Referencje naszyn kursantów

Wiedzę z naszych szkoleń zdobywają zarówno doświadczeni specjaliści, inżynierowie, managerowie jak i absolwenci rozpoczynający swoją karierę.

Zarządzanie Jakością - od podstaw

W kursie bardzo podobał mi się jasny i prosty przekaz informacji. Każda lekcja była czytelna, świetnie przedstawiona. Nie ma lekcji, w której było multum informacji, gdzie nie wiadomo na czym się skupić. Każda temat to osobna lekcja, która jest świetnie dopracowana i zawiera kluczowe informacje, które rozszerza Pan Artur w sposób jasny i rzeczowy.

Karolina Strzemińska

Mikrobiolog/ Biotechnolog
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Szkolenie dotyczące skutecznego inżyniera jakości było doskonałe! Dzięki temu kursowi zdobyłem cenne informacje i umiejętności związane z tą tematyką. Co więcej, mam możliwość korzystania z materiałów szkoleniowych przez cały rok. Szczerze polecam to szkolenie wszystkim, którzy chcą doskonalić się w roli skutecznego inżyniera jakości.

Robert Grembowski

Właściciel w Chemech Sp z o.o.
LinkedIn icon

APQP od podstaw do eksperta

Kurs jest rewelacyjny, szczegółowo opisuje poszczególne kroki APQP. Pan Michał przekazuje wiedzę w bardzo przystępny sposób, opierając się na bogatej wiedzy i praktycznych przykładach. Dodatkowo opcja z warsztatami na żywo, dzięki aplikacji jest wg. mnie strzałem w dziesiątkę! Dziękuję za kolejny kurs w Szkole Jakości i zapewne nie ostatni :)

Natalia Barankiewicz

Quality Manager
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Bardzo przystępna forma kursu, podział na poszczególne tematy i możliwość realizacji w dowolnym terminie wielki PLUS. Możliwość kilkukrotnego odtwarzania nagrań i dostęp na zawsze to drugi wielki PLUS. Komentarz do punktów normy oraz przykłady z życia "doprawiają" całość kursu czyniąc go "smacznym" w odbiorze.

Tomasz Kościółek

Kierownik ds. jakości
LinkedIn icon

VDA 6.3 od podstaw do eksperta

Jak zawsze kurs w Szkole Jakości mnie nie zawiódł. Bardzo dużo konkretnej dawki wiedzy z możliwością ciągłego kontaktu z trenerem. Polecam.

Jakub Faryś

Quality Engineer
LinkedIn icon

ChatGPT w Inżynierii Jakości

Kurs krótki, a jednocześnie treściwy i wskazujący bardzo trafnie jak można ułatwić sobie pracę wykorzystując ChatGPT. Dzięki niemu, od razu po ukończeniu lekcji można wypróbować swoich sił w pracy z narzędziem od OpenAI. Dla mnie super!

Martyna Jasiecka

Specjalistka ds. Jakości
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Świetnie przygotowane materiały zawierające merytoryczne informacja przydatne zarówno dla osób początkujących jak i pracujących w zawodzie.

Klaudia Jabłońska

Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania
LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Fajnie tłumaczony raport 8D punkt po punkcie, dla mnie bardzo zrozumiały.

Marek Początek

Quality Inspector
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Jestem pod wrażeniem jak w przyjemny i przejrzysty sposób zostały przełożone zapisy normy ISO 9001:2015. W kursie przedstawiona jest perspektywa auditora jak i auditowanego oraz znajduje się wiele przykładów z życia, dzięki czemu jeszcze łatwiej można przyswoić nowe informacje. Polecam ten kurs każdemu, kto szuka ogromnej bazy wiedzy w tym temacie oraz ceni sobie czasową niezależność. Gratulacje dla autora i wszystkich biorących udział w jego realizacji.

Ewelina Werdyn

Inspektor
LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

Podczas kursu przekazano widzę dotyczącą pracy inżyniera jakości w pigułce, same najważniejsze informacje, co było bardzo pomocne. Treści przekazane przejrzyście.

Magdalena Wierzbicka

Inżynier Procesu
LinkedIn icon

MSA - od podstaw do eksperta

Kolejny, bardzo dobrze przygotowany kurs. Zarówno treść teoretyczna jak i praktyczna świetnie przedstawiona. Ogromnym plusem kursu jest możliwość korzystania z gotowych arkuszy do prowadzenia analizy MSA. Dziękuję :)

Natalia Barankiewicz

Quality Engineer
LinkedIn icon

Podstawy Kontroli Jakości

Podstawowe informacje o kontroli jakości skompresowane do najważniejszych punktów

Żaneta Świtalska-Białowąs

Inżynier jakości
LinkedIn icon

ChatGPT w Inżynierii Jakości

Dobre szkolenie wprowadzające do ChatGTP. Podane są ciekawe przykłady praktycznego wykorzystania sztucznej inteligencji. Jest to dobra baza do dalszej nauki pod własne potrzeby.

