Poznaj naszą ofertę szkoleniową

Nasze szkolenia to innowacyjna formuła nagrań wideo połączona z konsultacjami z trenerem w zamkniętej grupie. Płacisz raz, korzystasz kiedy chcesz. Nie tracisz wiedzy tak, jak w szkoleniach stacjonarnych.

Szkolenie w formie serii nagrań wideo, materiałów oraz plików Excel.
Wiedza zostaje z Tobą po szkoleniu, możesz do niej wracać kiedy chcesz.
Otrzymujesz, dostęp do społeczność i konsultacje w grupie.
Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim doświadczeniem z przemysłu.

Dostępne programy szkoleniowe

Kompleksowe, kilkugodzinne szkolenia wyczerpujące dane zagadnienie.

FMEA - analiza ryzyka AIAG&VDA

Ponad 40 lekcji omawiających każdą fazę wdrażania FMEA, czyli najczęściej używanej metody do analizy ryzyka i prewencyjnego zarządzania jakością. Szkolenie uwzględnia najnowsze wymagania AIAG i VDA.

Sprawdź

APQP - wdrażanie projektów

Ponad 50 lekcji omawiających każdą fazę wdrażania APQP zgodnie z wytycznymi AIAG. Poznaj sprawdzone metody wprowadzania nowych produktów od momentu pomysłu do produkcji seryjnej.

Sprawdź

VDA 6.3 Wymagania i Audyt

Ponad 80 lekcji omawiających każdy punkt niemieckich wymagań jakościowych w branży automotive oraz jak audytować według wymagań VDA 6.3.

Sprawdź

Audytor Wewnętrzny

Ponad 100 lekcji wideo przygotowujących do przeprowadzania audytu Systemu ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001 oraz procesów i produktu. Kurs nadaje uprawnienia Audytora Wewnętrznego.

Sprawdź

ISO 9001 System i Narzędzia

Cała norma ISO 9001 omówiona w formie nagrań wideo. Autor interpretuje każdy punkt, podaje przykłady zastosowań, narzędzia oraz jakich odpowiedzi udzielać przy audycie certyfikującym.

Sprawdź

IATF 16949 - Automotive

Cała norma IATF 16949 omówiona w formie nagrań wideo. Autor interpretuje każdy punkt, podaje przykłady zastosowań, narzędzia oraz jakich odpowiedzi udzielać przy audycie certyfikującym.

Sprawdź

MSA - systemy pomiarowe

Szkolenie prowadzone od podstaw do poziomu eksperckiego. Poznasz 7 metod przeprowadzania analizę MSA, otrzymasz 8 automatycznych arkuszy Excel, zrozumiesz jakich błędów nie popełniać.

Sprawdź 

Skuteczna komunikacja w jakości

Szkolenie na temat umiejętności miękkich inżyniera, czyli jak skutecznie pracować
w grupie, radzić sobie w sytuacjach konfliktowych oraz jak zarządzać zespołem.

Sprawdź

Problem Solving 8D

Ponad 80 lekcji wideo, kilkanaście narzędzi
w formie arkuszy Excel oraz rozpisany proces
w formie process flow nt. rozwiązywania skomplikowanych problemów metodą 8D.

Sprawdź

SPC - stabilność procesu

Szkolenie tłumaczy statystyczne sterowanie procesem. Omawiamy wskaźniki stabilności procesu Cp, Cpk, Pp, Ppk, narzędzia Kaouru Ishikawy oraz pokazujemy jak stworzyć SPC 
w Excelu.

Sprawdź

PPAP - zatwierdzenie produkcji

Program szkoleniowy na temat zatwierdzenia produkcji według metody PPAP AIAG ed. 4. Poznaj najlepsze metody potwierdzania jakości procesów produkcyjnych.

Sprawdź

Policz Jakość

Ponad 20 modułów szkolenia o Excelu od poziomu podstawowego do zaawansowanego. W tym szkoleniu Michał Kowalczyk nauczy Excela każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania. Excel to fundamentalne narzędzie jakościowca w przemyśle.

Sprawdź

Techniczny angielski w jakości

8 tygodniowy program szkoleniowy poruszający 16 tematów związanych z pracą inżyniera jakości w przemyśle. Szkolenie to przygotowane nagrania, teksty oraz słownictwo.

Sprawdź

PINR - mistrz rysunku i pomiarów

Poznaj Fundamenty Rysunku Technicznego i Pomiarów w firmie produkcyjnej. Nauczymy Cię używać suwmiarki, mikrometru, czujnika zegarowego, gage go/nogo. Zrozumiesz najczęstsze błędy pomiarowe, wzorcowanie i spójność oraz jak czytać rysunek techniczny - tolerancje geometryczne GD&T.

Sprawdź

Zarządzanie Jakością - od podstaw

Poznaj fundamenty zarządzania jakością. Zrozum, czym są wymagania jakości, niezgodności oraz działania do niezgodności. Poznaj ponad 20 narzędzi takich jak FMEA, SPC, 8D, Audyt, Plan kontroli itd. itd. itd.

Sprawdź

Podstawy Kontroli Jakości

W ok 60 minut dowiesz się czym jest kontrola jakości, jakie są jej rodzaje oraz jak nią dobrze zarządzać. Zdobądź niezbędną wiedzę dla kontrolera jakości czy inżyniera jakości.

Sprawdź

Perfekcyjny Raport 8D

W ok. 60 minut poznasz najczęstsze błędy przy tworzeniu raportu 8D, zrozumiesz jak napisać perfekcyjny raport oraz otrzymasz formatkę samego raportu 8D.

Sprawdź

Jakość i Raporty na automacie

Nauczę Cię zarządzania jakością według cykli PDCA
i automatyzacji tego procesu w Excelu. Stworzysz z nami system do zbierania danych z procesu i tworzenia automatycznych raportów. Wszystko będzie działo się automatycznie w Excelu.

Sprawdź

CAPA - szkolenie od podstaw

CAPA to niezawodna metoda do zarządzania problemami w firmie, akcjami korygującymi i korekcyjnymi. Wdróż z nami CAPA i stwórz swój własny automatyczny plik do zarządzania jakością.

Sprawdź

Rysunek Techniczny

Nauczysz się w 40 minut jak czytać rysunek techniczny. Zdobędziesz nowe umiejętności
i uzyskasz certyfikat. Przygotuj się z nami na rozmowę kwalifikacyjną.

Sprawdź

Kariera inżyniera jakości

Trzygodzinne szkolenie, które pozwoli Ci zrozumieć wymagania na danych stanowiskach, możliwości rozwoju, jak wygląda rekrutacja oraz jak napisać perfekcyjne CV.

Sprawdź

Analiza Ryzyka ISO 9001 / 14001

Przeprowadzaj Analizę Ryzyka na każdym poziomie organizacji (od firmy, poprzez działy, kończąc na procesach) od Eksperta z Jednostki Certyfikującej systemy zarządzania.

Sprawdź