Referencje naszyn kursantów

Wiedzę z naszych szkoleń zdobywają zarówno doświadczeni specjaliści, inżynierowie, managerowie jak i absolwenci rozpoczynający swoją karierę.

ISO 14001 Wymagania Środowiskowe

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Wiedza praktyczna i teoretyczna przekazana w bardzo przystępny sposób. Możliwość nauki w dowolnym terminie.

Edyta Andrysewicz

Expert of Climate Leadership, R&D specialist
LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Michał bardzo dobrze omawia normę IATF z jasnym do zrozumienia komentarzem. Nakreśla to, na co powinniśmy zwrócić uwagę. Uzupełnia "suche zapisy" praktycznym podejściem opartym na swoim doświadczeniem. Materiał to bardzo dobry start, ale i utrwalenie, przypomnienie "reguł funkcjonowania" branży. Będę wracał do kursu.

Paweł Papiński

Inżynier jakości
LinkedIn icon

APQP od podstaw do eksperta

Szkolenie spełniło moje oczekiwania, temat APQP rozłożony na czynniki pierwsze, czekałem na to szkolenie w tej formule, dobrze że w końcu znalazło się na szkole jakości.

Daniel Robakowski

Kierownik Działu Jakości
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Nigdy nie miałam do czynienia z PPAP, a sposób, w jaki przedstawiasz to na kursie jest tak przejrzysty, że z łatwością zrozumiałam na czym to polega. Mam nadzieję, że będę mogła z tego narzędzia korzystać w przyszłości.

Agnieszka Wróbel-Błoniarz

Quality Specjalist
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Na studiach miałem trochę o rysunkach technicznych, lecz cieszę się z tego kursu, ponieważ dowiedziałem się paru nowych rzeczy. Serdecznie wszystkim polecam :D

Michał Brzuchacz

Student Politechnika Śląska
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Kurs treściwy z dużą ilością przykładów. Bardzo mi się podobało ukazanie przydatnych funkcji Excela, które usprawniają prace przy SPC. POLECAM!!

Michał Madyda

Młodszy Inżynier Jakości
LinkedIn icon

Lean Manufacturing

Do tej pory nie znałem wskaźnika OEE, a po szkoleniu zacząłem go wykorzystywać w pracy. Bardzo przydatne.

Łukasz Cofała

Inżynier procesu
LinkedIn icon

ISO 14001 Wymagania Środowiskowe

Kurs w jasny, przystępny sposób omawia wymagania ISO 14001, porządkuje wiedzę w zakresie wymagań środowiskowych. Przykłady podawane przez trenera - jeszcze bardziej nakierowują na właściwe wdrożenie wymagań w firmie.

Urszula Nietubyć-Śedkowska

Manager ds. Zintegrowanych Systemów Zarządzania
LinkedIn icon

ISO 14001 Wymagania Środowiskowe

Świetny kurs, przydatne pliki na pewno przydadzą się w przyszłości

Mateusz Klimek

Inżynier Jakości
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Kurs przedstawiony został w bardzo przejrzystej i skondensowanej formie. Idealny do powtórki przed rozmową kwalifikacyjną. Pomimo, że wcześniej miałam styczność z rysunkiem technicznym dowiedziałam się kilku nowych rzeczy.

Dagmara Kucajda

Student AGH
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Jest to mój pierwszy kurs przeprowadzony online na podstawie nagrań. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wiedzą, która została zawarta w tym szkoleniu - widać praktyczne podejście do rozwiązywania problemu oraz możliwe przeszkody, które na nas czekają podczas tego procesu. Zaletą takiego kursu jest także łatwość robienia notatek - nie ma tematów, które ze względu szybkość przekazywania informacji mogą zostać pominięte - w takim przypadku po prostu cofałem nagranie :)

Paweł Polak

Quality Engineer
LinkedIn icon

CAPA - od podstaw do eksperta

Bardzo dobrze przygotowany kurs. Skompensowane informacje dotyczące kreowania, wdrażania i prowadzenia niesamowitego narzędzia do nadzorowania niezgodności w firmie- rejestru CAPA. Wiele cennych uwag na pewno wprowadzę do codziennego nadzoru na reklamacjami od klienta. Kurs CAPA super przypomina wiedzę w pigułce, nawet dla pracujących już praktyków. Polecam!

Julia Andrzejkiewicz

Quality Engineer
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Właśnie skończyłem kurs. Prawie sama praktyka, bez zbędnego rozwlekania tematu. Czuję się w 100% usatysfakcjonowany. Bardzo ciekawy moduł o wykorzystaniu umiejętności miękkich w branży produkcyjnej.

Mateusz Kowalewski

Inżynier Jakości
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Bardzo dużo wiedzy przekazanej w przystępny sposób. Sporo mi to poukładało w głowie i pokazało, ile jeszcze jest do zrobienia w mojej firmie.

Agnieszka Świderek

Pełnomocnik ds Jakości
LinkedIn icon

ChatGPT w Inżynierii Jakości

Bardzo fajny kurs. Polecam każdemu, kto chce zwiększyć swoje umiejętności i chce się liczyć na obecnym rynku pracy. Obecnie jestem w trakcie kursów ISO 9001 oraz IATF 16949 (oczywiście na szkolajakosci.pl). Będę wykorzystywał ChatGPT do lepszego przyswojenia wiedzy jak i znalezieniu nurtujących mnie pytań podczas nauki.

