QRQC - Szybka odpowiedź na problemy produkcyjne

QRQC to metoda usprawniająca komunikację o problemach, zaangażowanie produkcji do rozwiązywania problemów i zmniejszenie kosztów złej jakości. Zdobądź praktyczną wiedzę, która rozwiązuje codzienne bolączki firm produkcyjnych. Buduj skuteczne systemy do szybkiego rozwiązywania problemów produkcyjnych.
Dowiedz się więcej
Dołącz do programu

O Programie - Co zdobędziesz?

Podczas kursu poznasz metodę do skutecznego i szybkiego rozwiązywania problemów.

Poznasz metodą QRQC od podstaw

Tłumaczymy efektywną metodę budowania efektywnego systemu zgłaszania problemów produkcyjnych i ich rozwiązywania od podstaw. Nawet jeżeli to twoje pierwsze spotkanie z QRQC, na pewno sobie poradzisz.

Kompetencje poprawy komunikacji o problemach w firmie

Dowiesz się krok po kroku jak powinie wyglądać idealny proces komunikacji problemów w firmie, tak aby uniknąć sytuacji z ukrywaniem problemów, czy brakiem zgłoszeń z produkcji

Nauczysz się angażować produkcję do rozwiązywania problemów

Dowiesz się jakie narzędzia i metody wdrożyć, aby operatorzy nie tylko zgłaszali problemy, ale również rozwiązywali te prostsze problemy i dokumentowali wyniki dochodzenia

Rozwiązywanie złożonych problemów dzięki QRQC

QRQC to nie tylko system, ale również skuteczne i alternatywna metoda rozwiązywania problemów dla 8D czy A3, zwiększysz swoje kompetencje o kolejną metodą do usuwania przeszkód na produkcji

Kilkadziesiąt plików i checklist QRQC

Otrzymasz od nas nie tylko praktyczną wiedzę, ale również gotowe do użycia w metodzie QRQC formaki Excel. Możesz z nich śmiało korzystać na co dzień w pracy.

Najlepsze praktyki i najczęstsze błędy QRQC

Nasza trenerka to praktyk z wieloletnim doświadczeniem. Szkolenie to również jej osobiste doświadczenia, przedstawienie najlepszych praktyk oraz błędów jakich nie popełniać.

Dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej

Nasze szkolenie to nie tylko lekcje wideo, ale również dostęp do zamkniętej grupy po szkoleniu. Możesz zadawać pytania i prowadzić dyskusję z innymi kursantami na temat reklamacji.

Możliwość zadawania pytań trenerowi przez 365 dni

W szkoleniu otrzymujesz nasze 100% wsparcie nawet gdy ukończysz naukę. W trakcie trwania dostępu do szkolenia możesz zadawać pytania trenerowi na każdy temat związany z reklamacjami.

Elastyczność nauki i dostęp do lekcji wideo przez 365 dni

W szkole jakości dostosowujesz naukę do własnych możliwości i tempa. Otrzymujesz dostęp do lekcji wideo, z których możesz korzystać wielokrotnie przez 365 dni od zakupienia szkolenia.

Jak wygląda Szkolenie - Agenda

Moduł 1:
Wprowadzenie do metodologii QRQC
Moduł 2:
Zasady QRQC
Moduł 3:
Rodzaje analizy QRQC
Moduł 4:
QRQC dla problemów złożonych
Moduł 5:
QRQC Step 2 LLC
Moduł 6:
Podsumowanie

Przykładowe lekcje ze szkolenia

Nie masz pewności co do kursów on-line lub zawartości tego konkretnego programu? Sprawdź materiały demo.

Co nas wyróżnia?

Dostępność i elastyczność

Dostęp do szkolenia otrzymujesz natychmiast i możesz z niego korzystać przez 365 dni od otrzymania dostępów. Możesz powtarzać lekcje tak wiele razy jak potrzebujesz i uczyć się elastycznie, własnym tempem i w najlepszym momencie dnia.

Praktyczne szkolenie

Tworząc Agendę chcieliśmy jak najlepiej przekazać wiedzę dotyczącą metody QRQC. Przekazać tę wiedzę w łatwy i przystępny sposób.

Społeczność i dostęp do trenera

W trakcie dostępu do szkolenia możesz zadawać pytania naszemu trenerowi w zamkniętej grupie tak wiele razy jak tylko chcesz. Możesz również prowadzić dyskusje z innymi kursantami i dzielić się swoimi pomysłami.

Zaufali nam

Pracownicy m.in tych firm szkolili się w Szkole Jakości

Dołącz do szkolenia

Tylko teraz
1497 PLN
  • 34 praktyczne lekcje na temat metody QRQC
  • Możliwość zadawania pytań i prowadzenia dyskusji
  • Praktyczna Wiedza na temat metody QRQC i szybkiego rozwiązywania problemów
  • Bonus 1: Gotowe formularze i procedury QRQC
  • Bonus 2: Dostęp do lekcji przez 365 dni
  • Bonus 3: Certyfikaty w dwóch językach
Dołącz do Szkolenia
Chcesz zapłacić inną metodą?
(faktura pro-forma, na firmę, fv VAT)


Napisz do mnie biuro@szkolajakosci.pl
lub zadzwoń: +48 883 404 304
Autor Szkolenia
Magdalena Mikoś

Od 15 lat pracuje w branży automotive w firmach Tier 1 Tier 2, początkowo w obszarze jakości w projektach następnie jako osoba odpowiedzialna za System Zarządzania Jakością.

