Referencje naszyn kursantów

Wiedzę z naszych szkoleń zdobywają zarówno doświadczeni specjaliści, inżynierowie, managerowie jak i absolwenci rozpoczynający swoją karierę.

APQP od podstaw do eksperta

Szkolenie spełniło moje oczekiwania, temat APQP rozłożony na czynniki pierwsze, czekałem na to szkolenie w tej formule, dobrze że w końcu znalazło się na szkole jakości.

Daniel Robakowski

Kierownik Działu Jakości
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Bardzo dobry kurs. Wiedza przekazana w łatwy i przystępny sposób. Same ważne i istotne informacje. Polecam!

Pawel Wojtasik

Operator
LinkedIn icon

Pełna Moc Excela w Jakości

Witam, kurs w pełni spełnił moje oczekiwania, z pewnością będę go polecał. Najbardziej cenię sobie możliwość opracowania własnego rejestru na przykładzie materiałów dostępnych w tym kursie.

Radosław Dmochewicz

Specjalista ds. Jakości
LinkedIn icon

Zarządzanie Jakością - od podstaw

Kurs bardzo przejrzysty, świetne wprowadzenie do dobrego zarządzania jakością.

Gabriela Łazarczyk

Quality control specialist
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Krótko, zwięźle i na temat. Wszystko wyjaśnione przystępnie i w ekspresowym tempie. ;)

Grzegorz Thoms

Inspektor kontroli jakości
LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Michał bardzo dobrze omawia normę IATF z jasnym do zrozumienia komentarzem. Nakreśla to, na co powinniśmy zwrócić uwagę. Uzupełnia "suche zapisy" praktycznym podejściem opartym na swoim doświadczeniem. Materiał to bardzo dobry start, ale i utrwalenie, przypomnienie "reguł funkcjonowania" branży. Będę wracał do kursu.

Paweł Papiński

Inżynier jakości w Valeo
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Kurs jest niesamowicie konkretny. Bardzo dużo praktycznej wiedzy popartej przykładami. Szkolenie dzięki swojej formie robiło się bardzo sprawnie i przyjemnie.

Michał Smoleń

Młodszy specjalista ds. Jakości
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Z kursu jestem bardzo zadowolona, wiedza przekazana w bardzo konkretny i jasny sposób. Bardzo dużo przykładów z życia i rzeczywistych audytów, co jeszcze bardziej pomaga w przełożeniu tej wiedzy na praktykę we własnym przypadku. Dodatkowo jestem zadowolona, że w końcu wiem jak poprawnie zadawać pytania na audycie. Wcześniej nie było to dla mnie oczywiste.

Aleksandra Żyła

Quality System Coordinator
LinkedIn icon

Techniczny Język Angielski

Wg mnie kurs bardzo dobry, podzielony na sekcje tematyczne, dużo nowego, ciekawego słownictwa ;) Zabrakło mi wymowy / zapisu fonetycznego najtrudniejszych słówek.

Aleksandra Maziarz

Lab Specialist
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Kurs oprócz twardej dawki wiedzy zawierał szereg licznych przykładów, a dodatkowo był urozmaicony o zestaw szereg kompetencji miękkich, jakie są potrzebne w pracy podczas rozwiązywania problemów jakościowych.

Michał Kulaś

Asystent ds. reklamacji i serwisu
LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Bardzo wartościowy kurs - sensowny podział na moduły, zrozumiały język i słownictwo, dużo przykładów.

Aleksandra Żyła

Quality System Coordinator
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Bardzo fajny praktyczny kurs. Nie pracowałam jeszcze nigdy z 8D, ponieważ jestem na początku swojej kariery, ale pierwsze 8D poprowadzę na podstawie tego kursu, ponieważ jest to moim tematem pracy magisterskiej. Po przerobieniu materiału i zrobieniu z nich notatek jestem przekonana, że będzie dużo łatwiej.

Karolina Bąkiewicz

Specjalista ds. jakości
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Kurs przygotowany w bardzo fajny i merytoryczny sposób. Poza teorią dużo informacji praktycznych. Dużym plusem kursu online jest możliwość przerobienia go w swoim tempie , jak i również możliwość wracania do danych lekcji w każdym dowolnym momencie. Metoda 8D przedstawiona dokładnie krok po kroku

Paweł Wojtasik

Operator
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Kurs bardzo ciekawy i jednocześnie przejrzysty. Pozwolił mi usystematyzować posiadaną już wiedzę i jeszcze lepiej zrozumieć wszystkie aspekty związane z PPAPem. Czas teraz wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce. Serdecznie polecam! :)

Ewa Czarniecka

Quality Technician w Formel D Polska Sp. z o.o
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Wszystko dobrze wytłumaczone, polecam ten kurs.