Paweł Łyszczarz

Inżynier Jakości
LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

Podczas kursu przekazano widzę dotyczącą pracy inżyniera jakości w pigułce, same najważniejsze informacje, co było bardzo pomocne. Treści przekazane przejrzyście.

Magdalena Wierzbicka

Inżynier Procesu
LinkedIn icon

FMEA - od podstaw do eksperta

Świetny kurs, zwłaszcza dla osób, które podobnie jak ja są na początku swojej kariery w jakości. Zagadnienia wytłumaczone w przejrzysty sposób, co sprawia, że filmiki ogląda się z przyjemnością.

Sylwia Siwiec

Młodszy Technolog
LinkedIn icon

ChatGPT w Inżynierii Jakości

Mimo że pracowałem już z chatem GPT, kurs polecił mi kilka nowych - wcześniej nieznanych sposobów korzystania z generatora. Na pewno wykorzystam rady dotyczące tworzenia grafik, uważam to za ciekawą możliwość do lepszej prezentacji firmy w której obecnie pracuję.

Łukasz Matoszko

Starszy specjalista ds. zapewnienia jakości dostawców
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Ukończyłam kurs DNA - Doktryna Nowoczesnego Audytora wraz z modułami uzupełniającymi i chciałabym prosić o wystawienie certyfikatów. Dziękuję za szkolenie. Był to bardzo ciekawy, merytoryczny kurs, obejmujący wszystkie obszary wiedzy dotyczącej audytowania.

Anna Pająk-Stopa

Configuration Manager and Project Controller
LinkedIn icon

Umiejętności miękkie inżyniera

Podobały mi się praktyczne zastosowania jakie Pan podał oraz merytoryczne podejście do rozwiązywania problemów związanych z pracownikami.

MAREK Pazowski

Product Engineer
LinkedIn icon

VDA 6.3 od podstaw do eksperta

Struktura szkolenia sama w sobie przystępna dla dlatego laika jak ja. Możliwość powracania do danej lekcji (do danego modułu na pewno komfortowa). Informacje przekazywane przez prowadzącego w sposób przejrzysty. Udane szkolenie!! Zaskoczył mnie fakt, iż nie trzeba podchodzić do żadnego testu by zdobyć certyfikat (mniej stresu, tym lepiej? :) ) Pozdrawiam :)

Tomasz Powęska

Technik kontroli jakości
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Szkolne DNA Audytora usystematyzowało moją wiedze nt audytu. Dzięki dostępnym w kursie narzędziom (plikom Exel) udało mi się zaplanować oraz przejść proces audytu. Szkolenie było dla mnie wyzwaniem i nieocenione było wsparcie i pomoc Artura na każdym poziomie. Polecam kurs każdej osobie nie badającej nawet audytorem.

Aneta Długosz

Koordynator ds kontroli zarządczej
LinkedIn icon

Pełna Moc Excela w Jakości

Bardzo fajnie i przejrzyście wytłumaczone makra, ciekawe pomysły na zastosowanie automatyzacji w raportach miesięcznych i rocznych - polecam :)

Agnieszka Wróbel-Błoniarz

Quality Specialist / LEAN Specialist
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Kurs na najwyższym poziomie. Zagadnienia zostały omówione w bardzo zrozumiały, przystępny i szczegółowy sposób. Zdecydowanie „must have” dla każdego kto ma jakikolwiek związek z audytami zarówno wewnętrznymi jak i dostawców. Wszelkie pytanie, które mogą się nasunąć są wyjaśniane w kolejnych lekcjach. Jestem pewna, że ukończenie kursu z pewnością zaprocentuje teraz i w przyszłości. Z całego serca polecam.

Marta Łęgowik

Zarządzanie jakością i bezpieczeństwem żywności
LinkedIn icon

VDA 6.3 od podstaw do eksperta

Jak zawsze wszystko świetnie wytłumaczone, polecam każdemu, kto się zastanawia nad tym czy kupić kurs, WARTO!! - jedyne co można byłoby poprawić to więcej czasu na końcu filmiku - ja notowałem w zeszycie i musiałem pauzować :D

Jakub Pilch

Konstruktor
LinkedIn icon

Techniczny Język Angielski

Rewelacyjna ściąga ze słówkami, przyjemne dla ucha nagrania i duży plus w możliwości przeczytania tekstu i odsłuchania jeszcze raz nagrania. Z pewnością się przyda :)

Agnieszka Wróbel-Błoniarz

Quality Specialist / LEAN Specialist
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Jak opisać kurs DNA jednym słowem?…PETARDA! Garść praktycznych porad w nietuzinkowej formie! Same konkrety, dzięki którym o wiele łatwiej będzie mi się odnaleźć w roli audytora. Zdecydowane TAK dla takiego sposobu dzielenia się wiedzą! Uczestnictwo w kursie było samą przyjemnością. Dziękuje i polecam :)

Karolina Wylegała

Specjalistka ds. Jakości
LinkedIn icon

LPA - od podstaw do eksperta

Duży zasób informacji oraz doświadczenia przekazany w bardzo merytoryczny sposób.

