"Na studiach miałem trochę o rysunkach technicznych, lecz cieszę się z tego kursu, ponieważ dowiedziałem się paru nowych rzeczy. Serdecznie wszystkim polecam :D"

Michał Brzuchacz
Student Politechnika Śląska
Opinia o Szkoleniu Rysunek techniczny w formule Szkoły Jakości
Lekcji video
Suma ukończonych szkoleń w Szkole Jakości
Agenda

Co znajdziesz w programie
Rysunek techniczny

Nauczysz się w 40 minut jak czytać rysunek techniczny. Poznasz język inżynierów. Zdobędziesz nowe umiejętności i uzyskasz certyfikat!

1. Wprowadzenie
2. Budowa rysunku technicznego
3. Rodzaje linii i projektowanie detali
4. Różnice w rzutowaniu amerykańskim i europejskim
5. Podstawy wymiarowania
6. Podstawy tolerowania
7. Zakończenie i grupa dla absolwentów

Poznaj prowadzącego

Autor szkolenia

Quality Manager / Audytor / Trener

Quality Manager w wymagającej branży produkcji lotniczej z 10-letnim doświadczeniem. Zawodowo związany z firmami MTU Aero Engines (części do silników odrzutowych), Sikorsky Aircraft (helikoptery Black Hawk). Pracując z dostawcami, klientem oraz produkcją wewnętrzną wykonał setki analiz problemów metodą 8D. Obecnie właściciel Szkoły Jakości i Konsultant Jakości.
Dostarczamy szkolenia do wielu firm oraz osób. Z naszych usług skorzystało już ponad 2900 specjalistów.

Certyfikaty: Certified Quality System Manager ISO 9001, EHS Manager OHSAS18001  and Environment Manager ISO14001 Lead Auditor ISO 9001 and AS9100, IRCA – international register of Certified Auditors,

Po pracy: mąż, tata, biegacz

Lat pracy w rozwiązywaniu problemów w międzynarodowych firmach
Firm zadowolonych ze szkoleń w formule Szkoły Jakości
Zadowolonych kursantów z naszych szkoleń.

Nasi szczęśliwi kursanci

Nie musisz mi wierzyć na słowo. Sprawdź co studenci Szkoły Jakości piszą o naszych szkoleniach. Już ponad 3800 osób nam zaufało!

Dzisiaj możesz też do nich dołączyć!

Kurs przedstawiony został w bardzo przejrzystej i skondensowanej formie. Idealny do powtórki przed rozmową kwalifikacyjną. Pomimo, że wcześniej miałam styczność z rysunkiem technicznym dowiedziałam się kilku nowych rzeczy.
Dagmara Kucajda
Student AGH
Kurs idealny dla każdego, kto pragnie przypomnieć sobie o podstawach rysunku technicznego. Krótkie i treściwe nagrania umożliwiają odsłuchanie ich z dowolnego miejsca, chociażby w drodze do pracy. Kurs zachęca do szerszego zapoznania się z rysunkiem.
Szymon Rabin
Asystent ds. logistyki
Kurs bardzo przejrzysty i przyjemny. Świetny na przypomnienie sobie podstaw ze studiów
Gabriela Łazarczyk
Technolog
Bardzo szybka powtórka z podstaw rysunku technicznego. Bardzo pomocne pomoce naukowe (linki), dostęp do grupy pozwalające zgłębić wiedze z tego tematu. Polecam!!!
Łukasz Fortuna
Operator/Programista maszyn CNC

Gwarancja satysfakcji jakiej nigdzie nie znajdziesz!

Jeżeli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, to do końca pierwszego tygodnia trwania programu możesz uzyskać pełny zwrot kosztów.  Wystarczy, że napiszesz na maila: artur@inzynierjakosci.pl

"Świetny kurs wyjaśniający, w jaki sposób korzystać z kontroli jakości i jakich narzędzi używać. Z czystym sercem polecam :)"

Kacper Borkowski, Specjalista ds. Jakości

Chłopak z telefonu przekazuje pieniądze dziewczynie z komputerem.
Jak to wygląda?

Przykładowe lekcje ze szkolenia

Nie masz pewności co do kursów on-line lub zawartości tego konkretnego kursu? Sprawdź materiały demo.
Dostęp do takich filmików dostajesz na rok!

Kup dostęp do programu

Oto wszystko, co otrzymasz dołączając do Rysunku technicznego od podstaw

Pełny Pakiet
127 PLN
    40 minut konkretnych lekcji wideo
    Dostęp do Grupy Eksperckiej
  • check_circle
    Możliwość dyskusji i konsultacji dożywotnio
    30 dni gwarancji satysfakcji
    🎁 Bonus: Dostęp na zawsze
Dołącz do Szkolenia
Chcesz zapłacić inną metodą?
(faktura pro-forma, na firmę, fv VAT)

Napisz do mnie biuro@szkolajakosci.pl
lub zadzwoń: +48 79 18 19 011
Tylko teraz

Certyfikat ukończenia

Nasze szkolenia kończą się wystawieniem certyfikatu. Jesteśmy uprawnioną instytucją szkoleniową, zarejestrowaną w Wojewódzkim Urzędzie Pracy pod numerem: 2.18/00117/2020

F.A.Q

Czy coś przeoczyliśmy?

Sprawdź, czy tutaj nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie.

Czy istnieje inna forma płatności?

Tak, jeżeli chcesz zapłacić kartą lub potrzebujesz faktury pro-forma – napisz do mnie biuro@szkolajakosci.pl

Czy istnieją jakieś kody zniżkowe?

Nie, w przypadku zapisu z firmy więcej niż 5 osób przygotowujemy specjalną ofertę. Napisz do mnie biuro@szkolajakosci.pl

Czy po zakończeniu szkolenia otrzymam certyfikat?

Tak, zakończenie kursu wiąże się z otrzymaniem certyfikatów w 2 językach – Polskim i Angielskim.

Jakich narzędzi, urządzeń potrzebuję, aby odbyć kurs?

W zasadzie dobrego połączenia do internetu i telefonu lub komputera.

Czy mogę pracować własnym tempem z kursem?

Tak, szkolenia to nagrania wideo + konsultacje w grupie. Dostęp do szkolenia jest na 365 dni, do grupy na zawsze.

Nigdy nie korzystałem/am z takich szkoleń wcześniej, czy sobie poradzę?

Raczej tak. Jeżeli byłoby inaczej, służymy pomocą :). W szkoleniu znajduje się również instrukcja nauki :).

Czy uzyskam od razu dostęp do wszystkich materiałów?

Tak. Szkolenie dostępnie jest natychmiast w całości.

Czy dostanę fakturę VAT?

Tak, oczywiście. Każdy uczestnik otrzyma fakturę VAT — imienną lub na firmę.

Jak mogę wnioskować o zwrot?

Wystarczy napisać do mnie biuro@szkolajakosci.pl