Dowiedz się więcej o naszych trenerach

Nasz zespół tworzą wieloletni praktycy, którzy dzielą się swoją wiedzą i przede wszystkim doświadczeniem w pracy w przemyśle.

Poznaj nas bliżej i poczuj, że Twoja kompetencje są w dobrych rękach.

Artur Mydlarz

Założyciel i CEO Szkoły Jakości.

Quality Manager z 10-letnim doświadczeniem wymagającej branży lotniczej – produkcji silników odrzutowych. Mentor audytorów produkcji lotniczej, ekspert
z zakresu zarządzania jakością dostaw, produkcji oraz kontroli jakości.

W swojej karierze zawodowej rozwiązał dziesiątki skomplikowanych problemów jakościowych metodami 8D, A3, Six Sigma w międzynarodowych zespołach.

Twórca wielu systemów Excel do automatyzacji zarządzania jakością. Pasjonat usprawnień i filozofii lean management spójnej z potrzebami przedsiębiorstwa, klienta oraz również pracowników.
Twórca bloga o zarządzaniu jakością i ciągłym doskonaleniu www.inzynierjakosci.pl

#Audyt #SPC #PPAP #CAPA #Zarządzaniejakością #Kontrolajakości #ProblemSolving8D

Certyfikaty

Lead Auditor ISO 9001 and AS9100, IRCA – international register of Certified Auditors, Certified Quality System Manager ISO 9001, EHS Manager OHSAS18001 and Environment Manager ISO14001, Green Belt Six Sigma, Lean Management Academy, TUV AS9100.

Michał Jezusek

Trener i Konsultant Szkoły Jakości

Starszy Inżynier Jakości w azjatyckiej korporacji. W swojej pracy zawodowej uczestniczył również w zagranicznych projektach w Korei Południowej.

Audytor dostawców do branży automotive, mający za sobą dziesiątki przeprowadzonych ewaluacji wymagań zgodnie ze specyfikacją IATF 16949:2016.

Wykładowca Akademicki, Audytor IATF 16949:2016, VDA 6.3, VDA 6.5, ISO 9001:2015, absolwent studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Projektami w Automotive, magister Zarządzania Jakością.

#Automotive #IATF16949 #APQP

Certyfikaty

Posiada uprawnienia audytora IATF 16949:2016, VDA 6.3, VDA 6.5, ISO 9001:2015.

Urszula Kmiecik-Sołtysiak

Trenerka i Konsultantka Szkoły Jakości

Specjalista ds. Pomiarów w Akredytowanym Laboratorium Pomiarowym, Nauczyciel Akademicki Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn.

Zawodowo: Zawodowo zajmuje się dydaktyką oraz badaniami naukowymi w obszarze metrologii, długości i kąta. Specjalizuje się w pomiarach wielkości geometrycznych, struktury geometrycznej powierzchni, współrzędnościowej technice pomiarowej oraz w systemach pomiarowych stosowanych w warunkach laboratoryjnych.
Ukończyła studia doktoranckie, rozprawa doktorska w przygotowaniu. Uczestniczka licznych konferencji naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Magister Mechaniki i Budowy Maszyn, Inżynier Zarządzania i Inżynierii Produkcji.

Po pracy: Prywatnie żona, mama dwójki dzieci, która uwielbia aktywnie spędzać czas
z rodziną. W wolnych chwilach piecze ciasta, rozwiązuje łamigłówki oraz czyta książki psychologiczne.

#Pomiary #Metrologia #Normy #NarzędziaPomiarowe

Certyfikaty

Obsługa oprogramowania CALYPSO Zeiss: O-INSECT, Krzywe na maszynie pomiarowej O-Inspect, Powierzchnie Swobodne na maszynie pomiarowej O-Inspect, Wzorcowanie przyrządów do pomiarów długości i kąta, Nowelizacja normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02

Patryk Sadowski

Supplier Quality Engineer / Audytor / Trener Szkoły Jakości

Zawodowo: Od 9 lat pracuję w Jakości w branży automotive. Głównie jako Inżynier Jakości Dostawców oraz, przez kilka miesięcy, jako Inżynier Jakości. Od samego początku mojej pracy brałem udział w audytach procesu, najpierw jako obserwator, ucząc się od moich bardziej doświadczonych kolegów, następnie jako audytor wspomagający, aż zostałem samodzielnym audytorem.

Łącznie jako audytor wiodący VDA6.3:
– wykonałem ponad 60 audytów,
– w ponad 20 organizacjach,
– na 3 kontynentach,

Ze standardem VDA 6.3 pracuję od 2016 roku. Przez ten czas audytowałem procesy wewnętrzne, procesy dostawców oraz procesy zewnętrzne, czyli audyty na zlecenie klienta w.in takich lokalizacjach jak Meksyk, Tunezja, Hiszpania, Włochy, Grecja, Węgry, Czechy, Polska, Niemcy, Austria, Francja, Rumunia.

