Tyle zadowolonych osób ukończyło
nasze szkolenia

2718

Wiedzę z naszych szkoleń zdobywają zarówno doświadczeni specjaliści, inżynierowie, managerowie jak i absolwenci rozpoczynający swoją karierę.
‍Poznaj tylko część opinii poniżej.

Inżynier Jakości Automotive

Bardzo pomocny kurs. Obecnie pracuje jako inspektor jakości. Mam nadzieję że niedługo będę pomagał przy jakosci łańcucha dostaw. Kurs mi w tym pomoże na 100%.

Adrian Jarząb

Inspektor Jakości

Techniczny Język Angielski

Każdego dnia wykorzystuje słówka, wyrażenia, które nauczyłam się w trakcie kursu. Zakres kursu był różnorodny, co stanowiło bardzo duży plus. Sposób nauki 10 słów dziennie – dla mnie super! Systematyczne niedzielne spotkania również motywowały do nauki. Materiały w przyjemnej formie, które można przerabiać również po zakończeniu kursu. Dzięki zdobytej wiedzy technicznej na temat wielu dziedzin, w tym formowania wtryskowego pewnym krokiem poszłam na rozmowę o nową pracę i udało się! 🙂 Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam!

Aleksandra Ptak

Inżynier Jakości

Podstawy Kontroli Jakości

Kurs bardzo konkretny bez żadnych trudnych nie zrozumiałych słów. Po pierwszym odcinku włączałam następny bo kurs bardzo wciągający. Jestem zadowolona, że wzięłam w nim udział ponieważ dał mi dużo pomysłów jak ulepszyć kontrolę we własnej firmie. Minus, że taki krótki :P Ale już patrzę na inne kursy i POLECAM WSZYSTKIM :)

Ewa Zdancewicz

Specjalistka ds. Jakości

ISO 9001 System i Narzędzia

Kurs jest obłędny :) Mnóstwo informacji i narzędzi, które są rzetelnie omówione krok po kroku. Nie da się przejść obojętnie obok kompetencji prowadzącego dotyczących normy, które z pewnością są z innej planety, a ilość przedstawionych przez niego przykładów względem każdego punktu zdaje się być nieograniczona :) Wydaje mi się, że nie ma lepszego kursu na temat 9001, który dawałby aż taką dawkę wiedzy. Czekam na jakiś dodatkowy kurs od Darka :) Poproszę jeszcze certyfikat w wersji eng :)

Damian Siłka

Quality Coordinator

Inżynier Jakości Automotive

Podczas kursu przekazano widzę dotyczącą pracy inżyniera jakości w pigułce, same najważniejsze informacje, co było bardzo pomocne. Treści przekazane przejrzyście.

Magdalena Wierzbicka

Inżynier Procesu

Techniczny Język Angielski

Udało mi się ukończyć wszystkie moduły, można było poznać wiele ciekawych informacji i jednocześnie poznając język angielski. Nie żałuje wydanych (zainwestowanych) pieniędzy. Jest to mój kolejny kurs na pewno nie ostatni.

Aleksander Hasny

Kontroler Jakości

PPAP - od podstaw do eksperta

Nigdy nie miałam do czynienia z PPAP, a sposób, w jaki przedstawiasz to na kursie jest tak przejrzysty, że z łatwością zrozumiałam na czym to polega. Mam nadzieję, że będę mogła z tego narzędzia korzystać w przyszłości.

Agnieszka Wróbel-Błoniarz

Quality Specjalist

PPAP - od podstaw do eksperta

Szkolenie jak najbardziej na duży plus. Sporo wiedzy i przede wszystkim sporo przykładów z praktyki.

Sebastian Roda

Specjalista ds. Jakości

PPAP - od podstaw do eksperta

Kurs bardzo fajny rzeczowy, prowadzony spokojnie i nie długi. Czas filmów odpowiedni, można w każdej chwili czy to w drodze do pracy czy w chwili wolnej, obejrzeć odcinek przemyśleć i po jakimś czasie obejrzeć kolejny to jest super nie musimy poświęcać całej godziny by obejrzeć kurs.

Mateusz Jaworski

Inżynier Produkcji

PPAP - od podstaw do eksperta

Kurs jak każdy poprzedni- rewelacja. Nie ma czego poprawiać... Lepszego kursu nie dało się stworzyć!

