Referencje naszyn kursantów

Wiedzę z naszych szkoleń zdobywają zarówno doświadczeni specjaliści, inżynierowie, managerowie jak i absolwenci rozpoczynający swoją karierę.

Techniczny Język Angielski

Tematy techniczne kursu są bardzo dobrze dobrane — każdy znajdzie coś ze swojej dziedziny, a także może poszerzyć swoją wiedzę z innych specjalności, czytając przygotowane teksty po angielsku. Zaproponowany sposób uczenia się słówek po pewnym czasie staje się dobrym nawykiem. Niewątpliwym atutem kursu jest sympatyczny Prowadzący, który skutecznie motywował naszą fantastyczną grupę chwaląc postępy i wspierając dobrym słowem przy drobnych niepowodzeniach. Podjęłam dobrą decyzję, zapisując się na ten kurs, jestem bardzo zadowolona.

Paulina Borowiec

Kierownik działu Jakości
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Wiedza poparta doświadczeniem - wszystko klarownie i zrozumiale wytłumaczone. Pracuje już z PPAP , ale teraz dopiero uświadomiłam sobie o co w tym chodzi ! Dziękuje za dawkę wiedzy i uświadomienie :)

Katarzyna Tytoń

Junior Quality Engineer
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Kurs jak każdy poprzedni- rewelacja. Nie ma czego poprawiać... Lepszego kursu nie dało się stworzyć!

Klaudia Wróbel

Quality Inspector
LinkedIn icon

Techniczny Język Angielski

Jestem bardzo zadowolony z możliwości uczestniczenia w kursie. Merytoryczność, zakres jak i sposób prezentowania oraz dawkowania materiałów były na wysokim poziomie. Autor kursu zawsze był dostępny, otwarty oraz przygotowany. Służył radą, pomocą. Widać, że autor poświęcił wiele pracy, wysiłku oraz pasji w szkolenie. Ten kurs to idealna propozycja dla osób, które chcą poznać i/lub poszerzyć swój techniczny angielski. Poszerzyć słownictwo z innych działów, jak i z różnych gałęzi przemysłu.

Marcin Froń

Process Engineer
LinkedIn icon

VDA 6.3 od podstaw do eksperta

Jak zawsze kurs w Szkole Jakości mnie nie zawiódł. Bardzo dużo konkretnej dawki wiedzy z możliwością ciągłego kontaktu z trenerem. Polecam.

Jakub Faryś

Quality Engineer
LinkedIn icon

Analiza Ryzyk i Szans ISO 14001, ISO 9001

Kolejne świetne szkolenie! :) Prowadzący ma ogromną umiejętność przekazywania wiedzy i często trudnych zagadnień w bardzo przystępny sposób. Szkolenie przeprowadzono w sposób profesjonalny i na najwyższym poziomie pod względem merytorycznym. Z pewnością za jakiś czas do niego powrócę :)

Oliwia Przygońska

Specjalista ds. badań i rozwoju
LinkedIn icon

FMEA - od podstaw do eksperta

Prowadzący w prosty sposób przekazuje informacje niezbędne do pracy z FMEA. Same wartości dodane, kurs w 100% spełnił moje oczekiwania

Tomasz Wojna

Planning Specialist
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Kurs idealny dla każdego, kto pragnie przypomnieć sobie o podstawach rysunku technicznego. Krótkie i treściwe nagrania umożliwiają odsłuchanie ich z dowolnego miejsca, chociażby w drodze do pracy. Kurs zachęca do szerszego zapoznania się z rysunkiem.

Szymon Rabin

Asystent ds. logistyki
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Bardzo dobry kurs, prowadzony przez doświadczonego trenera. Wiedza przekazana w sposób przystępny, na przykładach i narzędziach. Wracam regularnie do kursu.

Tomasz Skrzyński

Quality Manager
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Ciekawa forma szkolenia. Daje dużą swobodę pod względem czasowym, jednak wymaga większej samodyscypliny by regularnie korzystać z treści i ukończyć szkolenie. Pod kątem merytorycznym przygotowana bardzo dobrze. Duży plus za podpowiedzi dotyczące łączenia ISO 9001 z narzędziami jakości (8d, 5s, kaizen itp), jak również za podpowiedzi dotyczące przykładowych dowodów na audycie. Dla mnie osobiście temat szkolenia jest przypomnieniem i utrwaleniem wiedzy przed powrotem do pracy.

Justyna Michalik

Head of Quality Control Laboratory
LinkedIn icon

CAPA - od podstaw do eksperta

Kurs bardzo rzeczowy. Przydatny dla osób chcących mieć jasny przegląd wszystkich kluczowych działań, które aktualnie wykonują, a przy okazji archiwizacja tych działań w jednym pliku to mega sprawa! Możliwość szybkiego przypomnienia fundamentów rozwiązywania problemów.

Przemysław Przytuła

Kierownik Działu Kontroli Jakości
LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Dobrze ułożony proces nauczania - poprowadzenie krok po kroku. Całkowicie zmieniłam podejście i sposób postępowania z raportami 8D.

Agnieszka Wojciechowska

Lead Auditor | Trainer | Advisor
LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Bardzo wartościowy kurs - sensowny podział na moduły, zrozumiały język i słownictwo, dużo przykładów.

Aleksandra Żyła

Quality System Coordinator
LinkedIn icon

ChatGPT w Inżynierii Jakości

Kurs został przygotowany na bardzo dobrym poziomie. Świetne i pomocne przykłady. Od dzisiaj będę wspierała się ChatGPT w mojej pracy jakościowej. :)

Weronika Kończarek

Junior Quality Engineer
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Miałam wątpliwości, czy kurs okaże się praktyczny w mojej branży, ale z całą pewnością stwierdzam, że wszelkie obawy zostały rozwiane już podczas pierwszych lekcji. Kurs świetnie przygotowany. Wiedza została przedstawiona w zrozumiały sposób i co najważniejsze jest oparta na wieloletniej praktyce a nie wyłącznie na teorii. Uważam, że taki kurs powinien ukończyć każdy, kto jest związany z Działem Jakości w każdej branży – zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. W kursie są podane gotowe rozwiązania, które z pewnością będę wykorzystywać w praktyce. Do kursu na pewno wrócę jeszcze nie raz. Dodatkowo, wsparcie grupy i trenera jest bezcenne. Bardzo polecam.

Marta Łęgowik

Zarządzanie jakością i bezpieczeństwem żywności
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Jest to mój pierwszy kurs przeprowadzony online na podstawie nagrań. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wiedzą, która została zawarta w tym szkoleniu - widać praktyczne podejście do rozwiązywania problemu oraz możliwe przeszkody, które na nas czekają podczas tego procesu. Zaletą takiego kursu jest także łatwość robienia notatek - nie ma tematów, które ze względu szybkość przekazywania informacji mogą zostać pominięte - w takim przypadku po prostu cofałem nagranie :)

Paweł Polak

Quality Engineer
LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Świetny kurs ,wytłumaczone wszystko tak jak powinno być od A do Z co to jest raport 8d i jak go wypełniać. Polecam każdemu!

Maciej Należny

Inżynier ds. jakości dostawców
LinkedIn icon

Zrób pierwszy krok
w kierunku swoich osobistych i zawodowych celów ze Szkołą Jakości

Dołącz do wybranego szkolenia i zbuduj swoje kompetencje ku lepszej przyszłości

Poznaj ofertę szkoleń