#VDA #Automotive #SQA

Certyfikaty

2021 VDA 19.1 Kontrola Czystości Technicznej, Czystość techniczna w produkcji VDA 19.2, Lean Wbudowana Jakość, 2019 Certyfikacja VDA 6.3, MSA, IPC, ESD, 2017 Auditor wewnętrzny IATF 16949:2016, Audyt Procesu Valeo, 2016 Valeo QRQC i FTA, SPC, MSA, Audyt Procesu VDA 6.3, 2015 Lean Metodologia Jikotei Kanketsu, Czystość techniczna Glaeser, DFEMA, PPAP, APQP, Obsługa Reklamacji Gwarancyjnych Webasto, 2014 Pełnomocnik Systemów Zarządzania Jakością PCBC, PFMEA, 2012 Asystent Systemów Zarządzania Jakością PCBC.

Dariusz Antończyk

Trener Szkoły Jakości

Ma za sobą doświadczenie w pracy w korporacji automotive w trzech fabrykach
w obszarach jakości, Lean6Sigma i BHP oraz w przemyśle produkcyjnym jako kierownik jakości i manager produkcji.

Zajmował się m.in. jakością dostawców, wdrożeniami nowych projektów oraz doskonaleniem operacyjnym.

Od 3 lat pracuje w jednostce certyfikacyjnej Lloyd’s Register, a obecnie kieruje działem szkoleń, odpowiadając za jakość szkoleń i przygotowanie trenerów.

W czasie swojej pracy realizował projekty i zadania zarówno w firmach o bardzo wysokim poziomie systemowej jakości jak i w organizacjach, w których nie miały zastosowania zasady ISO.

Większość kariery spędził bezpośrednio przy procesach jakościowych i produkcyjnych więc rozumie realne wyzwania związane ze wdrażaniem, utrzymywaniem
i doskonaleniem systemów zarządzania.

Obecnie odpowiada za programy szkoleń zarówno dla międzynarodowych korporacji, małych rodzinnych firm jak i jednostek z sektora publicznego.

#ISO9001 #ISO14001 #ISO45001

Certyfikaty

Posiada uprawnienia audytora wiodącego ISO 9001:2015 (IRCA 18007) a także audytora wewnętrznego ISO 14001, ISO 45001, IATF 16949, ISO 22000, VDA 6.3.

Absolwent Coventry University (UK, Bachelor Degree), Politechnik Gdańskiej (mgr inż.) i SGH (Studia Podyplomowe Manager Jakości)

Michał Kowalczyk

Trener Szkoły Jakości

Jak mówią o nim kursanci, Michał to jedyny trener, który płynnie tłumaczy
z Excelowego na nasze. Pomaga ludziom odmieniać ich kariery, ucząc jak skutecznie korzystać z programu Excel.

Uświadamia przedsiębiorców o wadze liczb w biznesie, aby mogli zwiększać rentowność firm. Na Facebooku uczy się z nim ponad 40 000 osób.

W każdej firmie, w której pracował, był uznawany za „tego gościa od Excela”.

Z jego platformy szkoleniowej skorzystało już ponad 7500 osób. Prowadził zamknięte szkolenia dla największych firm w kraju i na świecie.

#EXCEL

Certyfikaty

QMS Representative for 9001 PCBiC, Audytor Wewnętrzny OHSAS 18001

Michał Smagała

Trener Szkoły Jakości

Właściciel firmy szkoleniowo-konsultingowej beMIND.pl.
Specjalizuje się w warsztatach efektywności osobistej oraz efektywności zespołów dla kadry managerskiej i pracowników umysłowych, zarządzaniu zmianą oraz strategicznej poprawie skuteczności marketingu i sprzedaży.

Absolwent London School of Public Relations. Odpowiadał m.in. za komunikację medialną Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.

Współpracował z wiodącymi firmami z branży przemysłowej, górniczej, IT
i deweloperskiej oraz wspierał start-upy w osiąganiu założonych celów.

Wykładowca na studiach managerskich z zakresu: zarządzania zespołem, projektowania kultury organizacyjnej, zarządzania zmianą, negocjacji oraz zarządzania sobą w czasie i efektywności osobistej w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu oraz Wyższej Szkole Ochrony Pracy w Katowicach.

#KOMUNIKACJA

Jakub Dembiński

Obsługa Techniczna Szkoły Jakości

Mgr Inżynier budownictwa, który skręcił na drogę technologii online. Zawsze szuka optymalizacji i doskonalenia procesu (najlepiej metodologią Lean). Specjalizuje się w rozwiązaniach no-code, które przekonują szybkością wdrażania i możliwościami.

Automatyzuje codzienne obowiązki i zadania, aby odzyskiwać czas, nie tracąc go na zadania powtarzalne. Dzięki jego pracy możecie mieć dostęp do naszych szkoleń o każdej porze dnia i nocy. Potrafi stworzyć praktycznie wszystko... z niczego :).

Prywatnie Tata dwójki dzieci, który uwielbia bieganie. Wielki fan audiobooków, które zmieniły jego życie.

#TECH