Klaudia Wróbel

Quality Inspector

PPAP - od podstaw do eksperta

To mój drugi kurs i kolejny raz jestem bardzo zadowolony. Świetnie wytłumaczone poszczególne kroki PPAP jak i jego poziomy. Duży plus za szybką odpowiedź, gdy pojawiły się wątpliwości/pytania. Przerobiony kurs pozwolił mi znacznie lepiej zrozumieć czym tak naprawdę jest PPAP oraz ułatwiło mi dyskusję z inżynierami na poruszone w nim tematy. Jestem pewny, że wiedza którą zdobyłem pomoże mi w mojej codziennej pracy. Polecam każdemu i szykuję się na kolejne kursy :) Dzięki za sporą dawkę wiedzy!

Mateusz Sochacki

Metrolog

Pełna Moc Excela w Jakości

Witam, kurs w pełni spełnił moje oczekiwania, z pewnością będę go polecał. Najbardziej cenię sobie możliwość opracowania własnego rejestru na przykładzie materiałów dostępnych w tym kursie.

Radosław Dmochewicz

Specjalista ds. Jakości

Problem solving - Metoda 8D

Dla osób początkujących super sprawa, a ja potraktowałam to jak odświeżenie wiedzy. Ciekawe wskazówki celem wyeliminowania często popełnianych błędów.

Beata Sochacka

Automotive Quality Manager

ISO 9001 System i Narzędzia

Ukończyłam kurs ISO :) Kolejny kurs ze szkoły jakości który nie zawiódł. Niska cena, a tak ogromna dawka wiedzy i to konkretnej z dodatkowym bonusem w formie narzędzi które ułatwia pracę - WOW. Wielkie dzięki za to szkolenie i nie tylko to, jeżeli będziesz utrzymywał taki poziom (a pewnie z ciągłym doskonaleniem, poziom będzie się zwiększał) to za kolejne szkolenia również powiem DZIĘKI :) W świetny sposób dobierasz mentorów kursu, ludzie z pasją i doświadczeniem, tego jest mało na rynku.

Małgorzata Klimek

Specjalista ds. Jakości

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Kurs DNA to najlepszy kurs na audytora wewnętrznego na jakim miałam okazję być, a nie był to mój pierwszy kurs w tym temacie! Lekcje były wytłumaczone w sposób zrozumiały, logiczny i co najważniejsze zawierały wiele praktycznych wskazówek i porad. Uważam, że kurs ten jest świetny zarówno dla osób, które chcą audytować, ale także znajdują się w nim wskazówki dla osób pracujących przy audytach. Kurs jest jak najbardziej warty swojej ceny i stanowi świetną merytoryczną i praktyczną dawkę wiedzy, serdecznie polecam!

Karolina Bąkiewicz

Studentka AGH

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Na początku chcę Ci podziękować za szkolenie. Muszę przyznać, że połączenie materiałów w postaci video oraz spotkań on-line w zamkniętej grupie jest ciekawą i bardzo przystępną formą szkolenia. Jest to już drugie szkolenie, które robiłem u Ciebie i znów się nie zawiodłem – tak trzymać.

Damian Blokesz

Dyrektor Zarządzający

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Kurs DNA to kurs, na który trzeba poświęcić dużo czasu. Nie jest to zwykły "e-learning", tylko prawdziwy kurs, który ze względu na pandemię przeniesiono do internetu. Potrzebowałem kilku tygodni, by go przesłuchać, zrozumieć i przygotować zadania. Kurs składa się z 6 obszernych modułów. Każdy z nich pokazuje praktyczne, ale przede wszystkim merytoryczne podejście do tematu. Zaczynając od rodzajów audytu, przechodząc przez planowanie audytu, kończąc na akcjach poaudytowych. Wielkim plusem jest moduł szósty i praca nad umiejętnościami miękkimi (mega!). Dodatkowo 3 świetne bonusy - 9001 / 14001 / 45001 - każdy potwierdzony certyfikatem.

