8 Tygodniowe  Szkolenie Kohortowe - Nowa odsłona 🎊

Rozwiń swoją karierę w 2024 dzięki nauce
Technicznego Angielskiego!

Opanowanie kluczowego słownictwa i zwrotów umożliwi Ci nawiązywanie pewnych i skutecznych interakcji w międzynarodowych firmach przemysłowych. Z naszym elastycznym programem, możesz kształcić się we własnym tempie, korzystając z naszego wsparcia, a dostarczone materiały pozostaną z Tobą na zawsze. Skoncentruj się na tym, co najważniejsze i najbardziej przydatne w nauce Technicznego Angielskiego

play_arrow
Zobacz intro
Obejrzyj intro – autor szkolenia - Artur Mydlarz (1 min)

„Tematy techniczne kursu są bardzo dobrze dobrane — każdy znajdzie coś ze swojej dziedziny, a także może poszerzyć swoją wiedzę z innych specjalności, czytając przygotowane teksty po angielsku. Zaproponowany sposób uczenia się słówek po pewnym czasie staje się dobrym nawykiem. Niewątpliwym atutem kursu jest sympatyczny Prowadzący, który skutecznie motywował naszą fantastyczną grupę chwaląc postępy i wspierając dobrym słowem przy drobnych niepowodzeniach. Podjęłam dobrą decyzję, zapisując się na ten kurs, jestem bardzo zadowolona.

Paulina Borowiec
Kierownik działu Jakości
Opinia o Szkoleniach w formule Szkoły Jakości

O Programie - Co otrzymasz?

Nagrania audio, teksty i słownictwo

Kurs online to: 16 nagrań audio, 540 słownictwa tematycznego oraz 16 przygotowanych i opracowanych tekstów. Dzięki temu kursowi zrozumiesz specyficzne słownictwo
i terminologię związaną z przemysłem od manualnej produkcji do opisu wykresów, instrukcji, procedur
i komunikacji międzywydziałowej.

Uczysz się tylko praktycznych zwrotów
i wiedzy

Techniczny Angielski 2.0 to wyjątkowy kurs oparty na moim 10-letnim doświadczeniu
w międzynarodowej firmie przemysłowej. Nie ma zbędnego lania wody i nauki niepotrzebnych elementów.

Profesjonalny Native Speaker

Specjalnie przygotowane teksty i słownictwo nagrane są przez profesjonalną lektorkę języka angielskiego.

Zakres dopasowany do wymagań przemysłu

Zakres tematyczny pozwoli swobodnie poruszać tematy związane z zarządzaniem produkcją, jakością, lean management, logistyką, zakupami, inżynierią, procesami wytwórczymi i montażowymi.

Certyfikat ukończenia szkolenia

Każdy z uczestników po zdaniu testu otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim, potwierdzający zdobytą wiedzę. Jesteśmy instytucją szkoleniową zarejestrowaną pod numerem 2.18/00117/2020.

Dostęp do ponad 16 nagrań audio na ZAWSZE

Dostęp do prywatnej grupy ekspertów - na ZAWSZE

Lekcji w Panelu Kursanta
Grupa Dyskusyjna

Na Zawsze

Dostęp Do Wszystkiego
Ukończonych szkoleń
w Szkole Jakości

Techniczny Angielski

Szkolenie rozłożone jest na 8 tygodni nauki. Nauczysz się najważniejszych, praktycznych słówek i zwrotów.

filter_1

Ola Ptak

Inżynier Jakości
LinkedIn icon

Każdego dnia wykorzystuje słówka, wyrażenia, które nauczyłam się w trakcie kursu. Zakres kursu był różnorodny, co stanowiło bardzo duży plus. Sposób nauki 10 słów dziennie – dla mnie super! Systematyczne niedzielne spotkania również motywowały do nauki. Materiały w przyjemnej formie, które można przerabiać również po zakończeniu kursu. Dzięki zdobytej wiedzy technicznej na temat wielu dziedzin, w tym formowania wtryskowego pewnym krokiem poszłam na rozmowę o nową pracę i udało się!  Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam!”

Marcin Froń

Process Engineer
LinkedIn icon

“Jestem bardzo zadowolony z możliwości uczestniczenia w kursie. Merytoryczność, zakres jak i sposób prezentowania oraz dawkowania materiałów były na wysokim poziomie. Autor kursu zawsze był dostępny, otwarty oraz przygotowany. Służył radą, pomocą. Widać, że autor poświęcił wiele pracy, wysiłku oraz pasji w szkolenie. Ten kurs to idealna propozycja dla osób, które chcą poznać i/lub poszerzyć swój techniczny angielski. Poszerzyć słownictwo z innych działów, jak i z różnych gałęzi przemysłu.”

Agnieszka Szałankiewicz

Inżynier Jakości
LinkedIn icon

“Witaj Arturze, dzięki za super kurs “Technicznego angielskiego” oraz ogromną motywację do nauki. Tematy ciekawe i bardzo fajnie dobrane, można się wiele nauczyć z innych obszarów. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym szkoleniu i podszkolić swój angielski.

Weronika Gościniak-Pękacz

Technolog
LinkedIn icon

“Bogata treść i różnorodność słownictwa! Każdy znajdzie coś dla siebie  Polecam szczególnie tym, którzy pracują w firmie produkcyjnej.

Poznaj autora szkolenia

Quality Manager / Audytor / Trener

Quality Manager w wymagającej branży produkcji lotniczej z 10-letnim doświadczeniem. Zawodowo związany z firmami MTU Aero Engines (części do silników odrzutowych), Sikorsky Aircraft (helikoptery Black Hawk). Pracując z dostawcami, klientem oraz produkcją wewnętrzną wykonał setki analiz problemów metodą 8D. Obecnie właściciel Szkoły Jakości i Konsultant Jakości.

Certyfikaty: Certified Quality System Manager ISO 9001, EHS Manager OHSAS18001 and Environment Manager ISO14001, Lead Auditor ISO 9001 and AS9100, IRCA – international register of Certified Auditors.

Po pracy: mąż, tata, biegacz

Lat pracy w rozwiązywaniu problemów w międzynarodowych firmach
Firm zadowolonych ze szkoleń
w formule Szkoły Jakości
Zadowolonych kursantów z naszych szkoleń.

Jeżeli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, to do końca pierwszego tygodnia trwania programu możesz uzyskać pełny zwrot kosztów. Wystarczy, że napiszesz na maila: biuro@szkolajaosci.pl.

Nie masz pewności co do kursów on-line lub zawartości tego konkretnego programu? Sprawdź materiały demo.
Dostęp do takich nagrań dostajesz na ZAWSZE

Oto wszystko, co otrzymasz dołączając do Techniczny Angielski

16 lekcji audio + tekst + słówka na ZAWSZE