Referencje naszyn kursantów

Wiedzę z naszych szkoleń zdobywają zarówno doświadczeni specjaliści, inżynierowie, managerowie jak i absolwenci rozpoczynający swoją karierę.

Inżynier Jakości Automotive

Kurs pomógł mi usystematyzować wiedzę jaką wcześniej posiadałem ;)

Adam Wietrzyk

LinkedIn icon

APQP od podstaw do eksperta

Kurs jest rewelacyjny, szczegółowo opisuje poszczególne kroki APQP. Pan Michał przekazuje wiedzę w bardzo przystępny sposób, opierając się na bogatej wiedzy i praktycznych przykładach. Dodatkowo opcja z warsztatami na żywo, dzięki aplikacji jest wg. mnie strzałem w dziesiątkę! Dziękuję za kolejny kurs w Szkole Jakości i zapewne nie ostatni :)

Natalia Barankiewicz

Quality Manager
LinkedIn icon

Podstawy Kontroli Jakości

Wszystko dobrze, krótko, zwięźle. Nie ma nadmiaru informacji. Długość kolejnych lekcji pozwala skupić się na danym temacie.

Wiktor Kędzierski

Student
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Kurs bardzo wartościowy, szczególnie dla osób, które chcą usprawnić swoją pracę nad niezgodnościami poprzez wprowadzenie CAPA. Metoda świetnie wytłumaczona, gotowy arkusz z automatycznym rejestrem robi robotę. Jestem bardzo zadowolony.

Michał Madyda

Młodszy inżynier jakości
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Bardzo dużo wiedzy przekazanej w przystępny sposób. Sporo mi to poukładało w głowie i pokazało, ile jeszcze jest do zrobienia w mojej firmie.

Agnieszka Świderek

Pełnomocnik ds Jakości w HiProMine S.A.
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Kurs bardzo przyjemny w odsłuchu, zrozumiały dla osoby, która zaczyna przygodę jako inżynier jakości.

Wioleta Szuster

Technolog Produkcji
LinkedIn icon

Podstawy Kontroli Jakości

Wszystko jasno i rzeczowo wytłumaczone. Polecam każdemu na początek przygody z jakością :)

Joanna Bronkiewicz

LinkedIn icon

Zarządzanie Jakością - od podstaw

Kurs bardzo przejrzysty, świetne wprowadzenie do dobrego zarządzania jakością.

Gabriela Łazarczyk

Quality control specialist
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Bardzo rzetelne przekazanie istotnych informacji. Kurs w sam raz dla osób rozpoczynających przygodę z jakością oraz zapewne też i dla tych, którzy chcą sobie uporządkować wiedzę.

Emilia Wasilewska

Studentka w Politechnika Wrocławska
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Profesjonalny dobór treści i jakości nagrań. Na 100% będę atakowała kolejne dostępne szkolenia. Gratuluję i dziękuję za rzucenie światła w ciemny kącik jakości ;)

Milena Adach

IMS Manager
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Solidna dawka praktycznej wiedzy w pigułce, do której mam dostęp na zawsze :). Świetnie przygotowane materiały. 100% zadowolenia klienta. Polecam niezdecydowanym inżynierom do zdobycia lub uzupełnienia wiedzy, której nie znajdą lepszej niż tu w Szkole Jakości u Artura.

Magdalena Karwowska

Quality Manager
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Bardzo dobrze i zrozumiale jest wszystko wytłumaczone.