Olesya Pietkiewicz

Inżynier jakości
LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

Krótko i zwięźle - podobało mi się wszystko :) szczególnie to, że przedstawiono aspekty pracy inżyniera jakości w prosty i przystępny sposób

Aleksandra Gierka

Process Technician
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Kurs jest przepełniony praktycznymi poradami jak spełnić wymogi normy ISO 9001 razem z przydatnymi narzędziami. Kompetentny prowadzący oraz sama formuła kursu zachęca do poszerzania wiedzy w tej dziedzinie. Dziękuję, z pewnością wykorzystam w firmie zdobytą wiedzę.

Małgorzata Lenert

Kierownik Laboratorium
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

To mój drugi kurs i kolejny raz jestem bardzo zadowolony. Świetnie wytłumaczone poszczególne kroki PPAP jak i jego poziomy. Duży plus za szybką odpowiedź, gdy pojawiły się wątpliwości/pytania. Przerobiony kurs pozwolił mi znacznie lepiej zrozumieć czym tak naprawdę jest PPAP oraz ułatwiło mi dyskusję z inżynierami na poruszone w nim tematy. Jestem pewny, że wiedza którą zdobyłem pomoże mi w mojej codziennej pracy. Polecam każdemu i szykuję się na kolejne kursy :) Dzięki za sporą dawkę wiedzy!

Mateusz Sochacki

Metrolog
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Kurs z SPC wciąga jak Netflix :) Uzupełnił moje braki w wiedzy i już nie boje się jak słyszę 'makro w Excelu'. Na plus też możliwość zrobienia sobie testu z SPC po zakończonym kursie. Bardzo dużo praktycznej, przydatnej wiedzy. Dzięki!

Monika Juda

Technolog - Specjalista ds. badań i wzorcowań
LinkedIn icon

HACCP - od podstaw do eksperta

Dziękuje za stworzenie kursu z HACCP, jest dla mnie bardzo przydatne w mojej 4 miesięcznej karierze kontrolera jakości. Poziom merytoryczny na wysokim poziomie oraz gotowe pliki które będę chciał wdrożyć w swojej firmie. Z całego serca polecam.

Mateusz Klimek

Kontroler Jakości
LinkedIn icon

Umiejętności miękkie inżyniera

Podobały mi się praktyczne zastosowania jakie Pan podał oraz merytoryczne podejście do rozwiązywania problemów związanych z pracownikami.

MAREK Pazowski

Product Engineer
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Ukończyłam kurs DNA - Doktryna Nowoczesnego Audytora wraz z modułami uzupełniającymi i chciałabym prosić o wystawienie certyfikatów. Dziękuję za szkolenie. Był to bardzo ciekawy, merytoryczny kurs, obejmujący wszystkie obszary wiedzy dotyczącej audytowania.

Anna Pająk-Stopa

Configuration Manager and Project Controller
LinkedIn icon

LPA - od podstaw do eksperta

Niezwykle merytoryczne szkolenie oparte na bogatym doświadczeniu eksperta w zakresie LPA. Duży plus za konkret. Polecam serdecznie!

Anna Zdanowicz

QHSE Director
LinkedIn icon

LPA - od podstaw do eksperta

Duży zasób informacji oraz doświadczenia przekazany w bardzo merytoryczny sposób.

Sebastian Łukomski

Quality Engineer at Kongsberg Automotive
LinkedIn icon

Pełna Moc Excela w Jakości

Kurs jest rewelacyjny, już od ponad roku korzystam ze zdobytej wiedzy oraz w pełni zautomatyzowanego pliku Excel w swojej pracy zawodowej.

Natalia Barankiewicz

Quality Manager
LinkedIn icon

Techniczny Język Angielski

Jestem bardzo zadowolony z możliwości uczestniczenia w kursie. Merytoryczność, zakres jak i sposób prezentowania oraz dawkowania materiałów były na wysokim poziomie. Autor kursu zawsze był dostępny, otwarty oraz przygotowany. Służył radą, pomocą. Widać, że autor poświęcił wiele pracy, wysiłku oraz pasji w szkolenie. Ten kurs to idealna propozycja dla osób, które chcą poznać i/lub poszerzyć swój techniczny angielski. Poszerzyć słownictwo z innych działów, jak i z różnych gałęzi przemysłu.

Marcin Froń

Process Engineer
LinkedIn icon

FMEA - od podstaw do eksperta

Prowadzący w prosty sposób przekazuje informacje niezbędne do pracy z FMEA. Same wartości dodane, kurs w 100% spełnił moje oczekiwania

Tomasz Wojna

Planning Specialist
LinkedIn icon

FMEA - od podstaw do eksperta

Super kurs, bardzo merytoryczny. Wiedza podana jest w uporządkowany i zrozumiały sposób. Dużo zagadnień jest przedstawionych w sposób graficzny, co ułatwia naukę i zrozumienie tematu. Bardzo podobały mi się również spotkania online, gdzie można było zadawać pytania i rozwiewać wątpliwości.

Anna Pająk-Stopa

Configuration Manager and Project Controller
LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Bardzo wartościowy kurs - sensowny podział na moduły, zrozumiały język i słownictwo, dużo przykładów.

Aleksandra Żyła

Quality System Coordinator
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Szkolenie przystępne i profesjonalnie zorganizowane. Na uwagę zasługuje kapitalny moduł z praktycznymi przykładami i problemami przy okazji 8D.

