Miesięcy Dostępu
21950
Suma ukończonych szkoleń w Szkole Jakości

PPAP - certyfikowane szkolenie wstępne

Zrozumiesz od podstaw co to jest PPAP kiedy się stosuje, jakie są składniki.

Moduł 1 PPAP -podstawy

Lekcja 1: Co to jest PPAP?
Lekcja 2: Jakie są korzyści z PPAP?
Lekcja 3: PPAP Automotive, Aviation i inne branże
Lekcja 4: Kiedy przedstawia się PPAP?
Lekcja 5: Jakie części przedstawiać w PPAP?
Lekcja 6: Co zawiera pakiet PPAP?
Lekcja 7: Jakie są poziomy PPAP?
Test Wiedzy

Quality Manager / Audytor / Trener

Quality Manager w wymagającej branży produkcji lotniczej z 10-letnim doświadczeniem. Zawodowo związany z firmami MTU Aero Engines (części do silników odrzutowych), Sikorsky Aircraft (helikoptery Black Hawk). Pracując z dostawcami, klientem oraz produkcją wewnętrzną wykonał setki analiz problemów metodą 8D. Obecnie właściciel Szkoły Jakości i Konsultant Jakości.

Certyfikaty: Certified Quality System Manager ISO 9001, EHS Manager OHSAS18001 and Environment Manager ISO14001, Lead Auditor ISO 9001 and AS9100, IRCA – international register of Certified Auditors

Po pracy: mąż, tata, biegacz

Lat pracy w rozwiązywaniu problemów w międzynarodowych firmach
Firm zadowolonych ze szkoleń
w formule Szkoły Jakości
21950
Suma ukończonych szkoleń w Szkole Jakości

Nasi szczęśliwi kursanci

To mój drugi kurs i kolejny raz jestem bardzo zadowolony. Świetnie wytłumaczone poszczególne kroki PPAP jak i jego poziomy. Duży plus za szybką odpowiedź, gdy pojawiły się wątpliwości/pytania. Przerobiony kurs pozwolił mi znacznie lepiej zrozumieć czym tak naprawdę jest PPAP oraz ułatwiło mi dyskusję z inżynierami na poruszone w nim tematy. Jestem pewny, że wiedza którą zdobyłem pomoże mi w mojej codziennej pracy. Polecam każdemu i szykuję się na kolejne kursy :) Dzięki za sporą dawkę wiedzy!
Mateusz Sochacki
Metrolog
Kurs bardzo fajny rzeczowy, prowadzony spokojnie i niedługi. Czas filmów odpowiedni, można w każdej chwili czy to w drodze do pracy czy w chwili wolnej, obejrzeć odcinek przemyśleć i po jakimś czasie obejrzeć kolejny, to jest super nie musimy poświęcać całej godziny by obejrzeć kurs.
Mateusz Jaworski
Inżynier Produkcji
Nigdy nie miałam do czynienia z PPAP, a sposób, w jaki przedstawiasz to na kursie jest tak przejrzysty, że z łatwością zrozumiałam na czym to polega. Mam nadzieję, że będę mogła z tego narzędzia korzystać w przyszłości.
Agnieszka Wróbel-Błoniarz
Quality Specjalist
Plusem są na pewno wszystkie pliki/formatki, które są udostępniane kursantom! :) Filmiki są krótkie, ale treściwe, ciekawie się ogląda.
Amanda Kateusz
Junior R&D Engineer
Wiedza poparta doświadczeniem - wszystko klarownie i zrozumiale wytłumaczone. Pracuje już z PPAP , ale teraz dopiero uświadomiłam sobie o co w tym chodzi ! Dziękuje za dawkę wiedzy i uświadomienie :)
Katarzyna Tytoń