FMEA Bezpłatny Mini Kurs
14.03 godzina 20:00

+ 2900 Zadowolonych Kursantów

Chcemy podzielić się z Tobą praktyczną wiedzą o FMEA

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie, w którym podzielimy się z Tobą poniższymi informacjami:
  • Co to jest FMEA i analiza ryzyka
  • Dlaczego należy przeprowadzać analizę ryzyka
  • Na czym polegają nowe wymagania AIAG&VDA odnośnie FMEA
  • Zrozumiesz czym jest podejście 5T, 7 kroków czy Action Priority
  • Jak wygląda przykład zrobionego FMEA

Naszym ekspertem jest

MBA Piotr Siczek

Project Manager w branży automotive z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu jakością pracując dla takich firm jak Volkswagen czy Audi. Specjalista FMEA, który przeprowadził dziesiątki analiz, również według najnowszych wymagań AIAG&VDA. Absolwent MBA i studiów inżynierskich, uczestnik kilkudziesięciu szkoleń z zakresu jakości, inżynierii i procesów produkcyjnych. Przez swoją dotychczasową karierę przeszedł przez praktycznie każdy szczebel łańcucha dostaw w Automotive od OEM, poprzez dostawcę Tier1, Tier2, aż po producenta linii zrobotyzowanych dla automotive.

Certyfikaty: Master of Business Administration, mgr. inż. Mechaniki i Budowy Maszyn, absolwent studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Projektami oraz Psychologii Zarządzania, Six Sigma Black Belt

Dyskusje z ekspertem przeprowadzi:

CEO Szkoły Jakości, Manager Jakości z 10-letnim doświadczeniem

Zapraszam serdecznie na świetnie merytoryczne spotkanie, w którym przekażemy Ci najważniejsze informacje na temat FMEA i nowych wymagań AIAG i VDA. Jest to niezbędna wiedza dla chcącego rozwijać się inżyniera jakości.

Szkolenie całkowicie bezpłatne.

Jeżeli tylko masz pytania lub chcesz zapisać większą liczbę osób pisz lub dzwoń:
mail: biuro@szkolajakosci.pl telefon: +48 791 819 011