Adrian Gabryś

Quality Engineer

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Właśnie skończyłam kurs DNA i jestem zachwycona. Dokładnie takiego rodzaju kursu potrzebowałam, który uwzględnia również aspekty zdolności miękkich audytora. Dosłownie w przyszłym tygodniu czeka mnie audyt jednostki certyfikującej i czuję się zdecydowanie lepiej przegotowana psychicznie do rozmowy z audytorem. Mam również nadzieję, że będę potrafiła profesjonalnie podejść do sprawy i zrobię wrażenie na audytorze.

Monika Kolmaga

Quality Engineer

Problem solving - Metoda 8D

Właśnie skończyłem kurs. Prawie sama praktyka, bez zbędnego rozwlekania tematu. Czuję się w 100% usatysfakcjonowany. Bardzo ciekawy moduł o wykorzystaniu umiejętności miękkich w branży produkcyjnej.

Mateusz Kowalewski

Inżynier Jakości

ISO 9001 System i Narzędzia

Kurs bardzo profesjonalny, pozwolił mi odświeżyć informację o ISO. Brakuje mi tylko krótkiego podsumowania na koniec kursu.

Michał Wilczyński

Mistrz Logistyki

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Bardzo fajnie wytłumaczone wskaźniki Cp, Cpk, Pp, Ppk. Dużo ogólnej wiedzy, które uczestnicy pośrednio lub bezpośrednio w tworzeniu SPC, z pewnością temat tego narzędzia został wyczerpany 🙂

Tomasz Pomietło

Specjalista ds. Jakości

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Kurs rewelacyjny, fajnie że łączy elementy teoretyczne z zadaniami praktycznymi zarówno w Excelu, jak i na papierze :-) Merytorycznie bomba!

Agnieszka Wróbel-Błoniarz

Specjalistska ds. Jakości

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Polecam kurs wszystkim, którzy chcą rozpocząć przygodę z audytami, ukończyłem go niemalże w galopie 😊 ponieważ forma jego prowadzenia jest tak przyjazna, że zaliczenie kilku lekcji na raz nie jest problemem 👏👏👏. Dodawanie zadań na podstawie przerobionych lekcji na bieżąco pozwala utrwalać nowo zdobytą wiedzę. Przekazywany sposób przeprowadzania audytów całkowicie wpisuje się w filozofię Lean, której nadrzędnym celem nie jest stawianie pod ścianą i surowe ocenianie, lecz skupienie się na procesie, procedurze, doskonaleniu słabych obszarów i eliminowaniu marnotrawstw przy jednoczesnym zaangażowaniu i szanowaniu samych pracowników (co bardzo mocno jest argumentowane w tym kursie). Przedstawienie norm w modułach bonusowych pozwala poznać ich budowę, charakter i spojrzeć na nie bardziej życiowo, a nie tylko jak na kolejne sztywne paragrafy.

Jarosław Bryda

Planista Produkcji

ISO 9001 System i Narzędzia

Dużo przydatnych rzeczy od teorii do przełożeń praktycznych

Bogdan Pastuszczak

Specjalista ds. Metrologii

Umiejętności miękkie inżyniera

Podobały mi się praktyczne zastosowania jakie Pan podał oraz merytoryczne podejście do rozwiązywania problemów związanych z pracownikami.

MAREK Pazowski

Product Engineer

Inżynier Jakości Automotive

W Ciekawy sposób przedstawiony podział na funkcje - ale trochę zabrakło rozbudowania tego "z czym to się je" z jakimi obowiązkami będzie to się wiązało, nawiązania do konkretnych narzędzi, metod. Sam bonus super co do woedzy kreowania CV ale zabrakło mi wskazówek co jest porządane w branży jakości, jakie umiejętności, jakie cechy - żeby mieć podstawową wiedzę w czym się rozwijać

Anna Małowiecka

Specjalistka ds. Jakości

Problem solving - Metoda 8D

Kurs bardzo przyjemny w odsłuchu, zrozumiały dla osoby, która zaczyna przygodę jako inżynier jakości.