Anna Kieller

Laborant specjalista ds. badań i rozwoju w PPH Oksan
LinkedIn icon

Techniczny Język Angielski

Bardzo podobała mi się forma - moduły tematyczne zaprezentowane w trzech formach - słuchanie, czytanie i słownictwo. Duży plus, że były testy z słówek - motywowało to do regularnej pracy. Super, że teksty słuchane i słówka przeczytała Pani lektor. Wszystko dostępne, można wracać i powtarzać :)

Marta Pawełczak

LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Dużo merytorycznej wiedzy, polecam wszystkim z branży Automotive

Adam Homoncik

Lead Auditor * Coach * ISO management system specialist * Owner at Centrum Audytu
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Cześć, rewelacyjna forma szkolenia: teoria podparta wieloma przykładami i uzupełniona narzędziami. Jasna i przejrzysta prezentacja: materiały/treść oraz trener (big thank you!). Duży plus - możliwość przerabiania materiału we własnym tempie, nie narzuconym jak w przypadku stacjonarnych szkoleń. Szkolenie godne polecenia zarówno dla początkujących jak i dla osób pracujących z systemem na co dzień. Dziękuje!

Patrycja Świerczyńska

Quality Assurance Manager
LinkedIn icon

CAPA - od podstaw do eksperta

Kurs bardzo rzeczowy. Przydatny dla osób chcących mieć jasny przegląd wszystkich kluczowych działań, które aktualnie wykonują, a przy okazji archiwizacja tych działań w jednym pliku to mega sprawa! Możliwość szybkiego przypomnienia fundamentów rozwiązywania problemów.

Przemysław Przytuła

Kierownik Działu Kontroli Jakości w Gospodarstw Pasieczne Tomasz Łysoń Sp. z o.o. Sp.K
LinkedIn icon

Podstawy Kontroli Jakości

Podstawowe informacje o kontroli jakości skompresowane do najważniejszych punktów

Żaneta Świtalska-Białowąs

Inżynier jakości
LinkedIn icon

APQP od podstaw do eksperta

Bardzo ciekawe szkolenie. Tematyka APQP prezentowana przez doświadczonego inżyniera z branży automotive jest zdecydowaną zaletą kursu. Przedstawione zastosowania poszczególnych składowych APQP oraz ich omówienie pozwalają dobrze zrozumieć cały proces. Polecam ten kurs nie tylko osobom związanym z jakością, ale dla wszystkich uczestników CFT.

Sylwester Wojcieszak

Supplier Qualification and Development Engineer/ Inżynier ds. Kwalifikacji i Rozwoju Dostawców Flex
LinkedIn icon

Podstawy Kontroli Jakości

Kurs świetnie poprowadzony. Krótko, rzeczowo i konkretnie.

Joanna Gniazdowska

Kontroler jakości
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Kurs PPAP spełnił moje oczekiwania. Poznałem wszystkie punkty PPAPu, tematyka wytłumaczona w bardzo dobry i zwięzły sposób.

Piotr Adamczyk

Inżynier ds. Procesu produkcyjnego
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Kurs treściwy z dużą ilością przykładów. Bardzo mi się podobało ukazanie przydatnych funkcji Excela, które usprawniają prace przy SPC. POLECAM!!

Michał Madyda

Młodszy Inżynier Jakości
LinkedIn icon

APQP od podstaw do eksperta

W czasach, w których męczą treści i goni nas wielozadaniowość, szkolenia trwają przeważnie kilka dni, świetnym usprawnieniem jest nagranie, do którego zawsze można wrócić. Niewątpliwą zaletą szkolenia jest też możliwość przyswajania tematów z kolejnych modułów w odpowiednim dla siebie czasie. Ogromny plus za transmisje na żywo i rozmowy na Slacku. Każdy uczestnik szkolenia ma inne tempo życia i swój "wewnętrzny grafik". Szkoła Jakości idealnie dopasowała formę szkolenia do moich warunków. 🙂 Dzięki temu wracam do poszczególnych modułów w niedzielne popołudnie. Polecam mocno, warto! 🙂

Emilia Ratowska

Starszy Specjalista Działu Inżynierii Produkcji
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Wszystko dobrze wytłumaczone, polecam ten kurs.