Mateusz Dygas

LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Bardzo ciekawy kurs, tematyka wskaźników i narzędzi w SPC bardzo dobrze wytłumaczona wraz z automatyzacją w Excelu. Dzięki temu szkoleniowi polubiłem pracę w Excelu.

Piotr Adamczyk

Inżynier ds. Procesu produkcyjnego
LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

Kwintesencja wiedzy. Bardzo fajny kurs.

Sebastian Roda

Specjalista ds. Jakości
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Nie miałem wcześniej styczności z rysunkiem technicznym, a potrzebowałem się zapoznać z tym tematem. Kurs pomógł mi w łatwy i szybki sposób nauczyć się potrzebnych podstaw i gdy teraz patrzę na rysunek techniczny, nie wygląda to dla mnie jak "czarna magia" :) Dziękuję za przydatną wiedzę i polecam każdemu kto nie miał nigdy styczności z danym zagadnieniem. Szybko zwięźle i na temat. Pozdrawiam!

Sebastian Ryba

LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Jako plusy można wymienić: wyjaśnienie poszczególnych elementów PPAP i wyjaśnienie całego procesu co, jak, kiedy i dlaczego. Ogólnie wszystko na plus. Zrobiłem już masę szkoleń ze Szkoły Jakości i jestem bardzo zadowolony, a szkolenie z PPAP/APQP już miałem robione w standardowej formie i powiem tyle, żeby obliczyć np R&R, użyłem twoich formularzy, żeby nie tracić czasu, a osoba prowadząca szkolenie i tak na siłę kazała robić obliczenia, co mija się z celem, bo nie każdy musi być guru matematyki. Nas interesują wyniki i poprawna ich interpretacja.

Pawel Lorek

LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Ciekawa forma szkolenia. Daje dużą swobodę pod względem czasowym, jednak wymaga większej samodyscypliny by regularnie korzystać z treści i ukończyć szkolenie. Pod kątem merytorycznym przygotowana bardzo dobrze. Duży plus za podpowiedzi dotyczące łączenia ISO 9001 z narzędziami jakości (8d, 5s, kaizen itp), jak również za podpowiedzi dotyczące przykładowych dowodów na audycie. Dla mnie osobiście temat szkolenia jest przypomnieniem i utrwaleniem wiedzy przed powrotem do pracy.

Justyna Michalik

Head of Quality Control Laboratory
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Szkolenie przygotowane w bardzo przejrzystej formule. Krótkie nagrania i nieograniczony dostęp pozwalają na naukę w optymalnym dla kursanta czasie, bez pośpiechu, we własnym tempie. Bardzo trafionym pomysłem jest dostęp do zamkniętej grupy na slack-u oraz spotkania on-line i możliwość konsultacji. Artur w prosty sposób potrafi wytłumaczyć wszystkie zagadnienia, obrazując je ciekawymi przykładami. Na wielki plus zasługuje także dostęp do wielu narzędzi, które można wykorzystać później w swojej pracy. Zdecydowanie polecam to szkolenie dla wszystkich.

Marta Matysiak

Kierownik Działu Jakości
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Polecam początkującym inżynierom oraz tym co chcą odświeżyć wiedzę zdobytą na studiach. Szkolenie głównie nastawione jest na ujęcie praktyczne. Dzięki temu rozpoczęcie powszechnej akcji kształtowania SPC umożliwi w większym stopniu tworzenie dalszych systemów rejestru i nadzoru procesów.

Dawid Rybka

Spec. Metrolog
LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Świetny kurs ,wytłumaczone wszystko tak jak powinno być od A do Z co to jest raport 8d i jak go wypełniać. Polecam każdemu!

Maciej Należny

Inżynier ds. jakości dostawców
LinkedIn icon

CAPA - od podstaw do eksperta

Wszystko na plus. Wyjasnione krok po kroku co to jest CAPA i jak powinno być używane. Po tym szkoleniu zmieniło się trochę moje podejście, ponieważ w mojej ostatniej firmie CAPA kojarzyła mi się raczej z reklamacją (CAPA zawsze była wymagana od klienta jeśli wystawialiśmy reklamację).

Pawel Lorek

LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Wszystkie elementy PPAP oraz sposób postępowania na poszczególnych etapach zostały przedstawione w kursie w bardzo przystępny sposób. Najbardziej jednak ceni sobie moduł dotyczący współpracy z Klientem, który można śmiało określić całym sednem pracy przy PPAP. Jak zawsze nie zawiodłem się na kursie zakupionym w Szkole Jakości.

