Szkolenie w Formule Szkoły Jakości

White Belt Lean Six Sigma

Opanuj podstawowe zagadnienia Lean Six Sigma w naszym gotowym szkoleniu stworzonym przez doświadczonego mentora i praktyka usprawnień procesów Przemysław Rychlewski.

Promocja 199 zł
zamiast 497 zł

Zapisy na szkolenie tylko do 8.03.2024
100 zł lub dl wybranych 0 zł

Lekcji wideo
Godziny nauki
Certyfikaty potwierdzające wiedzę
21950
Ukończonych szkoleń
w Szkole Jakości

Przemysław Rychlewski

Konsultant i trener Lean Transformation. Dyplomowany konsultant zarządzania PAN, Black Belt Lean i Six Sigma
Od 2005 roku zawodowo związany z ciągłym doskonaleniem firm produkcyjnych i usługowych.

W swojej pracy skupia się na praktycznych aspektach ciągłego doskonalenia, wykorzystuje całe spectrum możliwości Lean Management. Głęboko wierzy, że wytrwałość i stałość celu w połączeniu z rozwojem ludzi i doskonaleniem procesów to przepis na sukces każdej organizacji.

Pracuje z międzynarodowymi korporacjami jak i polskimi firmami rodzinnymi. Zaufało mu już ponad 100 firm produkcyjnych i usługowych.

Prowadzi szkolenia i warsztaty dotyczące praktycznych aspektów doskonalenia procesów produkcyjnych, sprzedażowych i usługowych.

Autor książek "Mapowanie Procesów" oraz "System Sugestii Pracowniczych". Publikuje na łamach czasopism: Production Manager i Szef Utrzymania Ruchu.

White Belt Lean Six Sigma

Szkolenie podzielone jest na 5 lekcji tematycznych

Lekcje White Belt Lean Six Sigma

• Wprowadzenie do Lean i Six Sigma
  • Rozpoznawanie Marnotrawstwa i DMAIC
  • Analiza Procesu i Głos Klienta
  • Ulepszanie Procesów i Narzędzia Jakościowe
  • Kontrola, Ulepszanie i Utrzymanie
  • Egzamin Końcowy i Certyfikat

Nie masz pewności co do kursów on-line lub zawartości tego konkretnego programu? Sprawdź materiały demo.
Dostęp do takich nagrań dostajesz na ROK.

Poznaj opinie kursantów White Belt Lean Six Sigma

Szkolenie składało się z pięciu bardzo obszernych modułów. Podczas zajęć wspólnie przeszliśmy przez cykl DMAIC, zapoznając się szczegółowo z każdą jego fazą oraz poznaliśmy odpowiednie narzędzia z nimi związane. Osobiście najbardziej zainteresowała mnie mapa SIPOC, która wydaje się być niezwykle użytecznym narzędziem w mojej pracy. Bez wątpienia zamierzam wykorzystać ją do analizy i usprawniania procesów.

Katarzyna Lemanowicz

Szkolenie White Belt, w którym miałam przyjemność uczestniczyć, było bardzo wartościowym doświadczeniem, które przyczyniło się do poszerzenia mojej wiedzy na temat Lean Six Sigma.Jedną z największych zalet tego szkolenia była jego dostępność (szkolenie online) oraz kompleksowość. Treści przekazywane podczas szkolenia były klarowne, zrozumiałe i dobrze zorganizowane. Warto również podkreślić zaangażowanie prowadzącego, który wykazywał się dużą wiedzą merytoryczną i umiejętnością przekazywania informacji w przystępny sposób.

Dominika Sosińska
Quality Assurance

Bardzo wartościowe szkolenie, które pozwala usystematyzować wiedzę. różnorodne tematy przedstawione w przystępny sposób. Prowadzący z posiada dużą wiedzę na temat Leana , co pozwala mu odpowiedzieć na każde pytanie zadane przez kursanta. Polecam każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z Leanem.

Joanna Pieczonka
Asystent w EY Polska

Niezwykle wartościowe szkolenie! Dużo nowej wiedzy, nowych przemyśleń oraz pomysłów na usprawnienia w codziennych procesach w firmie! To szkolenie jest bardzo dobrym wprowadzeniem do całej metodologii LEAN i zalążkiem do zainteresowania się tym tematem dużo głębiej! Dziękuję za to szkolenie ;)

Krzysztof Wilczyński
Quality Controler

Dołącz do Programu White Belt Lean Six Sigma

5 lekcji wideo dostępnych przez 365 dni
    Egzamin sprawdzający Twoją wiedzę
    Certyfikat 2 językach
    Wiedzę od podstaw na temat metody usprawnień procesów Lean Six Sigma

Jeżeli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, to do końca pierwszego tygodnia trwania programu możesz uzyskać pełny zwrot kosztów.  Wystarczy, że napiszesz na maila: biuro@szkolajakosci.pl.