Mateusz Dygas

LinkedIn icon

VDA 6.3 od podstaw do eksperta

Struktura szkolenia sama w sobie przystępna dla dlatego laika jak ja. Możliwość powracania do danej lekcji (do danego modułu na pewno komfortowa). Informacje przekazywane przez prowadzącego w sposób przejrzysty. Udane szkolenie!! Zaskoczył mnie fakt, iż nie trzeba podchodzić do żadnego testu by zdobyć certyfikat (mniej stresu, tym lepiej? :

Tomasz Powęska

Technik Kontroli Jakości
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Krótko, zwięźle i na temat. Wszystko wyjaśnione przystępnie i w ekspresowym tempie. ;)

Grzegorz Thoms

Inspektor kontroli jakości
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Kurs przygotowany w bardzo fajny i merytoryczny sposób. Poza teorią dużo informacji praktycznych. Dużym plusem kursu online jest możliwość przerobienia go w swoim tempie , jak i również możliwość wracania do danych lekcji w każdym dowolnym momencie. Metoda 8D przedstawiona dokładnie krok po kroku

Paweł Wojtasik

Operator
LinkedIn icon

PIN - Pomiary Interpretacja Normy

Kurs bardzo przejrzysty, świetne uzupełnienie lub odświeżenie wiedzy z zakresu metrologii. Wiedza przekazana w przystępny sposób wraz z przykładami. Kurs na pewno przyda się w pracy zawodowej.

Natalia Barankiewicz

Quality Manager
LinkedIn icon

Zarządzanie Jakością - od podstaw

Jeśli chodzi o kurs - wyciągnę z niego, co się da na nasze "podwórko". Lubię syntetyczne informacje, bez zbędnego rozwlekania. Swoboda wypowiedzi, jak i liczne przykłady i porady, wynikają z doświadczenia Trenera i to czuć w tym kursie. Już zastosowałam metodę 5W2H do opracowania procedury na wypadek szkody mienia w trakcie realizacji robót budowlanych. W planach mam wdrożenie tej metody także dla zgłaszania usterek.

Barbara Milewska

Główny specjalista w Dziale Inwestycji i Remontów
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Bardzo dobry, spokojnie i rzeczowo prowadzony kurs z pełnym omówieniem każdego punktu wraz z przykładami oraz odniesieniem w każdym przypadku do ogólnej wizji normy - cyklu PDCA. Kurs zrobiłem po dłuższym czasie od kupna, ale to jest jedną z jego zalet, ponieważ dopiero w najbliższym czasie po zmianie stanowiska będę miał większą styczność z weryfikacją danych podpunktów za każdym razem mogąc wrócić i skonfrontować czy moje wnioski będą poprawne. Polecam jak najbardziej!

Jakub Paśniewski

Supplier Quality Engineer
LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Świetny kurs! Dużo wiedzy merytorycznej przedstawionej w bardzo przystępny sposób. Kilka ważnych tematów poruszonych w module bonusowym i przede wszystkim przykłady! Myślę, że ten kurs jest dobrym uzupełnieniem dla kursu Problem Solving - Metoda 8D.

Marta Pawelczak

Junior Medical Device Quality & Safety Specialist
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Już nie pierwszy raz korzystam z kursu u Pana Artura Mydlarza i jeszcze się nie zawiodłem , pełen profesjonalizm

Marek Początek

Inspektor Jakości
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Merytoryczne szkolenie, które wiele rozjaśnia początkującym w świecie PPAPów. Dziękuję za template, na pewno się przyda.

Tomasz Majewski

LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Bardzo fajny praktyczny kurs. Nie pracowałam jeszcze nigdy z 8D, ponieważ jestem na początku swojej kariery, ale pierwsze 8D poprowadzę na podstawie tego kursu, ponieważ jest to moim tematem pracy magisterskiej. Po przerobieniu materiału i zrobieniu z nich notatek jestem przekonana, że będzie dużo łatwiej.

