Wartości i misja

Poznaj Wartości i Misję, którymi kierujemy się w codziennym dążeniu do dostarczania jak najlepszych szkoleń i wsparcia dla naszych kursantów.

Przygotowanie do Pracy Inżynierów

Misją naszej firmy jest rozpowszechnianie praktycznej wiedzy i przygotowanie inżynierów do pracy w przemyśle i usługach.

Łatwość Metod Nauczania

W Szkole Jakości robimy wszystko, aby przekazać skomplikowaną wiedzę w przystępny i zrozumiały sposób. Rozumiemy jak tworzyć szkolenia z poziomu eksperckiego, aby zrozumiały go osoby początkujące. Naszych celem jest przekształcanie naszych kursantów w ekspertów w danej dziedzinie.

Aktualna Wiedza

W Szkole Jakości rozwijamy się nieustannie. Co roku pojawiają się u nas nowe szkolenia w danym zakresie, a starsze kursy są odnawiane gdy tylko pojawi się aktualizacja wymagań. Szkoła Jakości to Aktualna Wiedza.

Innowacja i Doskonalenie = Niskie Koszty

W Szkole Jakości korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań
i możliwości w świecie szkoleń online i biznesu EdTech. Korzystamy z automatyzacji oraz Sztucznej Inteligenji (AI) w rozwiązaniu OpenAI w modelach API GPT-4, aby maksymalnie obniżać koszty i dawać wartość naszych kursantom.