Sebastian Łukomski

Quality Engineer at Kongsberg Automotive
LinkedIn icon

VDA 6.3 od podstaw do eksperta

To już kolejny kurs w Szkole Jakości, która jak zawsze trzyma poziom :) jestem w trakcie wdrażania audytowania VDA 6.3 w obecnej firmie i wiem, że pozwoli mi to na szersze spojrzenie i poznanie procesów oraz pracowników firmy. Dzięki Panowie, świetna robota! :)

Monika Kolmaga

Quality Engineer
LinkedIn icon

ChatGPT w Inżynierii Jakości

Fajny kurs, sporo rzeczy było dla mnie odkryciem i już widzę do czego można będzie go wykorzystać. Myślę, że przepuszczę przez ten chat którąś ze swoich procedur, żeby zobaczyć co jeszcze może zaproponować albo może coś jest zbędne. To może znacznie usprawnić pracę. Natomiast zdecydowanie myślę o płatnej wersji, dlatego, że ta wersja darmowa nie działała u mnie w taki sposób jak u Ciebie. Sporo błędów się pojawiało np. gdy poprosiłam o przyporządkowanie punktów normy ISO 9001 do zasady np. orientacja na klienta - to te punkty nie były poprawne.

Marina Bućko

Quality Assurance Manager
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Bardzo szybka powtórka z podstaw rysunku technicznego. Bardzo pomocne pomoce naukowe (linki), dostęp do grupy pozwalające zgłębić wiedze z tego tematu. Polecam!!!

Łukasz Fortuna

Operator/Programista maszyn CNC
LinkedIn icon

Zarządzanie Jakością - od podstaw

W kursie bardzo podobał mi się jasny i prosty przekaz informacji. Każda lekcja była czytelna, świetnie przedstawiona. Nie ma lekcji, w której było multum informacji, gdzie nie wiadomo na czym się skupić. Każda temat to osobna lekcja, która jest świetnie dopracowana i zawiera kluczowe informacje, które rozszerza Pan Artur w sposób jasny i rzeczowy.

Karolina Strzemińska

Mikrobiolog/ Biotechnolog
LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Bardzo wartościowy kurs - sensowny podział na moduły, zrozumiały język i słownictwo, dużo przykładów.

Aleksandra Żyła

Quality System Coordinator
LinkedIn icon

Efektywna Komunikacja

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na szkolenie z zakresu komunikacji. Jako specjalista, w swojej karierze zdecydowanie bardziej skupiałam się na rozwijaniu umiejętności twardych i zdobywaniu wiedzy technicznej. W szkoleniu "Efektywna Komunikacja" omówione zostały narzędzia/techniki komunikacji (FUKO, Lutsro), o których do tej pory nie słyszałam, a które od teraz z pewnością będę wykorzystywała w swojej codziennej pracy i nie tylko :) Bardzo podobały mi się praktyczne przykłady jakie prowadzący podał oraz merytoryczne podejście do rozwiązywania problemów związanych z pracownikami. Świetnie przekazana wiedza! Polecam każdemu! Efektywna komunikacja to złoty klucz do rozwiązywania problemów! :)

Paulina Krupa

Supplier Quality Engineer
LinkedIn icon

FMEA - od podstaw do eksperta

Super kurs, bardzo merytoryczny. Wiedza podana jest w uporządkowany i zrozumiały sposób. Dużo zagadnień jest przedstawionych w sposób graficzny, co ułatwia naukę i zrozumienie tematu. Bardzo podobały mi się również spotkania online, gdzie można było zadawać pytania i rozwiewać wątpliwości.

Anna Pająk-Stopa

Configuration Manager and Project Controller
LinkedIn icon

Pełna Moc Excela w Jakości

Jestem bardzo zadowolony z tego, że podjąłem kroki w celu zakupienia tego kursu. Na co dzień nie pracuję cały dzień z Excelem, ale jak już coś robię to spędzam niepotrzebnie czas na kombinowanie co i jak zrobić. Artur pokazał funkcje, które zdecydowanie polepszą jakość jak i zaoszczędzą czas przygotowywanych zestawień. Kurs bardzo dobry dla osób początkujących jak i tych, którzy mają już jakieś doświadczenie podstawowe z Excelem - wszystko bardzo fajnie opisane w taki sposób, że w tym samym czasie wykonywałem lekcje wraz z Arturem! Dzięki i do usłyszenia na innych kursach! :-)

Jan Michałowski

Kierownik laboratorium pomiarowego
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Dziękuję za świetny kurs! Naprawdę wartościowy! Kurs profesjonalny a Artur naprawdę zna się na rzeczy. Najlepsze było to, że kurs skupiał się na praktycznej wiedzy. Dzięki temu teraz czuję się pewniej w wykonywaniu zadań związanych z audytem. Zdobyta wiedza nie tylko poprawiła moje umiejętności, ale pozytywnie wpłynęła na rozwój mojej kariery.

Elżbieta Duda

Quality Control Engineer
LinkedIn icon

HACCP - od podstaw do eksperta

Świetny! Dzięki kursowi uzupełniłem swoją wiedzę na temat HACCP. Duża ilość merytorycznej wiedzy, przekazanej w prosty i zrozumiały sposób. Dodatkowym plusem jest przykładowa dokumentacja przydatna przy wdrażaniu systemu. Gorąco polecam!

Dariusz Piechaczek

FU Atem. Food Safety Auditor
LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Sama forma szkolenia bardzo mi odpowiada. Super, że są dostępne dodatkowe materiały i dostęp do grupy. Duży zakres wiedzy przekazany w przystępny sposób dla osoby, która zaczyna przygodę z IATF. Mam nadzieje, że niedługo będę mogła wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na szkoleniu.