Na co dzień zajmuje się definiowaniem, wdrożeniem i doskonaleniem standardów organizacji, zapewnieniem ich zgodności z wymaganiami ISO 9001: 2015 i IATF 16949:2016, standardami AIAG i VDA  oraz Specyficznymi Wymaganiami Klientów (CSR).

Doświadczony audytor systemów jakości oraz certyfikowany audytor procesu VDA 6.3. Przeprowadza audyty pierwszej i drugiej stronu, w Polsce i za granicą (np. Chiny, Meksyk).

Trener wewnętrzny w zakresie wymagań i narzędzi jakości.

Certyfikaty: Uprawnienia audytora IATF 16949:2016, Certyfikowany audytor procesu VDA 6.3, Audytor Produktu VDA 6.5, ISO 9001:2015, ISO 14001, Core Tools: APQP, PPAP, MSA, SPC, FMEA, VDA FFA, VDA 2, VDA 1, MLA, CQI-17, VDA 19.2

Wydawca Szkolenia
Artur Mydlarz

Twórca i Właściciel portalu szkoleniowego dla inżynierów i specjalistów Szkoła Jakości. Ma za sobą wydanie ponad 30 specjalistycznych szkoleń on-line, z których skorzystano już ponad 21 000 razy. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. W swojej karierze pracował przez 10 lat jako Inżynier i Manager Jakości w sektorze silników odrzutowych. Od 2018 roku rozwija Szkołę Jakości, dostarczając trudno dostępną wiedzę w prostej i przystępnej formule.

Opinie Kursantów

Nie musisz mi wierzyć na słowo. Sprawdź co studenci Szkoły Jakości piszą o naszych szkoleniach.

Dzisiaj możesz też do nich dołączyć!

Fajny kurs, sporo rzeczy było dla mnie odkryciem i już widzę do czego można będzie go wykorzystać. Myślę, że przepuszczę przez ten chat którąś ze swoich procedur, żeby zobaczyć co jeszcze może zaproponować albo może coś jest zbędne. To może znacznie usprawnić pracę. Natomiast zdecydowanie myślę o płatnej wersji, dlatego, że ta wersja darmowa nie działała u mnie w taki sposób jak u Ciebie. Sporo błędów się pojawiało np. gdy poprosiłam o przyporządkowanie punktów normy ISO 9001 do zasady np. orientacja na klienta - to te punkty nie były poprawne.
Marina Bućko
Quality Assurance Manager
Kurs uważam za mega solidny od początku przedstawione zmienności w procesach o raz ich czynniki, świetnie wyjaśniona analiza powtarzalności oraz odtwarzalności GRR. Odnoszę pozytywne wrażenie co do kursu i stawianie na praktyczne podejście.
Marek Początek
Quality Inspector
Świetny kurs ,wytłumaczone wszystko tak jak powinno być od A do Z co to jest raport 8d i jak go wypełniać. Polecam każdemu!
Maciej Należny
Inżynier ds. jakości dostawców
Dziękuję za kurs! Wszystkie lekcje opisane w sposób jasny i zrozumiały. Każdy poruszony temat wyjaśniony logicznie i z ogromną dawką praktycznych wskazówek. A najlepsze? - Lekcje są krótkie i zwięzłe, można je odtwarzać wielokrotnie o każdej porze - nie ma ryzyka, że zmęczeni szkoleniem czegoś nie zapamiętamy! Do tego coś czego się nie spodziewałam - personalne podejście do każdego uczestnika szkolenia i możliwość konsultacji z innymi uczestnikami szkolenia w grupie na FB. Cieszę się, że miałam szansę uczestniczyć w tym szkoleniu!
Magdalena Kowalczyk
SQE
Podoba mi się, że zawsze mogę wrócić do zagadnień o których zapomniałbym przez cały rok. Poprawić można dodając do excela inne zakładki z gotowymi formułami aby użytkownik mógł się zaznajomić.
Marek Pazowski
Product Engineer
W paru słowach: rzetelność, doświadczenie i zarażenie chęcią dalszej pracy nad sobą i swoją karierą. Na pewno kurs przerobię jeszcze kilka razy, notując pytania aby potem zadać je na spotkaniach. Dobrze, że Michale mówisz o odwadze- będę pamiętał Twoje słowa, aby wierzyć w siebie :) w swoją misję. Dzięki!
Paweł Papiński
Inżynier jakości
Kurs został przeprowadzony w sposób jasny i czytelny. Zawierał dużo ważnych informacji. Polecam.
Natalia Sromek
SME Credit Risk Analyst
Nigdy nie miałam do czynienia z PPAP, a sposób, w jaki przedstawiasz to na kursie jest tak przejrzysty, że z łatwością zrozumiałam na czym to polega. Mam nadzieję, że będę mogła z tego narzędzia korzystać w przyszłości.
Agnieszka Wróbel-Błoniarz
Quality Specjalist

FAQ

Pytanie o finansowanie
Pytanie o certyfikat
Czy istnieją jakieś kody zniżkowe?
Jakich narzędzi, urządzeń potrzebuję, aby odbyć kurs?
Czy mogę pracować własnym tempem z kursem?
Nigdy nie korzystałem/am z takich szkoleń wcześniej, czy sobie poradzę?
Czy uzyskam od razu dostęp do wszystkich materiałów?
Czy dostanę fakturę VAT?
Jak mogę wnioskować o zwrot?