w Korei Południowej. Audytor dostawców do branży automotive, mający za sobą dziesiątki przeprowadzonych ewaluacji wymagań zgodnie ze specyfikacją IATF 16949:2016. Wykładowca Akademicki, Audytor IATF 16949:2016, VDA 6.3, VDA 6.5, ISO 9001:2015, absolwent studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Projektami w Automotive, magister Zarządzania Jakością.

Certyfikaty: Posiada uprawnienia audytora IATF 16949:2016, VDA 6.3, VDA 6.5, ISO 9001:2015.

Autorka bonusu
Ewelina Sokołowska

Talent Acquisition Team Lead (EMEA)

Od ponad dekady wspiera Klientów z Polski oraz z zagranicy
w pozyskiwaniu najlepszych talentów do ich organizacji w branżach automotive, FMCG, przemysł ciężki, budownictwo, lotnictwo, R&D
i innych. W swojej karierze realizowała projekty greenfield, budując kompletne zespoły. Spędziła serki godzin na skutecznych rozmowach kwalifikacyjnych, zatrudniając setki zadowolonych osób.

Nasi szczęśliwi kursanci

W paru słowach: rzetelność, doświadczenie i zarażenie chęcią dalszej pracy nad sobą i swoją karierą. Na pewno kurs przerobię jeszcze kilka razy, notując pytania aby potem zadać je na spotkaniach. Dobrze, że Michale mówisz o odwadze- będę pamiętał Twoje słowa, aby wierzyć w siebie :) w swoją misję. Dzięki!
Paweł Papiński
Inżynier jakości
Podczas kursu przekazano widzę dotyczącą pracy inżyniera jakości w pigułce, same najważniejsze informacje, co było bardzo pomocne. Treści przekazane przejrzyście.
Magdalena Wierzbicka
Inżynier Procesu
Bardzo pomocny kurs. Obecnie pracuje jako inspektor jakości. Mam nadzieję że niedługo będę pomagał przy jakości łańcucha dostaw. Kurs mi w tym pomoże na 100%.
Adrian Jarząb
Inspektor Jakości
Krótko i zwięźle - podobało mi się wszystko :) szczególnie to, że przedstawiono aspekty pracy inżyniera jakości w prosty i przystępny sposób
Aleksandra Gierka
Process Technician

Jeżeli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, to do końca pierwszego tygodnia trwania programu możesz uzyskać pełny zwrot kosztów.  Wystarczy, że napiszesz na maila: biuro@szkolajakosci.pl

Dostęp do takich filmików dostajesz na rok!

Oto wszystko, co otrzymasz dołączając do Inżynier Jakości w Automotive

15 konkretnych lekcji wideo
    Możliwość dyskusji i konsultacji dożywotnio
    30 dni gwarancji satysfakcji