Szkolenie Kontrola Jakości

Kontrola Jakości to fundament zapewnienia jakości w przemyśle. Jeżeli pracujesz jako kontroler lub inżynier jakości, musisz znać te zagadnienia, aby lepiej i łatwiej pracować z Kontrolą Jakości. Poznaj najważniejsze zagadnienia w niecałe 2 godziny, które przełożą się na Twoją pracę i Karierę.

"Jak zawsze temat rozłożony na czynniki pierwsze. Jasny i klarowny sposób przekazu. Poruszone zostały ciekawe aspekty na które bym sama nie wpadła, także dziękuję za przedstawienie innego niż dotychczas dla mnie sposobu myślenia."

Małgorzata Lenert
Kierownik Laboratorium
Opinia o Szkoleniach w formule Szkoły Jakości

Wiedze na temat Kontroli Jakości

Nauczę Cię szczegółowo czym jest kontrola jakości, jak ją wdrożyć w firmie oraz jak nią zarządzać, aby przynosiła korzyści, a nie była tylko kosztem.

Jakie są rodzaje Kontroli Jakości

Nie tylko pokaże Ci różne rodzaje kontroli (wejściowa, międzyoperacyjna, końcowa), ale także wytłumaczę różnice pomiędzy nimi.

Planowanie kontroli wraz z dobraniem danych wejściowych

Nauczysz się planować kontrolę jakości (ilość, częstotliwość, charakterystyki) na bazie analizy ryzyka.

Różnych modeli kontroli jakości AQL/Piramida

Zarządzania jakością i korzystania z różnych modeli od AQL począwszy, a kończąc na zasadzie odwróconej piramidy.

Teorię połączoną z praktyką.

Otrzymasz praktyczną wiedzę, wywodzącą się z 10-letniej pracy w inżynierii i kontroli jakości w firmie produkcyjnej.

Certyfikat potwierdzający kompetencje Specjalisty ds. Kontroli Jakości

Dostęp do 14 lekcji, prezentacji, artykułów

BONUS 1: Formatka Excel Planu Kontroli Jakości

Szkolenie to nie tylko nagrania wideo, ale również gotowa formatka Planu Kontroli Jakości, który możesz zastosować w firmie.

Podstawy Kontroli Jakości

Szkolenie zawiera 14 lekcji. Nauczysz się zarówno podstawowych jak i zaawansowanych narzędzi wraz
z plikami Excel.

1. Wstęp
2. Co to jest kontrola jakości?
3. Jakie są rodzaje kontroli jakości?
4. Kontrola ostateczna
5. Kontrola międzyoperacyjna i operacyjna
6. Kontrola wejściowa
7. Kontrola atrybutowa i pomiarowa
8. Kontrola niszcząca i nieniszcząca
9. Co i dlaczego kontrolować?
10. Zarządzanie poziomem kontroli jakości (częstotliwość, ilość)
11. Zasada Piramidy przy Kontroli Jakości
12. Niezbędne dane do planowania kontroli jakości (wymagania, plan kontroli, narzędzia, dokumenty)
13. Plan Kontroli Jakości

Dostęp do takich filmików dostajesz na rok!

Dostępność i elastyczność

Dostęp do szkolenia otrzymujesz natychmiast i możesz z niego korzystać przez 365 dni od otrzymania dostępów. Możesz powtarzać lekcje tak wiele razy jak potrzebujesz i uczyć się elastycznie, własnym tempem i w najlepszym momencie dnia.

Praktyczne szkolenie

Nasz cel jest prosty. Przekazywać praktyczną wiedzę, która szybko procentuje. Dlaczego? Ponieważ widząc efekty kursów, nasi studenci wracają po kolejne szkolenia.

Społeczność i dostęp do trenera

W trakcie dostępu do szkolenia możesz zadawać pytania naszemu trenerowi w zamkniętej grupie tak wiele razy jak tylko chcesz. Możesz również prowadzić dyskusje z innymi kursantami i dzielić się swoimi pomysłami.

Dostep do 14 lekcji wideo na 365 dni
    Dostęp do Grupy Dyskusyjnej
    Praktyczną wiedzę eksperta z zakresu Kontroli Jakości
    Certyfikat ukończenia 2 językach
    Wsparcie mentora przez 365 dni
    BONUS 1: Formatkę Planu Kontroli Jakości

Opinie Kursantów Szkolenia

Sprawdź co studenci Szkoły Jakości piszą o naszych szkoleniach.

Bardzo ciekawy kurs, lekcje krótkie, ale rzeczowe- w sam raz dla osób (takich jak ja), które chcą rozpocząć swoją pracę i przygodę z kontrolą jakości. Cieszę się, że zdecydowałam się na udział w kursie. Polecam!
Karolina Wojtkielewicz
Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Podstawowe informacje o kontroli jakości skompresowane do najważniejszych punktów
Żaneta Świtalska-Białowąs
Inżynier jakości
Przekaz zrozumiały, prosty, a zarazem konkretny; szczególnie pomocny dla osób, które zaczynają swoją przygodę z kontrolą jakości.
Izabela Rafalska
Kierownik ds. jakości
Kurs został przeprowadzony w sposób jasny i czytelny. Zawierał dużo ważnych informacji. Polecam.
Natalia Sromek
SME Credit Risk Analyst

Jeżeli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, to do końca pierwszego tygodnia trwania programu możesz uzyskać pełny zwrot kosztów. Wystarczy, że napiszesz na maila: biuro@szkolajakosci.pl.

"Świetny kurs wyjaśniający, w jaki sposób korzystać z kontroli jakości i jakich narzędzi używać. Z czystym sercem polecam :)"

Kacper Borkowski, Specjalista ds. Jakości