Konsultacje i Szkolenia Stacjonarne

Nasz zespół tworzą wieloletni praktycy, którzy dzielą się swoją wiedzą i przede wszystkim doświadczeniem w pracy w przemyśle.

Poza szkoleniami online oferujemy również indywidualne szkolenia stacjonarne oraz dedykowane konsultacje z danego zakresu.

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Sylwetki naszych specjalistów oraz zakres konsultacji, szkoleń.

Zakres:
Strategiczne Zarządzanie Jakością, Zarządzanie Jakością Dostaw, Kwalifikacja i Audyt Dostawców, Problem Solving 8D, Audytowanie Procesów Produkcyjnych, Zarządzanie Działem Jakości, Ustalenie KPI,

Quality Manager z 10-letnim doświadczeniem wymagającej branży lotniczej – produkcji silników odrzutowych. Mentor audytorów produkcji lotniczej, ekspert
z zakresu zarządzania jakością dostaw, produkcji oraz kontroli jakości.

W swojej karierze zawodowej rozwiązał dziesiątki skomplikowanych problemów jakościowych metodami 8D, A3, Six Sigma w międzynarodowych zespołach.

Certyfikaty

Lead Auditor ISO 9001 and AS9100, IRCA – international register of Certified Auditors, Certified Quality System Manager ISO 9001, EHS Manager OHSAS18001 and Environment Manager ISO14001, Green Belt Six Sigma, Lean Management Academy, TUV AS9100.

Michał Jezusek

Zakres:
IAFT 16949, Zarządzanie Jakością Dostaw Automotive, Wymagania Jakości Branży Automotive, APQP

Starszy Inżynier Jakości w azjatyckiej korporacji. W swojej pracy zawodowej uczestniczył również w zagranicznych projektach w Korei Południowej.

Audytor dostawców do branży automotive, mający za sobą dziesiątki przeprowadzonych ewaluacji wymagań zgodnie ze specyfikacją IATF 16949:2016.

Wykładowca Akademicki, Audytor IATF 16949:2016, VDA 6.3, VDA 6.5, ISO 9001:2015, absolwent studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Projektami w Automotive, magister Zarządzania Jakością.

Certyfikaty

Posiada uprawnienia audytora IATF 16949:2016, VDA 6.3, VDA 6.5, ISO 9001:2015.

Urszula Kmiecik-Sołtysiak

Zakres:
Pomiary, Metrologia, Obsługa sprzętu pomiarowego i Maszyn, Interpretacja Wyników Pomiarowych, Pomiar Chropowatości, Normy i Specyfikacje, Dobór narzędzi pomiarowych, Wzorcowanie i Sprawdzanie przyrządów pomiarowych, Niepewność pomiarów, Pomiary okrągłości

Specjalista ds. Pomiarów w Akredytowanym Laboratorium Pomiarowym, Nauczyciel Akademicki Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn.

Zawodowo: Zawodowo zajmuje się dydaktyką oraz badaniami naukowymi w obszarze metrologii, długości i kąta. Specjalizuje się w pomiarach wielkości geometrycznych, struktury geometrycznej powierzchni, współrzędnościowej technice pomiarowej oraz w systemach pomiarowych stosowanych w warunkach laboratoryjnych.
Ukończyła studia doktoranckie, rozprawa doktorska w przygotowaniu. Uczestniczka licznych konferencji naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Magister Mechaniki i Budowy Maszyn, Inżynier Zarządzania i Inżynierii Produkcji.

Po pracy: Prywatnie żona, mama dwójki dzieci, która uwielbia aktywnie spędzać czas
z rodziną. W wolnych chwilach piecze ciasta, rozwiązuje łamigłówki oraz czyta książki psychologiczne.

Certyfikaty

Obsługa oprogramowania CALYPSO Zeiss: O-INSECT, Krzywe na maszynie pomiarowej O-Inspect, Powierzchnie Swobodne na maszynie pomiarowej O-Inspect, Wzorcowanie przyrządów do pomiarów długości i kąta, Nowelizacja normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02

Patryk Sadowski

Zakres:
VDA, Wymagania Niemieckiej Branży Automotive, IATF 16949, VDA6.3, PPAP, APQP, Critical Supplier Management, Problem Solving 8D, FTA, Audyty Dostawców

Zawodowo: Od 9 lat pracuję w Jakości w branży automotive. Głównie jako Inżynier Jakości Dostawców oraz, przez kilka miesięcy, jako Inżynier Jakości. Od samego początku mojej pracy brałem udział w audytach procesu, najpierw jako obserwator, ucząc się od moich bardziej doświadczonych kolegów, następnie jako audytor wspomagający, aż zostałem samodzielnym audytorem.

Łącznie jako audytor wiodący VDA6.3:
– wykonałem ponad 60 audytów,
– w ponad 20 organizacjach,
– na 3 kontynentach,

Ze standardem VDA 6.3 pracuję od 2016 roku. Przez ten czas audytowałem procesy wewnętrzne, procesy dostawców oraz procesy zewnętrzne, czyli audyty na zlecenie klienta w.in takich lokalizacjach jak Meksyk, Tunezja, Hiszpania, Włochy, Grecja, Węgry, Czechy, Polska, Niemcy, Austria, Francja, Rumunia.

Certyfikaty

VDA 19.1 Kontrola Czystości Technicznej, Czystość techniczna w produkcji VDA 19.2, Lean Wbudowana Jakość, Certyfikacja VDA 6.3, MSA, IPC, ESD, Auditor wewnętrzny IATF 16949:2016, Audyt Procesu Valeo, Valeo QRQC i FTA, SPC, MSA, Audyt Procesu VDA 6.3, Lean Metodologia Jikotei Kanketsu, Czystość techniczna Glaeser, DFEMA, PPAP, APQP, Obsługa Reklamacji Gwarancyjnych Webasto, Pełnomocnik Systemów Zarządzania Jakością PCBC, PFMEA, Asystent Systemów Zarządzania Jakością PCBC.

Skontaktuj się z nami przez formularz

Dziękujemy. Twoja wiadomość została wysłana.
Oj! Coś poszło nie tak :(.

Lub telefonicznie: +48 79 18 19 011