Łukasz Wójcik

Production Support Specialist
LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

Bardzo ciekawy kurs. Pomocny podczas rozpoczynania przygody z jakością w automotive.

Adam Kata

LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Dzięki przystąpieniu do kursu przypomniałem sobie po kilku latach podstawowe zagadnienia związane z czytaniem rysunków technicznych z czego się niezmiernie cieszę! Polecam!

Jakub Garus

LinkedIn icon

Analiza Ryzyk i Szans ISO 14001, ISO 9001

Bardzo dobry kurs, dużo praktycznej wiedzy. Zdobyłem mnóstwo nowych informacji o MSA

Piotr Nowak

Kontroler jakości
LinkedIn icon

VDA 6.3 od podstaw do eksperta

Jak zawsze kurs w Szkole Jakości mnie nie zawiódł. Bardzo dużo konkretnej dawki wiedzy z możliwością ciągłego kontaktu z trenerem. Polecam.

Jakub Faryś

Quality Engineer
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Bardzo profesjonalnie przygotowany kurs z wiedzą praktyka, co jest niezmiernie ważne. Kurs dla ludzi którzy "siedzą" już w jakości jakiś czas i dla nowych adeptów, którzy chcą spróbować swoich sił w jakości. Generalnie niezmiernie ważna wiedza od praktyka jakościowego poparta doświadczeniem z różnych organizacji.

Arkadiusz Altrowęgier

LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Kurs bardzo mi się podobał, podobnie zresztą jak ISO 9001 System i Narzędzia. Nauka zdalna w formie, którą proponujesz sprawdza się wyśmienicie - dostęp do wiedzy z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, wiedza zawsze jest Just in Time :D Program kursu w pełni spełnił moje oczekiwania, nie zabrakło żadnego tematu. Każdy z nich omówiłeś przystępnie - mam na myśli zarówno samą formę przekazu (inżyniersko precyzyjny, ale nie nad wyraz sformalizowany), jak i czas trwania odcinków - nie za krótkie, nie za długie. Po ugruntowaniu teorii i wiedzy z praktyki audytowania szczególnie przydatne wskazówki znalazłem w module o kompetencjach miękkich. Dużą wartością dodaną są także udostępnione formularze - zautomatyzowane i wygodne. Jestem przekonany, że wykorzystam w pełni zdobyte właśnie umiejętności - twarde i miękkie - na najbliższym audycie, który przeprowadzę jeszcze w lutym :)

Michał Pułkownik

Specjalista ds. Jakości
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Kurs stanowi kompendium wiedzy 'jakościowca'. Od zupełnie podstawowych pojęć poprzez kwestie bardziej zaawansowane, jak chociażby CAPA do ostatniego modułu, w którym nacisk kładziony jest na komunikację pomiędzy różnymi działami oraz zrozumienie jakie każdy z nich ma cele i jaki to ma związek z jakością. Polecam ten kurs zarówno osobom rozpoczynającym swoją przygodę z jakością jak i tym, którzy w jakości pracują latami; każdy znajdzie coś dla siebie.

Joanna Merkun-Pięta

Quality Manager
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Bardzo dobre compendium wiedzy dotyczące podstaw zarządzania, sterowania jakością.

Marek Kamiński

Manager ds. technicznego zapewnienia jakości, Pełnomocnik Prezesa ds. SZJ w Scanclimber Oy
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Właśnie skończyłam kurs DNA i jestem zachwycona. Dokładnie takiego rodzaju kursu potrzebowałam, który uwzględnia również aspekty zdolności miękkich audytora. Dosłownie w przyszłym tygodniu czeka mnie audyt jednostki certyfikującej i czuję się zdecydowanie lepiej przegotowana psychicznie do rozmowy z audytorem. Mam również nadzieję, że będę potrafiła profesjonalnie podejść do sprawy i zrobię wrażenie na audytorze.

Monika Kolmaga

Quality Engineer
LinkedIn icon

MSA - od podstaw do eksperta

Kolejny, bardzo dobrze przygotowany kurs. Zarówno treść teoretyczna jak i praktyczna świetnie przedstawiona. Ogromnym plusem kursu jest możliwość korzystania z gotowych arkuszy do prowadzenia analizy MSA. Dziękuję :)

Natalia Barankiewicz

Quality Engineer
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Kurs został bardzo dobrze przeprowadzony. Dużo ważnych, przydatnych informacji, jak również ciekawy. Z pewnością będę uczestniczyć w kolejnych kursach!

Kamila Kinga Kępczyńska

Konstruktor
LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Bardzo polecam szkolenie! Konkretne podstawy teoretyczne uzupełnione przykładowymi raportami oraz wskazówkami czego unikać. Jedyne co bym zmieniła to, aby głośność na poszczególnych filmach była taka sama.