Piotr Gabara

Inżynier Jakości
LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

Jestem zadowolona z kursu ;) Każda z lekcji omówiona w sposób ciekawy, a poszczególne stanowiska dobrze wyjaśnione. Mam nadzieję, że wszystkie wskazówki, uwagi jak i rady pozwolą mi rozwijać swoją karierę w Automotive.

Miriam Rucińska

Inżynier - Automotive/Quality
LinkedIn icon

PIN - Pomiary Interpretacja Normy

Tradycyjnie dla Szkoły Jakości zakres kursu jest opracowany pod kątem praktyki inżynierskiej. Poprowadzony jest w taki sposób, aby przekazać wiedzę od poziomu laika do specjalisty. Zawiera podstawowe aspekty pomiarów wielkości geometrycznych, z którymi każdy inżynier spotka się w przemyśle mechanicznym. Ponieważ zagadnienia metrologiczne są w swej naturze dość skomplikowane- tym bardziej pomaga fakt, że do nagrań można wracać nieskończoną ilość razy i pomału, we własnym tempie przyswajać prezentowane treści. Polecam kurs szczególnie tym, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z pomiarami wielkości geometrycznych, a chcieliby zdobyć wiedzę, która, wiem z doświadczenia, jest niezbędna w wielu branżach, jak automotive, lotnictwo itp. Co istotne, w kursie jest odniesienie do konkretnych norm, w związku z czym łatwo można poszerzyć swoją wiedzę w razie potrzeby. Urszula –super specjalista- czuć od razu, że zakres jej wiedzy i doświadczenia wykracza daleko poza prezentowane w kursie treści. Widać, jak rozkręca się z każdą kolejną lekcją. Przy okazji – praca przed kamerą nie jest taka łatwa, jak się wydaje, ale trening czyni mistrza. Chyba łatwiej poprowadzić szkolenia z ludźmi naprzeciwko (przynajmniej dla mnie).

Jakub Kamola

Quality Engineer
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Bardzo dziękuję za ten profesjonalnie opracowany kurs. Uczestniczyłam podczas studiów w 2-dniowym szkoleniu stacjonarnym na Audytora wewnętrznego ISO 9001:2015. Porównując te dwa kursy mogę śmiało stwierdzić, że szkolenie DNA daje bardzo mocną bazę do dobrego audytowania, uczy jak przygotować się do audytu, aby niepotrzebnie się nie stresować i mieć wszystko pod kontrolą, a rozdział o umiejętnościach miękkich to bardzo przydatne informacje, których ciężko szukać w innych tego typu szkoleniach. Ponadto dzięki modułom bonusowym dostaje się możliwość zdobycia uprawnień do audytowania różnych systemów i poszerzenia swoich kompetencji.

Mariola Świętoń-Bochenek

Starsza Specjalistka ds. Jakości
LinkedIn icon

Techniczny Język Angielski

Każdego dnia wykorzystuje słówka, wyrażenia, które nauczyłam się w trakcie kursu. Zakres kursu był różnorodny, co stanowiło bardzo duży plus. Sposób nauki 10 słów dziennie – dla mnie super! Systematyczne niedzielne spotkania również motywowały do nauki. Materiały w przyjemnej formie, które można przerabiać również po zakończeniu kursu. Dzięki zdobytej wiedzy technicznej na temat wielu dziedzin, w tym formowania wtryskowego pewnym krokiem poszłam na rozmowę o nową pracę i udało się! 🙂 Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam!

Aleksandra Ptak

Inżynier Jakości
LinkedIn icon

Podstawy Kontroli Jakości

Przekaz zrozumiały, prosty, a zarazem konkretny; szczególnie pomocny dla osób, które zaczynają swoją przygodę z kontrolą jakości.

Izabela Rafalska

Kierownik ds. jakości
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Bardzo dużo wiedzy przekazanej w przystępny sposób. Sporo mi to poukładało w głowie i pokazało, ile jeszcze jest do zrobienia w mojej firmie.

Agnieszka Świderek

Pełnomocnik ds Jakości
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Kurs jak każdy poprzedni- rewelacja. Nie ma czego poprawiać... Lepszego kursu nie dało się stworzyć!

Klaudia Wróbel

Quality Inspector
LinkedIn icon

PIN - Pomiary Interpretacja Normy

Kurs podobał mi się bardzo! Mnóstwo wiedzy i materiałów do których z pewnością będę wracała. Zakres kursu w punkt, spełnił moje oczekiwania w 100%. Wspaniale, że dzielicie się z kursantami taką wiedzą. Wielkie ukłony dla Was i do zobaczenia w kolejnych lekcjach!

Monika Kolmaga

Quality Engineer
LinkedIn icon

ISO 14001 Wymagania Środowiskowe

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Wiedza praktyczna i teoretyczna przekazana w bardzo przystępny sposób. Możliwość nauki w dowolnym terminie.

Edyta Andrysewicz

Expert of Climate Leadership, R&D specialist
LinkedIn icon

FMEA - od podstaw do eksperta

Świetny kurs, zwłaszcza dla osób, które podobnie jak ja są na początku swojej kariery w jakości. Zagadnienia wytłumaczone w przejrzysty sposób, co sprawia, że filmiki ogląda się z przyjemnością.