RENATA ZĄBEK

Quality Manager, Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością.
LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Bardzo profesjonalny kurs, prosto i logicznie przedstawienie najważniejszych zagadnień z 8D raportu.

Monika Makowska

Quality Engineer
LinkedIn icon

Lean Manufacturing

Jestem mile zaskoczona. Kurs prowadzony w sposób profesjonalny - krótko, zwięźle i na temat. Pozwala na świeże spojrzenie na metodę 5S - to nie tylko sprzątanie 😁 Dodatkowym atutem kursu jest możliwość obejrzenia lekcji w dowolnym miejscu i czasie oraz powrotu do danej lekcji. Polecam kurs osobom, które chcą wdrożyć nowe standardy w swojej organizacji i najbliższym otoczeniu.

Justyna Ciepła

Kontroler Jakości
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Kurs z SPC wciąga jak Netflix :) Uzupełnił moje braki w wiedzy i już nie boje się jak słyszę 'makro w Excelu'. Na plus też możliwość zrobienia sobie testu z SPC po zakończonym kursie. Bardzo dużo praktycznej, przydatnej wiedzy. Dzięki!

Monika Juda

Technolog - Specjalista ds. badań i wzorcowań
LinkedIn icon

Zarządzanie Jakością - od podstaw

Kolejny świetny kurs, rozjaśniający jak i po co działa zarządzanie jakością. Mam nadzieję, że zdobyta wiedza przyda się na rozmowie o pracę i w pracy :)

Kacper Borkowski

Junior Medical Device Quality and Safety Specialist
LinkedIn icon

Efektywna Komunikacja

Kurs bardzo profesjonalny, najbardziej podobały mi się metody negocjacji oraz metoda pękającego balona. Można w kolejnych kursach jeszcze bardziej skupić się na metodach negocjacji zwłaszcza na linii zwykły inżynier-pracownik produkcji.

Sławomir Żmijewski

Konstruktor
LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

W paru słowach: rzetelność, doświadczenie i zarażenie chęcią dalszej pracy nad sobą i swoją karierą. Na pewno kurs przerobię jeszcze kilka razy, notując pytania aby potem zadać je na spotkaniach. Dobrze, że Michale mówisz o odwadze- będę pamiętał Twoje słowa, aby wierzyć w siebie :) w swoją misję. Dzięki!

Paweł Papiński

Inżynier jakości
LinkedIn icon

Zarządzanie Jakością - od podstaw

Kurs bardzo przejrzysty, świetne wprowadzenie do dobrego zarządzania jakością.

Gabriela Łazarczyk

Quality control specialist
LinkedIn icon

HACCP - od podstaw do eksperta

Forma szkolenia rewelacyjna dzięki możliwości przerabiania materiału we własnym tempie i powracania do niego, kiedy tylko potrzeba. Kurs ten to ogromny zastrzyk merytorycznej wiedzy, przekazanej w prosty i zrozumiały sposób. Dodatkowym plusem jest przykładowa dokumentacja, pozwalająca poznać system od strony praktycznej, jak również może być przydatna przy wdrażaniu systemu. Gorąco polecam szkolenie HACCP zarówno dla osób początkujących, stawiających swoje pierwsze kroki w jakości, jak i dla osób pracujących z systemem na co dzień. Dziękuje!

Katarzyna Włodarczyk

Specjalistka ds. Kontroli
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

W kursie podobało mi się, że w jasny sposób zostały wyjaśnione zagadnienia związane metodą 8D, że została ona omówiona punkt po punkcie. Przedstawienie praktycznego zastosowania narzędzi oraz materiały pomocnicze na plus.

Joanna Mikołajczyk

Specjalista ds. jakości
LinkedIn icon

FMEA - od podstaw do eksperta

Trafiłam do Szkoły Jakości z polecenia kolegi z pracy i nie żałuję! Jestem bardzo zadowolona z kursu FMEA- wiedza została przekazana w jasny i rzetelny sposób wraz z przedstawieniem przydatnych narzędzi. Jestem na początku swojej drogi zawodowej w tematyce jakościowej, zatem dziękuję za możliwość poszerzenia swoich umiejętności i zdecydowanie powrócę na inne kursy! :)

Aneta Ziąbska

Junior Quality Specialist
LinkedIn icon

Analiza Ryzyk i Szans ISO 14001, ISO 9001

Kolejne świetne szkolenie! :) Prowadzący ma ogromną umiejętność przekazywania wiedzy i często trudnych zagadnień w bardzo przystępny sposób. Szkolenie przeprowadzono w sposób profesjonalny i na najwyższym poziomie pod względem merytorycznym. Z pewnością za jakiś czas do niego powrócę :)

Oliwia Przygońska

Specjalista ds. badań i rozwoju
LinkedIn icon

ISO 27001

Bardzo szeroko omówiony temat, z podanymi przykładami rozwiązań.

Izabela Golańska

Ekspert ds. Zarządzania Jakością
LinkedIn icon

PIN - Pomiary Interpretacja Normy

Kurs bardzo przejrzysty, świetne uzupełnienie lub odświeżenie wiedzy z zakresu metrologii. Wiedza przekazana w przystępny sposób wraz z przykładami. Kurs na pewno przyda się w pracy zawodowej.