Katarzyna Skrzypczak

Specjalista ds. jakości
LinkedIn icon

Analiza Ryzyk i Szans

Szkolenie z Analizy Ryzyka pomogło mi spojrzeć świeżym okiem na naszą firmę. Zakręciłam się w narzędziach, ciągle tych samych, a przy usługach jakie wykonujemy, przy niskiej powtarzalności zakresu tych usług, zapobieganie wynikające z analizy ryzyka jest najważniejsze. Badanie przyczyn PO jest cenne ale nie rozwiązuje problemów. W zeszłym roku wszystkie audyty wewnętrzne koncentrowały się na ustaleniu ryzyk w procesach, każdy dostał plakat ze swoimi 😉 i wiem ze nasi fachowcy minimalizują ryzyka. Cel na 2022 – myślenie oparte na ryzyku w codziennym krwioobiegu organizacji 😉

Dorota Hukisz

Dyrektor ds Zapewnienia Jakości i Zakupów
LinkedIn icon

MSA - od podstaw do eksperta

Kurs przygotowany perfekcyjnie. Rewelacyjne podejście do tematu MSA, które mogłoby by nawet wciągnąć humanistę ;) jestem pod ogromnym wrażeniem i na pewno będę korzystała z innych ofert Szkoły jakości :)

Sandra Idziak

Operator maszyn
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Świetny kurs, wszystko jasno wytłumaczone, polecam

Adrianna Kozioł

LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Bardzo fajnie wytłumaczone wskaźniki Cp, Cpk, Pp, Ppk. Dużo ogólnej wiedzy, które uczestnicy pośrednio lub bezpośrednio w tworzeniu SPC, z pewnością temat tego narzędzia został wyczerpany 🙂

Tomasz Pomietło

Specjalista ds. Jakości
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Moim zdaniem bardzo pomocne były przykłady "z życia" które pomagały bez problemu zrozumieć dany temat. Prace w Excelu również były pokazane w bardzo zrozumiały sposób. Cały kurs oceniam celująco :)

Paulina Łyczak

Kontroler Jakości
LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

Bardzo ciekawe szkolenie. Bardzo profesjonalne, dobra wizualizacja, konkrety. Po szkoleniu wiadomo nad jakimi aspektami skupić się w dalszym samodoskonaleniu.

Magdalena Dominiak

LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Już nie pierwszy raz korzystam z kursu u Pana Artura Mydlarza i jeszcze się nie zawiodłem , pełen profesjonalizm

Marek Początek

Inspektor Jakości
LinkedIn icon

APQP od podstaw do eksperta

W czasach, w których męczą treści i goni nas wielozadaniowość, szkolenia trwają przeważnie kilka dni świetnym usprawnieniem jest nagranie, do którego zawsze można wrócić. Niewątpliwą zaletą szkolenia jest też możliwość przyswajania tematów z kolejnych modułów w odpowiednim dla siebie czasie. Ogromny plus za transmisje na żywo i rozmowy na Slacku. Każdy uczestnik szkolenia ma inne tempo życia i swój "wewnętrzny grafik". Szkoła Jakości idealnie dopasowała formę szkolenia do moich warunków. 🙂 Dzięki temu wracam do poszczególnych modułów w niedzielne popołudnie. Warto popracować nad rozbudowaniem oferty. Polecam mocno, warto! 🙂

Emilia Ratowska

Starszy Lider ds. Kontroli Jakości
LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Kurs merytoryczny i bardzo dobrze przyswaja się wiedzę. Dodał bym kilka przykładów jako dodatek do kursu :-) wypełnionego raportu 8D.

Paweł Wołczyński

Główny Technolog
LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Ciekawa formuła kursu- zawsze wydawało mi się, że kursy w tej postaci nie są dla mnie, jednak pozytywnie się zaskoczyłam. Wszystko należycie wyjaśnione, świetna robota!

Syntia Maciuk

Laboratory Manager
LinkedIn icon

Podstawy Kontroli Jakości

Podobało mi się wszystko na tym kursie, spokojne omawianie tematu, że dało się to zrozumieć. Na pewno skorzystam z kolejnych kursów bo uważam, że warto się szkolić.

Maria Wieczorek

LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Solidna dawka praktycznej wiedzy w pigułce, do której mam dostęp na zawsze :). Świetnie przygotowane materiały. 100% zadowolenia klienta. Polecam niezdecydowanym inżynierom do zdobycia lub uzupełnienia wiedzy, której nie znajdą lepszej niż tu w Szkole Jakości u Artura.