Wioleta Szuster

Technolog Produkcji

Pełna Moc Excela w Jakości

Kurs spełnił moje oczekiwania i ułatwia mi codzienną pracę, nie tylko w odniesieniu do zbierania danych ale też w innych sprawach :) dzięki i polecam

Bogdan Pastuszczak

Specjalista ds. Metrologii

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Artur, dobra robota :) Kolejny kurs, kolejna dawka wiedzy, kolejny raz zadowolony. Cały kurs oceniam 10/10

Mateusz Sochacki

Metrolog

ISO 9001 System i Narzędzia

Cześć, rewelacyjna forma szkolenia: teoria podparta wieloma przykładami i uzupełniona narzędziami. Jasna i przejrzysta prezentacja: materiały/treść oraz trener (big thank you!). Duży plus - możliwość przerabiania materiału we własnym tempie, nie narzuconym jak w przypadku stacjonarnych szkoleń. Szkolenie godne polecenia zarówno dla początkujących jak i dla osób pracujących z systemem na co dzień. Dziękuje!

Patrycja Świerczyńska

Quality Assurance Manager

Podstawy Kontroli Jakości

Krótko, zwięźle i na temat. Jasny i przyjemny przekaz :)

Michaela Hawlicka

Pełnomocnik ds. Jakości

PPAP - od podstaw do eksperta

Kurs szybki, ale rzeczowy. Wszystkie elementy omówione na wystarczającym poziomie wnikliwości wraz z odniesieniami do przykładów praktycznych od prowadzącego, co bardzo cenię. Nagrania odtwarzałem z prędkością x1.25, gdyż prowadzący mówi bardzo spokojnie i powoli jak dla mnie :)

Patryk Pułjanowski

R&D Engineer

Skuteczny Inżynier Jakości

Kurs stanowi kompendium wiedzy 'jakościowca'. Od zupełnie podstawowych pojęć poprzez kwestie bardziej zaawansowane, jak chociażby CAPA do ostatniego modułu, w którym nacisk kładziony jest na komunikację pomiędzy różnymi działami oraz zrozumienie jakie każdy z nich ma cele i jaki to ma związek z jakością. Polecam ten kurs zarówno osobom rozpoczynającym swoją przygodę z jakością jak i tym, którzy w jakości pracują latami; każdy znajdzie coś dla siebie.

Joanna Merkun-Pięta

Quality Manager

Skuteczny Inżynier Jakości

Bardzo wartościowy kurs, zarówno dla osób początkujących w obszarze jakości jak i dla tych bardziej doświadczonych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Cieszę się, że wziąłem udział, jak zwykle dobrze zainwestowane pieniądze

Daniel Robakowski

Quality Manager

Skuteczny Inżynier Jakości

To mój kolejny kurs w Szkole Jakości i z czystym sumieniem mogę polecić "Skuteczny Inżynier Jakości". Duża dawka wiedzy przekazana w przystępny sposób, dostęp do zamkniętej grupy, a także spotkania podczas których omawiane były poszczególne moduły- super alternatywa dla kursów stacjonarnych. Polecam również tym, którzy nie pracują jako inżynierowie jakości, tak jak ja. W moim przypadku narzędzia o których mowa w kursie przełożą się na usprawnienie pracy. Świetny kurs, w przystępnej cenie i przede wszystkim- mogę do niego wrócić w dowolnej chwili. Polecam po raz kolejny!

Syntia Maciuk

Laborant materiałowy

Problem solving - Metoda 8D

Kurs na najwyższym poziomie, zresztą jak wszytskie szkolenia u Pana Artura Mydlarza

Marek Początek

Inspektor Jakości

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Możliwość powrotu do poszczególnych lekcji, dostępność plików, na których prowadzone były działania w trakcie kursu, szybka i profesjonalna reakcja Artura na problemy.

Grzegorz Murdzek

Koordynator ds. Doskonalenia

IATF 16949:2016 On-line

jestem zadowolona :)

Paulina Rotuska-Tuszyńska

Trenerka Biznesu

Problem solving - Metoda 8D

Już nie pierwszy raz korzystam z kursu u Pana Artura Mydlarza i jeszcze się nie zawiodłem , pełen profesjonalizm

Marek Początek

Inspektor Jakości

IATF 16949:2016 On-line

Bardzo wartościowy kurs - sensowny podział na moduły, zrozumiały język i słownictwo, dużo przykładów.

Aleksandra Żyła

Quality System Coordinator

Zrób pierwszy krok
w kierunku swoich osobistych i zawodowych celów ze Szkołą Jakości

Dołącz do wybranego szkolenia i zbuduj swoje kompetencje ku lepszej przyszłości

Poznaj ofertę szkoleń