Natalia Barankiewicz

Quality Manager
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Właśnie skończyłam kurs DNA i jestem zachwycona. Dokładnie takiego rodzaju kursu potrzebowałam, który uwzględnia również aspekty zdolności miękkich audytora. Dosłownie w przyszłym tygodniu czeka mnie audyt jednostki certyfikującej i czuję się zdecydowanie lepiej przegotowana psychicznie do rozmowy z audytorem. Mam również nadzieję, że będę potrafiła profesjonalnie podejść do sprawy i zrobię wrażenie na audytorze.

Monika Kolmaga

Quality Engineer
LinkedIn icon

Zarządzanie Jakością - od podstaw

Jeśli chodzi o kurs - wyciągnę z niego, co się da na nasze "podwórko". Lubię syntetyczne informacje, bez zbędnego rozwlekania. Swoboda wypowiedzi, jak i liczne przykłady i porady, wynikają z doświadczenia Trenera i to czuć w tym kursie. Już zastosowałam metodę 5W2H do opracowania procedury na wypadek szkody mienia w trakcie realizacji robót budowlanych. W planach mam wdrożenie tej metody także dla zgłaszania usterek.

Barbara Milewska

Główny specjalista w Dziale Inwestycji i Remontów
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Kurs jak najbardziej spełnił moje oczekiwania. Bardzo duża ilość przydatnych i pomocnych treści przedstawiona w przejrzysty i przystępny sposób. Bardzo polecam i sądzę iż jeszcze nie raz powrócę do Szkoły Jakości. Pozdrawiam

Monika Przybyło

Inżynier jakości
LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Kurs przygotowany w merytoryczny sposób, konkretny i na temat. Nie ma lania wody (samo mięso) :D Dużo cennych wskazówek, polecam!

Paweł Wojtasik

Operator
LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Duża wiedza Trenera i przystępny język pozwoliły na sprawne zapoznanie się i zrozumienie wymagań standardu IATF 16949:2016.

Marcin Solecki

Specjalista ds. Jakości
LinkedIn icon

Lean Manufacturing

Dziękuję za masę informacji, które są bardzo przydatne w procesie produkcji. Mam pełen obraz na to czego nie ma, a co powinno być w organizacji, w której pracuje. Świetnie się słucha i wyciąga wnioski. Oby więcej takich szkoleń pozwalających się rozwijać. Jeszcze raz dziękuję i czekam na więcej.

Oliwia Przygońska

Specjalistka ds. Badań i Kontroli
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Szkolenie bardzo ciekawe pokazujące praktyczne podejście w rozwiązywaniu problemów. Wiedza przekazana w sposób usystematyzowany z praktycznymi przykładami. Zagadnienia wyjaśnione w prosty i przejrzysty sposób. Kurs idealny dla każdego kto chce pogłębić swoją wiedzę i spojrzeć na problemy w Firmie okiem eksperta. Polecam

Anna Mroczkowska

Kontroler Jakości
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Bardzo dobrze przekazana wiedza, stopniowo krok po kroku pokazane wszystkie kroki postępowania. Duży plus za dostępność kursu przez dłuższy okres i możliwość powrotu do danej lekcji w każdym momencie.

Jakub Herma

Specjalista ds. Jakości
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Kurs bardzo przejrzysty i przyjemny. Świetny na przypomnienie sobie podstaw ze studiów

Gabriela Łazarczyk

Technolog
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Nazwa kursu " DNA - Doktryna Nowoczesnego Audytora" nie jest przypadkowa. Jest to kurs, który poprzez połączenie szkoleń on-line z udostępnionymi dodatkowymi materiałami, zapewnia "świeże" spojrzenie na Audyt w organizacjach. Nieoceniona jest wiedza praktyczna Artura oraz wskazówki, które w przyszłości pozwolą uniknąć wielu błędów a co za tym idzie niepotrzebnego stresu.

Gniewko Kawka

Expert of Pharmacy
LinkedIn icon

Zarządzanie Jakością - od podstaw

Wiedza praktyczna oraz teoretyczna przekazana w bardzo przystępny sposób. Taka nauka to sama przyjemność. Po raz pierwszy realizuję kurs w nowej odsłonie graficznej strony internetowej i muszę przyznać, że cieszy oko ;)

Monika Juda

Technolog - Specjalista ds. badań i wzorcowań
LinkedIn icon

Techniczny Język Angielski

Wg mnie kurs bardzo dobry, podzielony na sekcje tematyczne, dużo nowego, ciekawego słownictwa ;)

Aleksandra Maziarz

Lab Specialist
LinkedIn icon

Pełna Moc Excela w Jakości

Podoba mi się, że zawsze mogę wrócić do zagadnień o których zapomniałbym przez cały rok. Poprawić można dodając do excela inne zakładki z gotowymi formułami aby użytkownik mógł się zaznajomić.

Marek Pazowski

Product Engineer
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Kurs bardzo fajny rzeczowy, prowadzony spokojnie i niedługi. Czas filmów odpowiedni, można w każdej chwili czy to w drodze do pracy czy w chwili wolnej, obejrzeć odcinek przemyśleć i po jakimś czasie obejrzeć kolejny, to jest super nie musimy poświęcać całej godziny by obejrzeć kurs.

Mateusz Jaworski

Inżynier Produkcji
LinkedIn icon

HACCP - od podstaw do eksperta

Wiadomości potrzebne do zrozumienia systemu HACCP były podane w sposób rzetelny, jasny i zrozumiały. Przykładowa dokumentacja bardzo pomagała w zrozumieniu założeń danej lekcji i wymagań systemu. Krótko, zwięźle i na temat.