Magdalena Karwowska

Quality Manager
LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Mega profesjonalnie - jak zawsze 😉

Sebastian Roda

Product Manager
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Kurs idealny dla każdego, kto pragnie przypomnieć sobie o podstawach rysunku technicznego. Krótkie i treściwe nagrania umożliwiają odsłuchanie ich z dowolnego miejsca, chociażby w drodze do pracy. Kurs zachęca do szerszego zapoznania się z rysunkiem.

Szymon Rabin

Asystent ds. logistyki
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Wielkie dzięki za kurs! Dobre odświeżenie wiedzy ze studiów. Najbardziej podobało mi się, to, że zwracałeś uwagę na istotne elementy rysunku przydatne w pracy inżyniera jakości :)

Marta Pawelczak

Junior Medical Device Quality & Safety Specialist
LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Fajnie tłumaczony raport 8D punkt po punkcie, dla mnie bardzo zrozumiały.

Marek Początek

Quality Inspector / Level II Fluorescence Method and level II Magnetic
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w szkoleniu DNA! Jako audytor wewnętrzny działam w swojej organizacji o kilku lat. W kursie DNA wzięłam udział, aby zyskać nowe spojrzenie na sposób audytowania. To już kolejne "trafione" szkolenie w Szkole Jakości. Pewnie nie ostatnie, ponieważ od tak przyjaznej i praktycznej formy kursów można się uzależnić :) Jedna platforma, przerabianie materiałów w swoim tempie, możliwość wracania do zagadnień po dłuższym czasie, materiały w formie wideo - krótkie, lecz bardzo merytoryczne, dużo praktycznych przykładów, grupa wsparcia - możliwość wymiany doświadczeń. Do zobaczenia na kolejnym kursie! 😊

Oliwia Przygońska

Specjalista ds. badań i rozwoju
LinkedIn icon

VDA 6.3 od podstaw do eksperta

Struktura szkolenia sama w sobie przystępna dla dlatego laika jak ja. Możliwość powracania do danej lekcji (do danego modułu na pewno komfortowa). Informacje przekazywane przez prowadzącego w sposób przejrzysty. Udane szkolenie!! Zaskoczył mnie fakt, iż nie trzeba podchodzić do żadnego testu by zdobyć certyfikat (mniej stresu, tym lepiej? :) ) Pozdrawiam :)

Tomasz Powęska

Technik kontroli jakości w BagPak Polska
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Dziękuje za super szkolenie, idealna baza dla kursu DNA.

Radosław Dmochewicz

Specjalista ds. jakości w ALUDESIGN S.A.
LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

Kurs pomógł mi usystematyzować wiedzę jaką wcześniej posiadałem ;)

Adam Wietrzyk

LinkedIn icon

Pełna Moc Excela w Jakości

Prosty, fajny, przyjemny. Muszę przyznać, że jest to jeden z niewielu kursów do których wracam żeby sobie coś przypomnieć.

DARIUSZ POLOCZEK

Technik ds. jakości
LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Ciekawe i rzeczowe lekcje, które są wartością dodana zarówno dla osób pracujących z IATF na co dzień, jak i dla osób zaczynających swoją przygodę z automotive.

MBA Dr inż. Łukasz Pachurka

OHS Specialist
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Bardzo szybka powtórka z podstaw rysunku technicznego. Bardzo pomocne pomoce naukowe (linki), dostęp do grupy pozwalające zgłębić wiedze z tego tematu. Polecam!!!

Łukasz Fortuna

Operator/Programista maszyn CNC
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

+ przedstawianie sytuacji na bazie własnego doświadczenia + przykłady - rozbudowanie szkolenia o MDS-y

Łukasz Kłoda

Specjalista ds. jakości
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Bardzo podoba mi się to że prowadzący pracował przy PPAP skupia się na tym co ważne i tłumaczy każdy z 18 punktów PPAP. Bardzo wysoki poziom szkolenia.

Marek Początek

Quality Inspector / Level II Fluorescence Method and level II Magnetic
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Kurs przedstawiony został w bardzo przejrzystej i skondensowanej formie. Idealny do powtórki przed rozmową kwalifikacyjną. Pomimo, że wcześniej miałam styczność z rysunkiem technicznym dowiedziałam się kilku nowych rzeczy.

Dagmara Kucajda

Student AGH
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Kurs bardzo wartościowy, szczególnie dla osób, które chcą usprawnić swoją pracę nad niezgodnościami poprzez wprowadzenie CAPA. Metoda świetnie wytłumaczona, gotowy arkusz z automatycznym rejestrem robi robotę. Jestem bardzo zadowolony.