Sylwia Siwiec

Młodszy Technolog
LinkedIn icon

APQP od podstaw do eksperta

Szkolenie spełniło moje oczekiwania, temat APQP rozłożony na czynniki pierwsze, czekałem na to szkolenie w tej formule, dobrze że w końcu znalazło się na szkole jakości.

Daniel Robakowski

Kierownik Działu Jakości
LinkedIn icon

ChatGPT w Inżynierii Jakości

Bardzo fajny kurs. Polecam każdemu, kto chce zwiększyć swoje umiejętności i chce się liczyć na obecnym rynku pracy. Obecnie jestem w trakcie kursów ISO 9001 oraz IATF 16949 (oczywiście na szkolajakosci.pl). Będę wykorzystywał ChatGPT do lepszego przyswojenia wiedzy jak i znalezieniu nurtujących mnie pytań podczas nauki.

Paweł Łyszczarz

Inżynier Jakości
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Jak opisać kurs DNA jednym słowem?…PETARDA! Garść praktycznych porad w nietuzinkowej formie! Same konkrety, dzięki którym o wiele łatwiej będzie mi się odnaleźć w roli audytora. Zdecydowane TAK dla takiego sposobu dzielenia się wiedzą! Uczestnictwo w kursie było samą przyjemnością. Dziękuje i polecam :)

Karolina Wylegała

Specjalistka ds. Jakości
LinkedIn icon

FMEA - od podstaw do eksperta

Trafiłam do Szkoły Jakości z polecenia kolegi z pracy i nie żałuję! Jestem bardzo zadowolona z kursu FMEA- wiedza została przekazana w jasny i rzetelny sposób wraz z przedstawieniem przydatnych narzędzi. Jestem na początku swojej drogi zawodowej w tematyce jakościowej, zatem dziękuję za możliwość poszerzenia swoich umiejętności i zdecydowanie powrócę na inne kursy! :)

Aneta Ziąbska

Junior Quality Specialist
LinkedIn icon

Zarządzanie Jakością - od podstaw

Bardzo duża dawka skumulowanej wiedzy zarządzania jakością z przykładami z życia inżyniera :)

KATARZYNA KONDRACKA

Senior Specialist at Chief Inspectorate of EHS
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Kurs polecam każdemu, kto chce zacząć działać z SPC! Wszystko dobrze pokazane wyjaśnione, a dodatkowym plusem kursu jest możliwość konsultacji! Jak najbardziej Polecam!

Adrian Wieszczek

Inspektor jakości
LinkedIn icon

HACCP - od podstaw do eksperta

Forma szkolenia rewelacyjna dzięki możliwości przerabiania materiału we własnym tempie i powracania do niego, kiedy tylko potrzeba. Kurs ten to ogromny zastrzyk merytorycznej wiedzy, przekazanej w prosty i zrozumiały sposób. Dodatkowym plusem jest przykładowa dokumentacja, pozwalająca poznać system od strony praktycznej, jak również może być przydatna przy wdrażaniu systemu. Gorąco polecam szkolenie HACCP zarówno dla osób początkujących, stawiających swoje pierwsze kroki w jakości, jak i dla osób pracujących z systemem na co dzień. Dziękuje!

Katarzyna Włodarczyk

Specjalistka ds. Kontroli
LinkedIn icon

VDA 6.3 od podstaw do eksperta

Fajnie wytłumaczone każde wymaganie oraz podzielenie się bezcennym doświadczeniem. Polecam ten kurs. Bardzo ciekawy wstęp i odniesienie do stron internetowych dotyczących VDA. Kolejny bardzo merytoryczny kurs w Szkole Jakości. Brawo!

Sylwester Wojcieszak

Inżynier ds. Kwalifikacji i Rozwoju Dostawców
LinkedIn icon

VDA 6.3 od podstaw do eksperta

Struktura szkolenia sama w sobie przystępna dla dlatego laika jak ja. Możliwość powracania do danej lekcji (do danego modułu na pewno komfortowa). Informacje przekazywane przez prowadzącego w sposób przejrzysty. Udane szkolenie!! Zaskoczył mnie fakt, iż nie trzeba podchodzić do żadnego testu by zdobyć certyfikat (mniej stresu, tym lepiej? :) ) Pozdrawiam :)

Tomasz Powęska

Technik kontroli jakości
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Właśnie skończyłem kurs. Prawie sama praktyka, bez zbędnego rozwlekania tematu. Czuję się w 100% usatysfakcjonowany. Bardzo ciekawy moduł o wykorzystaniu umiejętności miękkich w branży produkcyjnej.

Mateusz Kowalewski

Inżynier Jakości
LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Bardzo profesjonalny kurs, prosto i logicznie przedstawienie najważniejszych zagadnień z 8D raportu.