Agnieszka Świderek

Zastępca kierownika laboratorium kontroli jakości
LinkedIn icon

ChatGPT w Inżynierii Jakości

Super pigułka wiedzy w cenie dobrego obiadu ;)

Mateusz Kowalewski

Koordynator ds. Jakości
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w szkoleniu DNA! Jako audytor wewnętrzny działam w swojej organizacji o kilku lat. W kursie DNA wzięłam udział, aby zyskać nowe spojrzenie na sposób audytowania. To już kolejne "trafione" szkolenie w Szkole Jakości. Pewnie nie ostatnie, ponieważ od tak przyjaznej i praktycznej formy kursów można się uzależnić :) Jedna platforma, przerabianie materiałów w swoim tempie, możliwość wracania do zagadnień po dłuższym czasie, materiały w formie wideo - krótkie, lecz bardzo merytoryczne, dużo praktycznych przykładów, grupa wsparcia - możliwość wymiany doświadczeń. Do zobaczenia na kolejnym kursie! 😊

Oliwia Przygońska

Specjalista ds. badań i rozwoju
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Kurs jak zawsze na bardzo wysokim poziomie merytorycznym :) Swoboda przekazywanych informacji przy jednoczesnej kumulacji wszystkiego co niezbędne bez zbędnych ozdobników :) Każda minuta szkolenia wykorzystana w 100% :) Dodatkowym atutem jest ogrom wskazówek praktycznych które z pewnością będą miały bardzo duży wpływ na naszą pracę przyszłych audytorów. Dostępność szkolenia na rok i wsparcie Artura są poza wszelką konkurencją!

Karolina Wentland

Specjalista ds. systemu jakości
LinkedIn icon

ChatGPT w Inżynierii Jakości

Świetne szkolenie! Najbardziej cenię sobie praktyczne przykłady, a w kursie jest ich naprawdę sporo. Prowadzący bardzo dobrze przekazał swoją wiedzę, dzieli się swoim bogatym doświadczeniem zawodowym. Informacje przekazane w praktyczny sposób. Szkolenie było ciekawe, aktywizujące, dostarczyło mi nowej wiedzy, którą wykorzystam w praktyce. Interesująca tematyka, przede wszystkim przyszłościowa i rozwojowa, polecam każdemu !

Inez Gajda

Kierownik Działu Jakości
LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Świetny kurs ,wytłumaczone wszystko tak jak powinno być od A do Z co to jest raport 8d i jak go wypełniać. Polecam każdemu!

Maciej Należny

Inżynier ds. jakości dostawców
LinkedIn icon

VDA 6.3 od podstaw do eksperta

Fajnie wytłumaczone każde wymaganie oraz podzielenie się bezcennym doświadczeniem. Polecam ten kurs. Bardzo ciekawy wstęp i odniesienie do stron internetowych dotyczących VDA. Kolejny bardzo merytoryczny kurs w Szkole Jakości. Brawo!

Sylwester Wojcieszak

Inżynier ds. Kwalifikacji i Rozwoju Dostawców
LinkedIn icon

Techniczny Język Angielski

Jestem bardzo zadowolony z możliwości uczestniczenia w kursie. Merytoryczność, zakres jak i sposób prezentowania oraz dawkowania materiałów były na wysokim poziomie. Autor kursu zawsze był dostępny, otwarty oraz przygotowany. Służył radą, pomocą. Widać, że autor poświęcił wiele pracy, wysiłku oraz pasji w szkolenie. Ten kurs to idealna propozycja dla osób, które chcą poznać i/lub poszerzyć swój techniczny angielski. Poszerzyć słownictwo z innych działów, jak i z różnych gałęzi przemysłu.

Marcin Froń

Process Engineer
LinkedIn icon

APQP od podstaw do eksperta

Kurs jest rewelacyjny, szczegółowo opisuje poszczególne kroki APQP. Pan Michał przekazuje wiedzę w bardzo przystępny sposób, opierając się na bogatej wiedzy i praktycznych przykładach. Dodatkowo opcja z warsztatami na żywo, dzięki aplikacji jest wg. mnie strzałem w dziesiątkę! Dziękuję za kolejny kurs w Szkole Jakości i zapewne nie ostatni :)

Natalia Barankiewicz

Quality Manager
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Jestem pod wrażeniem jak w przyjemny i przejrzysty sposób zostały przełożone zapisy normy ISO 9001:2015. W kursie przedstawiona jest perspektywa auditora jak i auditowanego oraz znajduje się wiele przykładów z życia, dzięki czemu jeszcze łatwiej można przyswoić nowe informacje. Polecam ten kurs każdemu, kto szuka ogromnej bazy wiedzy w tym temacie oraz ceni sobie czasową niezależność. Gratulacje dla autora i wszystkich biorących udział w jego realizacji.

Ewelina Werdyn

Inspektor
LinkedIn icon

VDA 6.3 od podstaw do eksperta

Jak zawsze kurs w Szkole Jakości mnie nie zawiódł. Bardzo dużo konkretnej dawki wiedzy z możliwością ciągłego kontaktu z trenerem. Polecam.