Michał Madyda

Młodszy inżynier jakości
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Plusem są na pewno wszystkie pliki/formatki, które są udostępniane kursantom! :) Filmiki są krótkie, ale treściwe, ciekawie się ogląda.

Amanda Kateusz

Junior R&D Engineer
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Kurs jak zawsze na najwyższym poziomie.

Roman Kluz

Process Engineer / Quality Engineer
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Skupiłabym się na rzutowaniu Europejskim i Amerykańskim. Najlepiej gdyby przedstawić kilka rysunków i miałoby się określić jakie to jest rzutowanie. Oczywiście skorzystam z zaproszenia do grupy. Myślę, że tam temat został już poruszony

Magdalena Jarosz

LinkedIn icon

APQP od podstaw do eksperta

Dziękuję bardzo za kurs z APQP - największą zaletą jak dla mnie tego kursu był ogrom wiedzy przedstawiany w krótkich filmikach oraz spotkania dyskusyjne. Jasne, zrozumiale przekazane informacje odnośnie zastosowania i wymagań do APQP. Polecam!

Katarzyna Tytoń

Junior Quality Engineer
LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

Jestem zadowolona z kursu ;) Każda z lekcji omówiona w sposób ciekawy, a poszczególne stanowiska dobrze wyjaśnione. Mam nadzieję, że wszystkie wskazówki, uwagi jak i rady pozwolą mi rozwijać swoją karierę w Automotive.

Miriam Rucińska

Inżynier - Automotive/Quality
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Możliwość powrotu do poszczególnych lekcji, dostępność plików, na których prowadzone były działania w trakcie kursu, szybka i profesjonalna reakcja Artura na problemy.

Grzegorz Murdzek

Koordynator ds. Doskonalenia
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Dużo cennej wiedzy przekazanej w formie wygodnej dla każdego kursanta. Dodatkowym plusem jest również dostęp do pozostałych uczestników, z którymi można wymieniać doświadczenia.

Jakub Faryś

Quality Engineer
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Kurs Skuteczny Inżynier Jakości to strzał w dziesiątkę. Rzetelne informacje przekazywane krok po kroku bez zbędnego chaosu. Każda lekcja jest dobrze opracowana i przedstawia konkretne informacje. Podkreślasz rzeczy ważne oraz te na które również należy zwrócić uwagę aby na "końcu" wszystko zgrywało się w jedną całość. Plusem są także dodatkowe materiały które dołączasz do lekcji i opowiadasz jak je wykorzystać aby usprawnić pracę. Krok po kroku i okazuję się, że CAPA to nic strasznego, tylko bardzo dobre narzędzie do zarządzania niezgodnościami - dzięki Tobie zrozumiałam na czym polega. Dziękuję Ci za ten kurs.

Małgorzata Onuchowska

LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Podobała się ilość omawianych przykładów, diagramu ishikawy, metody 5w2h. Kurs prowadzony jest w przyjemny sposób dla słuchającego nie męczy.

Janusz Klimas

Manager ds. doskonalenia procesów
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Jest to mój pierwszy kurs przeprowadzony online na podstawie nagrań. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wiedzą, która została zawarta w tym szkoleniu - widać praktyczne podejście do rozwiązywania problemu oraz możliwe przeszkody, które na nas czekają podczas tego procesu. Zaletą takiego kursu jest także łatwość robienia notatek - nie ma tematów, które ze względu szybkość przekazywania informacji mogą zostać pominięte - w takim przypadku po prostu cofałem nagranie :)

Paweł Polak

Quality Engineer
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

To mój kolejny kurs w Szkole Jakości i z czystym sumieniem mogę polecić "Skuteczny Inżynier Jakości". Duża dawka wiedzy przekazana w przystępny sposób, dostęp do zamkniętej grupy, a także spotkania podczas których omawiane były poszczególne moduły- super alternatywa dla kursów stacjonarnych. Polecam również tym, którzy nie pracują jako inżynierowie jakości, tak jak ja. W moim przypadku narzędzia o których mowa w kursie przełożą się na usprawnienie pracy. Świetny kurs, w przystępnej cenie i przede wszystkim- mogę do niego wrócić w dowolnej chwili. Polecam po raz kolejny!

Syntia Maciuk

Laborant materiałowy
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

"Dziękuję za kurs! Wszystkie lekcje opisane w sposób jasny i zrozumiały. Każdy poruszony temat wyjaśniony logicznie i z ogromną dawką praktycznych wskazówek. A najlepsze? - Lekcje są krótkie i zwięzłe, można je odtwarzać wielokrotnie o każdej porze - nie ma ryzyka, że zmęczeni szkoleniem czegoś nie zapamiętamy! Do tego coś czego się nie spodziewałam - personalne podejście do każdego uczestnika szkolenia i możliwość konsultacji z innymi uczestnikami szkolenia w grupie na FB. Cieszę się, że miałam szansę uczestniczyć w tym szkoleniu!"