Monika Makowska

Quality Engineer
LinkedIn icon

LPA - od podstaw do eksperta

Szkolenie LPA było dla mnie bardzo dobrym doświadczeniem i z pewnością wpłynie pozytywnie na moją pracę w przyszłości. Dzięki temu szkoleniu dowiedziałem się czym są audyty warstwowe, jak należy je wykorzystywać oraz w jaki sposób skutecznie je wdrożyć i realizować. Polecam to szkolenie innym osobom zajmującym się audytami lub chcącym poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.

Daniel Robakowski

Quality Manager
LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

Bardzo pomocny kurs. Obecnie pracuje jako inspektor jakości. Mam nadzieję że niedługo będę pomagał przy jakości łańcucha dostaw. Kurs mi w tym pomoże na 100%.

Adrian Jarząb

Inspektor Jakości
LinkedIn icon

Zarządzanie Jakością - od podstaw

Kurs bardzo przejrzysty, świetne wprowadzenie do dobrego zarządzania jakością.

Gabriela Łazarczyk

Quality control specialist
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

W kursie podobało mi się, że w jasny sposób zostały wyjaśnione zagadnienia związane metodą 8D, że została ona omówiona punkt po punkcie. Przedstawienie praktycznego zastosowania narzędzi oraz materiały pomocnicze na plus.

Joanna Mikołajczyk

Specjalista ds. jakości
LinkedIn icon

Zarządzanie Jakością - od podstaw

Jeśli chodzi o kurs - wyciągnę z niego, co się da na nasze "podwórko". Lubię syntetyczne informacje, bez zbędnego rozwlekania. Swoboda wypowiedzi, jak i liczne przykłady i porady, wynikają z doświadczenia Trenera i to czuć w tym kursie. Już zastosowałam metodę 5W2H do opracowania procedury na wypadek szkody mienia w trakcie realizacji robót budowlanych. W planach mam wdrożenie tej metody także dla zgłaszania usterek.

Barbara Milewska

Główny specjalista w Dziale Inwestycji i Remontów
LinkedIn icon

MSA - od podstaw do eksperta

Super sprawa dla osób zajmujących się analiza MSA. Jest wyjaśnione dokładnie co jest czym a nie rób tak, bo tak robimy "od zawsze". Warto wysłuchać do końca bo na niektóre pytania właśnie tam znajdziemy odpowiedzi.

Karol Kolczyński

Technik pomiaru
LinkedIn icon

Analiza Ryzyk i Szans ISO 14001, ISO 9001

Szkolenie z Analizy Ryzyka pomogło mi spojrzeć świeżym okiem na naszą firmę. Zakręciłam się w narzędziach, ciągle tych samych, a przy usługach jakie wykonujemy, przy niskiej powtarzalności zakresu tych usług, zapobieganie wynikające z analizy ryzyka jest najważniejsze. Badanie przyczyn PO jest cenne ale nie rozwiązuje problemów. W zeszłym roku wszystkie audyty wewnętrzne koncentrowały się na ustaleniu ryzyk w procesach, każdy dostał plakat ze swoimi 😉 i wiem ze nasi fachowcy minimalizują ryzyka. Cel na 2022 – myślenie oparte na ryzyku w codziennym krwioobiegu organizacji 😉

Dorota Hukisz

Dyrektor ds Zapewnienia Jakości i Zakupów
LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Sama forma szkolenia bardzo mi odpowiada. Super, że są dostępne dodatkowe materiały i dostęp do grupy. Duży zakres wiedzy przekazany w przystępny sposób dla osoby, która zaczyna przygodę z IATF. Mam nadzieje, że niedługo będę mogła wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na szkoleniu.

RENATA ZĄBEK

Quality Manager, Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością.
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Kurs jest obłędny :) Mnóstwo informacji i narzędzi, które są rzetelnie omówione krok po kroku. Nie da się przejść obojętnie obok kompetencji prowadzącego dotyczących normy, które z pewnością są z innej planety, a ilość przedstawionych przez niego przykładów względem każdego punktu zdaje się być nieograniczona :) Wydaje mi się, że nie ma lepszego kursu na temat 9001, który dawałby aż taką dawkę wiedzy.

Damian Siłka

Quality Coordinator
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Szkolne DNA Audytora usystematyzowało moją wiedze nt audytu. Dzięki dostępnym w kursie narzędziom (plikom Exel) udało mi się zaplanować oraz przejść proces audytu. Szkolenie było dla mnie wyzwaniem i nieocenione było wsparcie i pomoc Artura na każdym poziomie. Polecam kurs każdej osobie nie badającej nawet audytorem.

Aneta Długosz

Koordynator ds kontroli zarządczej
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Kurs jak zawsze na bardzo wysokim poziomie merytorycznym :) Swoboda przekazywanych informacji przy jednoczesnej kumulacji wszystkiego co niezbędne bez zbędnych ozdobników :) Każda minuta szkolenia wykorzystana w 100% :) Dodatkowym atutem jest ogrom wskazówek praktycznych które z pewnością będą miały bardzo duży wpływ na naszą pracę przyszłych audytorów. Dostępność szkolenia na rok i wsparcie Artura są poza wszelką konkurencją!