Jakub Faryś

Quality Engineer
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Dziękuję za kurs! Wszystkie lekcje opisane w sposób jasny i zrozumiały. Każdy poruszony temat wyjaśniony logicznie i z ogromną dawką praktycznych wskazówek. A najlepsze? - Lekcje są krótkie i zwięzłe, można je odtwarzać wielokrotnie o każdej porze - nie ma ryzyka, że zmęczeni szkoleniem czegoś nie zapamiętamy! Do tego coś czego się nie spodziewałam - personalne podejście do każdego uczestnika szkolenia i możliwość konsultacji z innymi uczestnikami szkolenia w grupie na FB. Cieszę się, że miałam szansę uczestniczyć w tym szkoleniu!

Magdalena Kowalczyk

SQE
LinkedIn icon

LPA - od podstaw do eksperta

Szkolenie LPA było dla mnie bardzo dobrym doświadczeniem i z pewnością wpłynie pozytywnie na moją pracę w przyszłości. Dzięki temu szkoleniu dowiedziałem się czym są audyty warstwowe, jak należy je wykorzystywać oraz w jaki sposób skutecznie je wdrożyć i realizować. Polecam to szkolenie innym osobom zajmującym się audytami lub chcącym poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.

Daniel Robakowski

Quality Manager
LinkedIn icon

ChatGPT w Inżynierii Jakości

Kurs krótki, a jednocześnie treściwy i wskazujący bardzo trafnie jak można ułatwić sobie pracę wykorzystując ChatGPT. Dzięki niemu, od razu po ukończeniu lekcji można wypróbować swoich sił w pracy z narzędziem od OpenAI. Dla mnie super!

Martyna Jasiecka

Specjalistka ds. Jakości
LinkedIn icon

ISO 27001

Fajna uszeregowana wiedza w oparciu o elementy nowej wersji normy.

Viktoria Polikowska

Audytor Wewnętrzny ISO 27001
LinkedIn icon

PIN - Pomiary Interpretacja Normy

Tradycyjnie dla Szkoły Jakości zakres kursu jest opracowany pod kątem praktyki inżynierskiej. Poprowadzony jest w taki sposób, aby przekazać wiedzę od poziomu laika do specjalisty. Zawiera podstawowe aspekty pomiarów wielkości geometrycznych, z którymi każdy inżynier spotka się w przemyśle mechanicznym. Ponieważ zagadnienia metrologiczne są w swej naturze dość skomplikowane- tym bardziej pomaga fakt, że do nagrań można wracać nieskończoną ilość razy i pomału, we własnym tempie przyswajać prezentowane treści. Polecam kurs szczególnie tym, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z pomiarami wielkości geometrycznych, a chcieliby zdobyć wiedzę, która, wiem z doświadczenia, jest niezbędna w wielu branżach, jak automotive, lotnictwo itp. Co istotne, w kursie jest odniesienie do konkretnych norm, w związku z czym łatwo można poszerzyć swoją wiedzę w razie potrzeby. Urszula –super specjalista- czuć od razu, że zakres jej wiedzy i doświadczenia wykracza daleko poza prezentowane w kursie treści. Widać, jak rozkręca się z każdą kolejną lekcją. Przy okazji – praca przed kamerą nie jest taka łatwa, jak się wydaje, ale trening czyni mistrza. Chyba łatwiej poprowadzić szkolenia z ludźmi naprzeciwko (przynajmniej dla mnie).

Jakub Kamola

Quality Engineer
LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Dobrze ułożony proces nauczania - poprowadzenie krok po kroku. Całkowicie zmieniłam podejście i sposób postępowania z raportami 8D.

Agnieszka Wojciechowska

Lead Auditor | Trainer | Advisor
LinkedIn icon

Lean Manufacturing

Polecam. Kurs porusza wszystkie aspekty niezbędne w procesie standaryzacji. Case study umożliwiły utrwalenie wiedzy zawartej w kursie. Dodatkowo przystępna forma w postaci kursu on-line umożliwia realizację szkolenia o każdej porze i z każdego miejsca.

Łukasz Wójcik

Inżynier produkcji
LinkedIn icon

Techniczny Język Angielski

Każdego dnia wykorzystuje słówka, wyrażenia, które nauczyłam się w trakcie kursu. Zakres kursu był różnorodny, co stanowiło bardzo duży plus. Sposób nauki 10 słów dziennie – dla mnie super! Systematyczne niedzielne spotkania również motywowały do nauki. Materiały w przyjemnej formie, które można przerabiać również po zakończeniu kursu. Dzięki zdobytej wiedzy technicznej na temat wielu dziedzin, w tym formowania wtryskowego pewnym krokiem poszłam na rozmowę o nową pracę i udało się! 🙂 Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam!

Aleksandra Ptak

Inżynier Jakości
LinkedIn icon

Lean Manufacturing

Szkolenia stworzone w duchu lean. Nie ma zbędnego teoretyzowania za to mnóstwo przykładów praktycznych, które są zwięźle i zrozumiale przedstawione. Materiały są skonstruowane w taki sposób, że można bezpośrednio po odbytych szkoleniach przekuć zdobytą wiedzę w praktykę. Dużym plusem są lekcje, w których klarownie zostało wytłumaczone jakich błędów unikać przy wdrażaniu poszczególnych metod lean. Jak najbardziej do polecenia dla nowych adeptów jak i wyjadaczy lean (m.in. ze względu na dostęp do platform wymiany informacji z ekspertami).