Magdalena Kowalczyk

SQE
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Kurs na najwyższym poziomie, zresztą jak wszytskie szkolenia u Pana Artura Mydlarza

Marek Początek

Inspektor Jakości
LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

Bardzo pomocny kurs. Obecnie pracuje jako inspektor jakości. Mam nadzieję że niedługo będę pomagał przy jakosci łańcucha dostaw. Kurs mi w tym pomoże na 100%.

Adrian Jarząb

Inspektor Jakości
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Jestem pod wrażeniem jak w przyjemny i przejrzysty sposób zostały przełożone zapisy normy ISO 9001:2015. W kursie przedstawiona jest perspektywa auditora jak i auditowanego oraz znajduje się wiele przykładów z życia, dzięki czemu jeszcze łatwiej można przyswoić nowe informacje. Polecam ten kurs każdemu, kto szuka ogromnej bazy wiedzy w tym temacie oraz ceni sobie czasową niezależność. Gratulacje dla autora i wszystkich biorących udział w jego realizacji.

Ewelina Werdyn

Inspektor w Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Poznaniu
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Bardzo merytoryczny, dobrze przygotowany kurs. Prowadzi krok po kroku przez całą normę ISO9001:2015. Materiały są przystępne nawet dla kogoś, kto nie miał styczności z ISO9001, a dodatkowo Prowadzący dzieli się przykładami ze swojego życia zawodowego, co pozwala jeszcze lepiej zrozumieć zagadnienia. Kurs zawiera także informacje o narzędziach przydatnych w tworzeniu i doskonaleniu systemu zarządzania jakością oraz omawia normy uzupełniające, np. związane z audytowaniem (ISO19011) czy zarządzeniem ryzykiem (ISO31000).

Dominik Nowicki

Technologist at POSIADALO
LinkedIn icon

Techniczny Język Angielski

Rewelacyjna ściąga ze słówkami, przyjemne dla ucha nagrania i duży plus w możliwości przeczytania tekstu i odsłuchania jeszcze raz nagrania. Z pewnością się przyda :)

Agnieszka Wróbel-Błoniarz

Quality Specialist / LEAN Specialist / SAP LIMS Super User
LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

Kurs "Inżynier jakości Automotive" bardzo interesujący. Pan Michał świetnie wszystko wyjaśnia, mam nadzieję, że zastosuję niektóre narzędzia jakościowe, mimo, że nie pracuję w branży automotive. Na pewno będę brała udział w kolejnych szkoleniach. Jeszcze raz dzięki, a wykładowca jest the Best!

Julia Andrzejkiewicz

Quality Leader - Ph.D Chemistry
LinkedIn icon

Zarządzanie Jakością - od podstaw

Wiedza praktyczna oraz teoretyczna przekazana w bardzo przystępny sposób. Taka nauka to sama przyjemność. Po raz pierwszy realizuję kurs w nowej odsłonie graficznej strony internetowej i muszę przyznać, że cieszy oko ;)

Monika Juda

Technolog - Specjalista ds. badań i wzorcowań
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Dla osób początkujących super sprawa, a ja potraktowałam to jak odświeżenie wiedzy. Ciekawe wskazówki celem wyeliminowania często popełnianych błędów.

Beata Sochacka

Automotive Quality Manager
LinkedIn icon

Podstawy Kontroli Jakości

Kurs bardzo ciekawy wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone. Polecam

Ewelina Szkutnik

LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Świetny kurs! Dużo wiedzy merytorycznej przedstawionej w bardzo przystępny sposób. Kilka ważnych tematów poruszonych w module bonusowym i przede wszystkim przykłady! Myślę, że ten kurs jest dobrym uzupełnieniem dla kursu Problem Solving - Metoda 8D.

Marta Pawelczak

Junior Medical Device Quality & Safety Specialist
LinkedIn icon

Podstawy Kontroli Jakości

Kurs został przeprowadzony w sposób jasny i czytelny. Zawierał dużo ważnych informacji. Polecam.

Natalia Sromek

SME Credit Risk Analyst w aion
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Kurs jak najbardziej przydatny, przekazany w zrozumiały sposób. Na pewno skorzystam z innych kursów! :)

Anna Frankowska

LinkedIn icon

PIN - Pomiary Interpretacja Normy

Plusem kursu jest prosta forma przekazu, a rozłożenie na moduły pozwala łatwiej przyswajać wiedzę. Możliwość powrotu i przesłuchania tematu ponownie jest dodatkowym atutem.