Karolina Wentland

Specjalista ds. systemu jakości
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Kurs bardzo fajny rzeczowy, prowadzony spokojnie i niedługi. Czas filmów odpowiedni, można w każdej chwili czy to w drodze do pracy czy w chwili wolnej, obejrzeć odcinek przemyśleć i po jakimś czasie obejrzeć kolejny, to jest super nie musimy poświęcać całej godziny by obejrzeć kurs.

Mateusz Jaworski

Inżynier Produkcji
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Wiedza poparta doświadczeniem - wszystko klarownie i zrozumiale wytłumaczone. Pracuje już z PPAP , ale teraz dopiero uświadomiłam sobie o co w tym chodzi ! Dziękuje za dawkę wiedzy i uświadomienie :)

Katarzyna Tytoń

Junior Quality Engineer
LinkedIn icon

CAPA - od podstaw do eksperta

Capa to kolejne narzędzie, które zgłębiam ze Szkołą Jakości. Pracuję na nim od kilku miesięcy ale wiedza, którą dostałam w kursie pozwoliła mi usprawnić proces i przyspieszyć jego działanie. Szkolenie jak zwykle na najwyższym poziomie!

Anna Sumarowska

Trener biznesu
LinkedIn icon

ChatGPT w Inżynierii Jakości

Świetna forma przekazu i wspólne testowanie możliwości AI. Bardzo przydatne rady i sposoby w jaki sposób pracować by nauczyć chatGPT dokładnych danych i informacji naszej firmy i naszego środowiska pracy. Na pewno ułatwi mi prace do wdrażania nowego systemu i tworzenia nowej dokumentacji. Dzięki za kolejne świetne szkolenie.

Magdalena Karwowska

Quality Manager
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Kurs na najwyższym poziomie, zresztą jak wszystkie szkolenia u Pana Artura Mydlarza

Marek Początek

Inspektor Jakości
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Na początku chcę Ci podziękować za szkolenie. Muszę przyznać, że połączenie materiałów w postaci video oraz spotkań on-line w zamkniętej grupie jest ciekawą i bardzo przystępną formą szkolenia. Jest to już drugie szkolenie, które robiłem u Ciebie i znów się nie zawiodłem – tak trzymać.

Damian Blokesz

Dyrektor Zarządzający
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Kurs jak najbardziej spełnił moje oczekiwania. Bardzo duża ilość przydatnych i pomocnych treści przedstawiona w przejrzysty i przystępny sposób. Bardzo polecam i sądzę iż jeszcze nie raz powrócę do Szkoły Jakości. Pozdrawiam

Monika Przybyło

Inżynier jakości
LinkedIn icon

Zarządzanie Jakością - od podstaw

Kolejny świetny kurs, rozjaśniający jak i po co działa zarządzanie jakością. Mam nadzieję, że zdobyta wiedza przyda się na rozmowie o pracę i w pracy :)

Kacper Borkowski

Junior Medical Device Quality and Safety Specialist
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Solidna dawka praktycznej wiedzy w pigułce, do której mam dostęp na zawsze :). Świetnie przygotowane materiały. 100% zadowolenia klienta. Polecam niezdecydowanym inżynierom do zdobycia lub uzupełnienia wiedzy, której nie znajdą lepszej niż tu w Szkole Jakości u Artura.

Magdalena Karwowska

Quality Manager
LinkedIn icon

CAPA - od podstaw do eksperta

Kurs bardzo rzeczowy. Przydatny dla osób chcących mieć jasny przegląd wszystkich kluczowych działań, które aktualnie wykonują, a przy okazji archiwizacja tych działań w jednym pliku to mega sprawa! Możliwość szybkiego przypomnienia fundamentów rozwiązywania problemów.

Przemysław Przytuła

Kierownik Działu Kontroli Jakości
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Bardzo ciekawy kurs, tematyka wskaźników i narzędzi w SPC bardzo dobrze wytłumaczona wraz z automatyzacją w Excelu. Dzięki temu szkoleniowi polubiłem pracę w Excelu.

Piotr Adamczyk

Inżynier ds. Procesu produkcyjnego
LinkedIn icon

Analiza Ryzyk i Szans ISO 14001, ISO 9001

Kompetencje i jasny przekaz trenera jest na bardzo wysokim poziomie, świetnie przygotowane materiały i przykłady z praktyki.

Adrianna Paroń

Specjalista ds. jakości w usługach i produkcji
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Kurs idealny dla każdego, kto pragnie przypomnieć sobie o podstawach rysunku technicznego. Krótkie i treściwe nagrania umożliwiają odsłuchanie ich z dowolnego miejsca, chociażby w drodze do pracy. Kurs zachęca do szerszego zapoznania się z rysunkiem.

Szymon Rabin

Asystent ds. logistyki
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Bardzo dobry kurs, prowadzony przez doświadczonego trenera. Wiedza przekazana w sposób przystępny, na przykładach i narzędziach. Wracam regularnie do kursu.