Tomasz Skrzyński

Quality Manager
LinkedIn icon

ISO 27001

Kurs ISO 27001 od podstaw do eksperta był niesamowicie interesujący! Zarówno początkujący, jak i zaawansowani uczestnicy mogli w pełni skorzystać. Świetnie zorganizowane materiały, krótkie, zwięzłe filmy. Prowadzący świetnie przegotowany, wskazujący niuanse, na które należy zwrócić uwagę, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam to szkolenie wszystkim, którzy chcą nie tylko zdobyć ale także usystematyzować swoją wiedzę w zakresie normy ISO 27001 i wejść na wyższy poziom jakości ;)

Natalia Guzowska

Quality Specialist
LinkedIn icon

MSA - od podstaw do eksperta

Kolejny, bardzo dobrze przygotowany kurs. Zarówno treść teoretyczna jak i praktyczna świetnie przedstawiona. Ogromnym plusem kursu jest możliwość korzystania z gotowych arkuszy do prowadzenia analizy MSA. Dziękuję :)

Natalia Barankiewicz

Quality Engineer
LinkedIn icon

Analiza Ryzyk i Szans ISO 14001, ISO 9001

Kompetencje i jasny przekaz trenera jest na bardzo wysokim poziomie, świetnie przygotowane materiały i przykłady z praktyki.

Adrianna Paroń

Specjalista ds. jakości w usługach i produkcji
LinkedIn icon

MSA - od podstaw do eksperta

Super sprawa dla osób zajmujących się analiza MSA. Jest wyjaśnione dokładnie co jest czym a nie rób tak, bo tak robimy "od zawsze". Warto wysłuchać do końca bo na niektóre pytania właśnie tam znajdziemy odpowiedzi.

Karol Kolczyński

Technik pomiaru
LinkedIn icon

Lean Manufacturing

Kurs został zaprezentowany w bardzo przystępnej formie. Dla pracownika, który dopiero stawia pierwszy kroki w jakości, wręcz idealny. Zaczynając kurs miałem wiedzę teoretyczną czym jest 5S, lecz nie rozumiałem głębszej idei. Dzięki kursowi w przystępnej formie, a przede wszystkim dzięki praktycznym przykładom, to się zmieniło.

Maciej Kusiak

Młodszy Technik jakości
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Kurs jest niesamowicie konkretny. Bardzo dużo praktycznej wiedzy popartej przykładami. Szkolenie dzięki swojej formie robiło się bardzo sprawnie i przyjemnie.

Michał Smoleń

Młodszy specjalista ds. Jakości
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Świetnie przygotowane materiały zawierające merytoryczne informacja przydatne zarówno dla osób początkujących jak i pracujących w zawodzie.

Klaudia Jabłońska

Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Kurs idealny dla każdego, kto pragnie przypomnieć sobie o podstawach rysunku technicznego. Krótkie i treściwe nagrania umożliwiają odsłuchanie ich z dowolnego miejsca, chociażby w drodze do pracy. Kurs zachęca do szerszego zapoznania się z rysunkiem.

Szymon Rabin

Asystent ds. logistyki
LinkedIn icon

HACCP - od podstaw do eksperta

Z ogromną przyjemnością polecam szkolenie HACCP w Szkole Jakości. To moje kolejne spotkanie z tą tematyką, jednak jest to pierwsze, w którym tak dogłębnie przedstawiono analizę HACCP, zasady GMP i GHP. Wreszcie odnalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, wątpliwości, z którymi musiałam się mierzyć w pracy zawodowej. Dziękuję za dogłębne omówienie tematu PPR, który nie był poruszany podczas moich wcześniejszych szkoleń.

Alicja Miśko

Pełnomocnik SZJ
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Kurs jest przepełniony praktycznymi poradami jak spełnić wymogi normy ISO 9001 razem z przydatnymi narzędziami. Kompetentny prowadzący oraz sama formuła kursu zachęca do poszerzania wiedzy w tej dziedzinie. Dziękuję, z pewnością wykorzystam w firmie zdobytą wiedzę.

Małgorzata Lenert

Kierownik Laboratorium
LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

Jestem zadowolona z kursu ;) Każda z lekcji omówiona w sposób ciekawy, a poszczególne stanowiska dobrze wyjaśnione. Mam nadzieję, że wszystkie wskazówki, uwagi jak i rady pozwolą mi rozwijać swoją karierę w Automotive.

Miriam Rucińska

Inżynier - Automotive/Quality
LinkedIn icon

PIN - Pomiary Interpretacja Normy

Polecam serdecznie kurs każdemu kto potrzebuje wiedzy z zakresu - Pomiary, Interpretacja , Normy. Profesjonalnie opracowany zakres materiału.

Roman Kluz

Quality Engineer
LinkedIn icon

Podstawy Kontroli Jakości

Przekaz zrozumiały, prosty, a zarazem konkretny; szczególnie pomocny dla osób, które zaczynają swoją przygodę z kontrolą jakości.

Izabela Rafalska

Kierownik ds. jakości
LinkedIn icon

Zarządzanie Jakością - od podstaw

Podobała mi się liczba merytorycznych, krótkich lekcji o narzędziach. Ogromna dawka wiedzy w pigułce.

Grzegorz Kurnik

Inżynier ds. weryfikacji komponentów
LinkedIn icon

Zrób pierwszy krok
w kierunku swoich osobistych i zawodowych celów ze Szkołą Jakości

Dołącz do wybranego szkolenia i zbuduj swoje kompetencje ku lepszej przyszłości

Poznaj ofertę szkoleń