Ewelina Lipińska

LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Wszystko przejrzyście wytłumaczone

Wojciech Kasica

LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Na początku chcę Ci podziękować za szkolenie. Muszę przyznać, że połączenie materiałów w postaci video oraz spotkań on-line w zamkniętej grupie jest ciekawą i bardzo przystępną formą szkolenia. Jest to już drugie szkolenie, które robiłem u Ciebie i znów się nie zawiodłem – tak trzymać.

Damian Blokesz

Dyrektor Zarządzający
LinkedIn icon

APQP od podstaw do eksperta

W czasach, w których męczą treści i goni nas wielozadaniowość, szkolenia trwają przeważnie kilka dni, świetnym usprawnieniem jest nagranie, do którego zawsze można wrócić. Niewątpliwą zaletą szkolenia jest też możliwość przyswajania tematów z kolejnych modułów w odpowiednim dla siebie czasie. Ogromny plus za transmisje na żywo i rozmowy na Slacku. Każdy uczestnik szkolenia ma inne tempo życia i swój "wewnętrzny grafik". Szkoła Jakości idealnie dopasowała formę szkolenia do moich warunków. 🙂 Dzięki temu wracam do poszczególnych modułów w niedzielne popołudnie. Polecam mocno, warto! 🙂

Emilia Ratowska

Starszy Specjalista Działu Inżynierii Produkcji
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Rzeczowe i konkretne informacje. Jasny i klarowny sposób przekazu. Moduł o CAPA - rewelacja.

Lucyna Białoń-Spychała

LinkedIn icon

VDA 6.3 od podstaw do eksperta

To już kolejny kurs w Szkole Jakości, która jak zawsze trzyma poziom :) jestem w trakcie wdrażania audytowania VDA 6.3 w obecnej firmie i wiem, że pozwoli mi to na szersze spojrzenie i poznanie procesów oraz pracowników firmy. Dzięki Panowie, świetna robota! :)

Monika Kolmaga

Quality Engineer
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Bardzo dużo wiedzy przekazanej w przystępny sposób. Sporo mi to poukładało w głowie i pokazało, ile jeszcze jest do zrobienia w mojej firmie.

Agnieszka Świderek

Pełnomocnik ds Jakości w HiProMine S.A.
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Praktyczny kurs czytania rysunku technicznego. Szybko i na temat bez zbędnego zanudzania. Polecam każdemu, kto chce sobie odświeżyć wiedzę ze studiów.

Monika Juda

Quality Specialist
LinkedIn icon

Analiza Ryzyk i Szans ISO 14001, ISO 9001

Kompetencje i jasny przekaz trenera jest na bardzo wysokim poziomie, świetnie przygotowane materiały i przykłady z praktyki.

Adrianna Paroń

Specjalista ds. jakości w usługach i produkcji
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Pierwszy kurs, który miałam okazję przejść w Szkole Jakości okazał się wspaniałą inwestycją. Dużo rzeczowej i praktycznej wiedzy. Dowiedziałam się wielu nowych rzeczy, ale także ugruntowałam już posiadaną wiedzę. Wspaniałe, że mogę z Twoimi szkoleniami zmieniać swoje podejście i zdanie jakości, które odkąd znam Twojego bloga bardzo zmieniło się, oczywiście na plus :) będę z niecierpliwością czekać na kolejne nowe szkolenia, a także mam teraz większą motywację do przerobienia kilku zaległych kursów. Super, że robisz tak wspaniałą rzecz dla obecnej i przyszłej jakości :)

Wioletta Fietko

Kierownik Zarządzania Jakością w ATI ZKM Sp z o. o.
LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Bardzo dobry kurs, duża ilość świetnie przekazanej wiedzy, która dla inżynierów pracujących w branży automotiv będzie bardzo przydatna. Serdecznie polecam ! : ) ps. Panie Arturze, bardzo proszę o certyfikat w wersji ENG, jeśli jest to możliwe. Pozdrawiam

Agata Gracz

Production quality engineer w Faurecia
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Kurs polecam każdemu, kto chce zacząć działać z SPC! Wszystko dobrze pokazane wyjaśnione, a dodatkowym plusem kursu jest możliwość konsultacji! Jak najbardziej Polecam!

Adrian Wieszczek

Inspektor jakości w Aero Gearbox International Poland
LinkedIn icon

Zrób pierwszy krok
w kierunku swoich osobistych i zawodowych celów ze Szkołą Jakości

Dołącz do wybranego szkolenia i zbuduj swoje kompetencje ku lepszej przyszłości

Poznaj ofertę szkoleń