Perfekcyjny Raport 8D

Naucz się w 60 minut jak przygotować perfekcyjny raport 8D i jakich błędów nie popełniać. Otrzymasz również formatkę 8D!

"Sam kurs jest bardzo konkretny, rzeczowy, jeżeli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, to przykład wypełnionego raportu na końcu kursu je rozwiewa. Nie ma lania wody, a najbardziej cenne są wskazówki – czego unikać w dobrym raporcie."

Anna Zajchowska
Inżynier Jakości
Opinia o Szkoleniu Raport 8D w formule Szkoły Jakości

Wiedzę na temat Raportu 8D

Dowiesz się czym jest Raport 8D, jak jest zbudowany, skąd się wywodzi oraz kiedy należy go stosować.

Przykłady dobrych i słabych raportów

Pokażę Ci jak wyglądają słabo przygotowane raporty oraz jak uniknąć tworzenia takich na co dzień.

Jak tworzyć Raport 8D krok po kroku

Dowiesz się, z jakich kroków składa się raport 8D oraz jak po kolei je wykonać.

Teorię połączoną z praktyką.

Otrzymasz praktyczną wiedzę, wywodzącą się z rozwiązania dziesiątek problemów w skomplikowanej branży produkcyjnej oraz u dostawców na całym świecie. Uzyskaj moje 10-letnie doświadczenie w kilka godzin szkolenia.

Certyfikat potwierdzający kompetencje Raportu 8D

Dostęp do 13 lekcji, prezentacji, artykułów

BONUS 1: Gotowa Formatka 8D

Szkolenie to nie tylko nagrania wideo, ale również gotowa formatka raportu 8D do użycia w firmie.

Raport 8D

Nauczysz się w 60 minut jak zrobić perfekcyjny Raport 8D. Poznasz tajniki raportu. Zdobędziesz nowe umiejętności i uzyskasz certyfikat!

1. Wstęp
2. Metoda rozwiązywania problemów 8D
3. Co to jest raport 8D?
4. 0D Akcje natychmiastowe i 1D Zespół
5. 2D Opis problemu
6. 3D Akcje tymczasowe
7. 4D Przyczyna problemu
8. 5D Akcje korygujące
9. 6D Walidacja akcji korygujących
10. 7D Akcje prewencyjne
11. 8D Podsumowanie raportu
12. Przykład perfekcyjnego raportu 8D
13. Podsumowanie oraz certyfikat

Dostęp do takich filmików dostajesz na rok!

Dostępność i elastyczność

Dostęp do szkolenia otrzymujesz natychmiast i możesz z niego korzystać przez 365 dni od otrzymania dostępów. Możesz powtarzać lekcje tak wiele razy jak potrzebujesz i uczyć się elastycznie, własnym tempem i w najlepszym momencie dnia.

Praktyczne szkolenie

Nasz cel jest prosty. Przekazywać praktyczną wiedzę, która szybko procentuje. Dlaczego? Ponieważ widząc efekty kursów, nasi studenci wracają po kolejne szkolenia.

Społeczność i dostęp do trenera

W trakcie dostępu do szkolenia możesz zadawać pytania naszemu trenerowi w zamkniętej grupie tak wiele razy jak tylko chcesz. Możesz również prowadzić dyskusje z innymi kursantami i dzielić się swoimi pomysłami.

Dostep do 13 lekcji wideo na 365 dni
    Dostęp do Grupy Dyskusyjnej Raportu 8D
    Praktyczną wiedzę przekazaną przez eksperta w przystępny sposób
    Certyfikat ukończenia 2 językach
    Wsparcie mentora przez 365 dni
    BONUS 1: Formatkę raportu 8D

Opinie Kursantów

Sprawdź, co studenci Szkoły Jakości piszą o naszych szkoleniach.

Fajnie tłumaczony raport 8D punkt po punkcie, dla mnie bardzo zrozumiały.
Marek Początek
Quality Inspector
Dobrze ułożony proces nauczania - poprowadzenie krok po kroku. Całkowicie zmieniłam podejście i sposób postępowania z raportami 8D.
Agnieszka Wojciechowska
Lead Auditor | Trainer | Advisor
Bardzo profesjonalny kurs, prosto i logicznie przedstawienie najważniejszych zagadnień z 8D raportu.
Monika Makowska
Quality Engineer
Świetny kurs ,wytłumaczone wszystko tak jak powinno być od A do Z co to jest raport 8d i jak go wypełniać. Polecam każdemu!
Maciej Należny
Inżynier ds. jakości dostawców

Jeżeli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, to do końca pierwszego tygodnia trwania programu możesz uzyskać pełny zwrot kosztów.  Wystarczy, że napiszesz na maila: biuro@szkolajakosci.pl.

"Świetny kurs wyjaśniający, w jaki sposób korzystać z kontroli jakości i jakich narzędzi używać. Z czystym sercem polecam :)"

Kacper Borkowski, Specjalista ds. Jakości