Tomasz Skrzyński

Quality Manager
LinkedIn icon

Zarządzanie Jakością - od podstaw

Wiedza praktyczna oraz teoretyczna przekazana w bardzo przystępny sposób. Taka nauka to sama przyjemność. Po raz pierwszy realizuję kurs w nowej odsłonie graficznej strony internetowej i muszę przyznać, że cieszy oko ;)

Monika Juda

Technolog - Specjalista ds. badań i wzorcowań
LinkedIn icon

ChatGPT w Inżynierii Jakości

Super pigułka wiedzy w cenie dobrego obiadu ;)

Mateusz Kowalewski

Koordynator ds. Jakości
LinkedIn icon

Techniczny Język Angielski

Rewelacyjna ściąga ze słówkami, przyjemne dla ucha nagrania i duży plus w możliwości przeczytania tekstu i odsłuchania jeszcze raz nagrania. Z pewnością się przyda :)

Agnieszka Wróbel-Błoniarz

Quality Specialist / LEAN Specialist
LinkedIn icon

Techniczny Język Angielski

Tematy techniczne kursu są bardzo dobrze dobrane — każdy znajdzie coś ze swojej dziedziny, a także może poszerzyć swoją wiedzę z innych specjalności, czytając przygotowane teksty po angielsku. Zaproponowany sposób uczenia się słówek po pewnym czasie staje się dobrym nawykiem. Niewątpliwym atutem kursu jest sympatyczny Prowadzący, który skutecznie motywował naszą fantastyczną grupę chwaląc postępy i wspierając dobrym słowem przy drobnych niepowodzeniach. Podjęłam dobrą decyzję, zapisując się na ten kurs, jestem bardzo zadowolona.

Paulina Borowiec

Kierownik działu Jakości
LinkedIn icon

MSA - od podstaw do eksperta

Szkolenie samo w sobie jak najbardziej pomocne. Nawet w momencie kiedy ma się do czynienia z MSA na co dzień któraś część szkolenia może dopiąć pewne niedomówienia. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam!

Dawid Dzienisz

Quality Control Associate
LinkedIn icon

APQP od podstaw do eksperta

Dziękuję bardzo za kurs z APQP - największą zaletą jak dla mnie tego kursu był ogrom wiedzy przedstawiany w krótkich filmikach oraz spotkania dyskusyjne. Jasne, zrozumiale przekazane informacje odnośnie zastosowania i wymagań do APQP. Polecam!

Katarzyna Tytoń

Junior Quality Engineer
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Na studiach miałem trochę o rysunkach technicznych, lecz cieszę się z tego kursu, ponieważ dowiedziałem się paru nowych rzeczy. Serdecznie wszystkim polecam :D

Michał Brzuchacz

Student Politechnika Śląska
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Jest to mój pierwszy kurs przeprowadzony online na podstawie nagrań. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wiedzą, która została zawarta w tym szkoleniu - widać praktyczne podejście do rozwiązywania problemu oraz możliwe przeszkody, które na nas czekają podczas tego procesu. Zaletą takiego kursu jest także łatwość robienia notatek - nie ma tematów, które ze względu szybkość przekazywania informacji mogą zostać pominięte - w takim przypadku po prostu cofałem nagranie :)

Paweł Polak

Quality Engineer
LinkedIn icon

FMEA - od podstaw do eksperta

Świetnie prowadzony kurs, fachowa wiedz i nie tylko książkowa lecz również praktyczna! Materiały oraz przykłady zgodne ze sztuką inżynierską. Dodatkowo świetnie przypomnienie wiedzy, która (niektóra) ucieka nieużywana po studiach.

Maciej Kobylański

Konstruktor, inżynier mechanik,
LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Kurs przygotowany w merytoryczny sposób, konkretny i na temat. Nie ma lania wody (samo mięso) :D Dużo cennych wskazówek, polecam!

Paweł Wojtasik

Operator
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Ciekawa forma szkolenia. Daje dużą swobodę pod względem czasowym, jednak wymaga większej samodyscypliny by regularnie korzystać z treści i ukończyć szkolenie. Pod kątem merytorycznym przygotowana bardzo dobrze. Duży plus za podpowiedzi dotyczące łączenia ISO 9001 z narzędziami jakości (8d, 5s, kaizen itp), jak również za podpowiedzi dotyczące przykładowych dowodów na audycie. Dla mnie osobiście temat szkolenia jest przypomnieniem i utrwaleniem wiedzy przed powrotem do pracy.

Justyna Michalik

Head of Quality Control Laboratory
LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

W paru słowach: rzetelność, doświadczenie i zarażenie chęcią dalszej pracy nad sobą i swoją karierą. Na pewno kurs przerobię jeszcze kilka razy, notując pytania aby potem zadać je na spotkaniach. Dobrze, że Michale mówisz o odwadze- będę pamiętał Twoje słowa, aby wierzyć w siebie :) w swoją misję. Dzięki!

Paweł Papiński

Inżynier jakości
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Nazwa kursu " DNA - Doktryna Nowoczesnego Audytora" nie jest przypadkowa. Jest to kurs, który poprzez połączenie szkoleń on-line z udostępnionymi dodatkowymi materiałami, zapewnia "świeże" spojrzenie na Audyt w organizacjach. Nieoceniona jest wiedza praktyczna Artura oraz wskazówki, które w przyszłości pozwolą uniknąć wielu błędów a co za tym idzie niepotrzebnego stresu.

