Jak uzyskać środki na szkolenie?

Czy wiesz, że prawie połowa naszych kursantów otrzymała dofinansowanie z firmy? Nawet jeśli nie mieli formalnego budżetu na szkolenia.
Wystarczy wykonać te 3 proste kroki:

Powiadom swojego menadżera

Daj swojemu menedżerowi znak, aby zasygnalizować swoje zainteresowanie i przygotować grunt.

...lub wysłać swojemu menedżerowi szybką wiadomość na czacie:

Szef
Nie wahaj się, jeśli czegoś potrzebujesz.

Hej szefie, właśnie widziałem kurs w Szkole Jakości i myślę, że byłby naprawdę przydatny w naszej pracy. Mają teraz super ceny.
Czy mogę wysłać Ci szczegóły?

Wyślij email do swojego menadżera

Krótkie, osobiste e-maile są najlepsze. Skopiuj poniższy szablon i dostosuj go do swojego kontekstu:

Do: "Szef" <szef@twojafirma.pl>

Temat: Dofinansowanie na Szkolenie z Jakości

Często zdarza się, że menedżerowie pytają o dodatkowe sprawy.

Oto kilka odpowiedzi, które możesz wykorzystać.

expand_more
Ile czasu potrzeba na przejście szkolenia?
Cały kurs zajmuje kilka godzin, ale mogę go przechodzić modułami w dowolnym czasie i miejscu. Później dostęp mam na cały rok do materiałów i konsultacji z trenerami.
expand_more
Jest plan zespołowy! W przypadku zapisu z firmy więcej niż 5 osób można uzyskać specjalną ofertę. Wystarczy napisać maila na biuro@szkolajakosci.pl
expand_more
Czy wystawiana jest faktura VAT?

Follow-up po 3 dniach

Twój kierownik jest osobą zajętą? Odpowiedz tym przypomnieniem, jeśli jeszcze się nie odezwałeś:

Do: "Szef" <szef@twojafirma.pl>

Temat: Re: Dofinansowanie na Szkolenie z Jakości

Hej szefie, czy miałeś czas przejrzeć informacje o szkoleniu, które Ci wysłałem? Naprawdę wierzę, że pomógłby nam ulepszyć naszą jakość.

Oto link: https://www.szkolajakosci.pl/szkolenie

Ciesz się kursem!

PS: Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się napisać do nas na biuro@szkolajakosci.pl. Odpowiemy szybko. Do zobaczenia w programie!