Otrzymaj dofinansowanie na szkolenia

Oferta dofinansowań na szkolenia szkolajakosci.pl dla pracodawców, pracowników lub osób bezrobotnych.

Chcesz podnieść swoje kompetencje, szukasz nowej pracy, lub jesteś pracodawcą i chcesz przeszkolić swoich pracowników?

Skorzystaj z dofinansowań!

Jesteśmy instytucją szkoleniową wpisaną do rejestru Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Poznaj szczegóły jak otrzymać dofinansowanie

Szukasz pracy lub chcesz coś zmienić w swoim życiu zawodowym. Czy może zaczynasz od nowa i szukasz pracy w innej branży? A może chcesz po prostu nauczyć się czegoś nowego, żeby rozszerzyć swoją wiedzę, zmienić stanowisko lub starać się o wyższe? Super, każdy z tych kroków jest lepszy niż stanie w miejscu i narzekanie. Znalazłeś kurs, jesteś zdecydowany wziąć w nim udział, ale jego sfinansowanie to kula u nogi Twojego budżetu?

A może to Ty jesteś pracodawcą i wiesz, że szkolenia są istotną częścią prowadzenia zespołu, ale tegoroczny budżet na szkolenia nie istnieje lub został mocno okrojony? Nie załamuj rąk, powiemy Ci co zrobić, aby wzięcie udziału w szkoleniu dla Ciebie lub Twojej kadry było możliwe.

Pomocy w sfinansowaniu szkolenia w szkolajakosci.pl możesz szukać w Urzędzie Pracy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jeżeli jesteś pracodawcą
i wnioskujesz o sfinansowanie szkoleń dla swojego zespołu lub chcesz wziąć w nich udział jako pracownik, wówczas możesz liczyć na dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleń. Jeżeli natomiast szukasz szkolenia dla siebie, jako osoby bezrobotnej środki mogą pochodzić ze środków Urzędu Pracy.

Dotacje dla osób bezrobotnych

Najpierw sprawdź w swoim Urzędzie Pracy czy są dostępne środki na szkolenia dla osób bezrobotnych. Przy okazji w obecnej sytuacji zorientuj się czy jest możliwy e-learning. Jeżeli tak, zgłoś się do Centrum Aktywizacji Zawodowej Urzędu Pracy i poproś o skierowanie na szkolenie. Gdy je otrzymasz, wypełnij i złóż wniosek.

Dotacje dla pracowników/pracodawców

W tym przypadku kroków jest mniej. Jeżeli jesteś pracownikiem, zgłoś się do swojego pracodawcy, wyrażając chęć wzięcia udziału w szkoleniu, gdyż dofinansowanie możesz uzyskać tylko na jego wniosek. Jeżeli jesteś pracodawcą, sprawdź w swoim Urzędzie Pracy, w jakiej formie złożyć wniosek o refundację szkolenia. Właściwy Urząd Pracy określ na podstawie adresu siedziby firmy.

Rozpatrywanie wniosków

Siedząca dziewczyna pracująca na komputerze
Dziękujemy. Twoja wiadomość została wysłana.
Oj! Coś poszło nie tak :(.