Gniewko Kawka

Expert of Pharmacy
LinkedIn icon

APQP od podstaw do eksperta

Bardzo ciekawe szkolenie. Tematyka APQP prezentowana przez doświadczonego inżyniera z branży automotive jest zdecydowaną zaletą kursu. Przedstawione zastosowania poszczególnych składowych APQP oraz ich omówienie pozwalają dobrze zrozumieć cały proces. Polecam ten kurs nie tylko osobom związanym z jakością, ale dla wszystkich uczestników CFT.

Sylwester Wojcieszak

Inżynier ds. Kwalifikacji i Rozwoju Dostawców
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Jeden z niewielu kursów, w którym miałem okazję uczestniczyć z ogromną przyjemnością. Rzetelne, wyczerpujące i bardzo obszerne informacje, lekcje prowadzone w przystępny i zrozumiały sposób, doskonałe przykłady i zadania, dodatkowe bonusy i możliwości dyskusyjne sprawiły że kurs polecę znajomym i kolegom z pracy. Prowadzący posiada niesamowitą wiedzę i doświadczenie w branży co jest kolejnym atutem takiego szkolenia. System online sprawdza się znakomicie.

Tomasz Stachowiak

Kierownik działu kontroli jakości
LinkedIn icon

PIN - Pomiary Interpretacja Normy

Polecam serdecznie kurs każdemu kto potrzebuje wiedzy z zakresu - Pomiary, Interpretacja , Normy. Profesjonalnie opracowany zakres materiału.

Roman Kluz

Quality Engineer
LinkedIn icon

VDA 6.3 od podstaw do eksperta

To już kolejny kurs w Szkole Jakości, która jak zawsze trzyma poziom :) jestem w trakcie wdrażania audytowania VDA 6.3 w obecnej firmie i wiem, że pozwoli mi to na szersze spojrzenie i poznanie procesów oraz pracowników firmy. Dzięki Panowie, świetna robota! :)

Monika Kolmaga

Quality Engineer
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Bardzo szybka powtórka z podstaw rysunku technicznego. Bardzo pomocne pomoce naukowe (linki), dostęp do grupy pozwalające zgłębić wiedze z tego tematu. Polecam!!!

Łukasz Fortuna

Operator/Programista maszyn CNC
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Plusem są na pewno wszystkie pliki/formatki, które są udostępniane kursantom! :) Filmiki są krótkie, ale treściwe, ciekawie się ogląda.

Amanda Kateusz

Junior R&D Engineer
LinkedIn icon

Pełna Moc Excela w Jakości

Bardzo fajnie i przejrzyście wytłumaczone makra, ciekawe pomysły na zastosowanie automatyzacji w raportach miesięcznych i rocznych - polecam :)

Agnieszka Wróbel-Błoniarz

Quality Specialist / LEAN Specialist
LinkedIn icon

HACCP - od podstaw do eksperta

Wiadomości potrzebne do zrozumienia systemu HACCP były podane w sposób rzetelny, jasny i zrozumiały. Przykładowa dokumentacja bardzo pomagała w zrozumieniu założeń danej lekcji i wymagań systemu. Krótko, zwięźle i na temat.

Agnieszka Świderek

Zastępca kierownika laboratorium kontroli jakości
LinkedIn icon

MSA - od podstaw do eksperta

Kurs przygotowany perfekcyjnie. Rewelacyjne podejście do tematu MSA, które mogłoby by nawet wciągnąć humanistę ;) jestem pod ogromnym wrażeniem i na pewno będę korzystała z innych ofert Szkoły jakości :)

Sandra Idziak

Operator maszyn
LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Michał bardzo dobrze omawia normę IATF z jasnym do zrozumienia komentarzem. Nakreśla to, na co powinniśmy zwrócić uwagę. Uzupełnia "suche zapisy" praktycznym podejściem opartym na swoim doświadczeniem. Materiał to bardzo dobry start, ale i utrwalenie, przypomnienie "reguł funkcjonowania" branży. Będę wracał do kursu.

Paweł Papiński

Inżynier jakości
LinkedIn icon

APQP od podstaw do eksperta

Bardzo dużo się nauczyłem, dziękuję. Praktyczne przykłady w trakcie kursu na plus. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia następnych kursów Szkoły Jakości.

Piotr Jaworski

Process Engineer
LinkedIn icon

Pełna Moc Excela w Jakości

Podoba mi się, że zawsze mogę wrócić do zagadnień o których zapomniałbym przez cały rok. Poprawić można dodając do excela inne zakładki z gotowymi formułami aby użytkownik mógł się zaznajomić.

Marek Pazowski

Product Engineer
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Nigdy nie miałam do czynienia z PPAP, a sposób, w jaki przedstawiasz to na kursie jest tak przejrzysty, że z łatwością zrozumiałam na czym to polega. Mam nadzieję, że będę mogła z tego narzędzia korzystać w przyszłości.

Agnieszka Wróbel-Błoniarz

Quality Specjalist
LinkedIn icon

Zrób pierwszy krok
w kierunku swoich osobistych i zawodowych celów ze Szkołą Jakości

Dołącz do wybranego szkolenia i zbuduj swoje kompetencje ku lepszej przyszłości

Poznaj ofertę szkoleń