Karolina Bąkiewicz

Specjalista ds. jakości
LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Bardzo dobry kurs, duża ilość świetnie przekazanej wiedzy, która dla inżynierów pracujących w branży automotiv będzie bardzo przydatna. Serdecznie polecam ! : ) ps. Panie Arturze, bardzo proszę o certyfikat w wersji ENG, jeśli jest to możliwe. Pozdrawiam

Agata Gracz

Production quality engineer w Faurecia
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Kurs jest obłędny :) Mnóstwo informacji i narzędzi, które są rzetelnie omówione krok po kroku. Nie da się przejść obojętnie obok kompetencji prowadzącego dotyczących normy, które z pewnością są z innej planety, a ilość przedstawionych przez niego przykładów względem każdego punktu zdaje się być nieograniczona :) Wydaje mi się, że nie ma lepszego kursu na temat 9001, który dawałby aż taką dawkę wiedzy. Czekam na jakiś dodatkowy kurs od Darka :) Poproszę jeszcze certyfikat w wersji eng :)

Damian Siłka

Quality Coordinator
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Wiedza poparta doświadczeniem - wszystko klarownie i zrozumiale wytłumaczone. Pracuje już z PPAP , ale teraz dopiero uświadomiłam sobie o co w tym chodzi ! Dziękuje za dawkę wiedzy i uświadomienie :)

Katarzyna Tytoń

Junior Quality Engineer
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Kurs Skuteczny Inżynier Jakości to strzał w dziesiątkę. Rzetelne informacje przekazywane krok po kroku bez zbędnego chaosu. Każda lekcja jest dobrze opracowana i przedstawia konkretne informacje. Podkreślasz rzeczy ważne oraz te na które również należy zwrócić uwagę aby na "końcu" wszystko zgrywało się w jedną całość. Plusem są także dodatkowe materiały które dołączasz do lekcji i opowiadasz jak je wykorzystać aby usprawnić pracę. Krok po kroku i okazuję się, że CAPA to nic strasznego, tylko bardzo dobre narzędzie do zarządzania niezgodnościami - dzięki Tobie zrozumiałam na czym polega. Dziękuję Ci za ten kurs.

Małgorzata Onuchowska

LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Kurs bardzo fajny rzeczowy, prowadzony spokojnie i nie długi. Czas filmów odpowiedni, można w każdej chwili czy to w drodze do pracy czy w chwili wolnej, obejrzeć odcinek przemyśleć i po jakimś czasie obejrzeć kolejny to jest super nie musimy poświęcać całej godziny by obejrzeć kurs.

Mateusz Jaworski

Inżynier Produkcji
LinkedIn icon

Pełna Moc Excela w Jakości

Kurs spełnił moje oczekiwania i ułatwia mi codzienną pracę, nie tylko w odniesieniu do zbierania danych ale też w innych sprawach :) dzięki i polecam

Bogdan Pastuszczak

Specjalista ds. Metrologii
LinkedIn icon

FMEA - od podstaw do eksperta

Super przeprowadzony kurs, temat przedstawiony jasno i przejrzyście. Poprawiłbym fonię.

Marek Labudda

Specjalista ds. serwisu
LinkedIn icon

Pełna Moc Excela w Jakości

Prosty, fajny, przyjemny. Muszę przyznać, że jest to jeden z niewielu kursów do których wracam żeby sobie coś przypomnieć.

DARIUSZ POLOCZEK

Technik ds. jakości
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Jest to mój pierwszy kurs ze szkoły jakości. Kurs jeśli chodzi o moduły przedstawione w Excelu uważam za bardzo pomocne. Dziękuję i polecam wszystkim osobom, które tego kursu jeszcze nie zrobiły.

Przemysław Drożdżowski

Kontroler jakości
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Polecam kurs wszystkim, którzy chcą rozpocząć przygodę z audytami, ukończyłem go niemalże w galopie 😊 ponieważ forma jego prowadzenia jest tak przyjazna, że zaliczenie kilku lekcji na raz nie jest problemem 👏👏👏. Dodawanie zadań na podstawie przerobionych lekcji na bieżąco pozwala utrwalać nowo zdobytą wiedzę. Przekazywany sposób przeprowadzania audytów całkowicie wpisuje się w filozofię Lean, której nadrzędnym celem nie jest stawianie pod ścianą i surowe ocenianie, lecz skupienie się na procesie, procedurze, doskonaleniu słabych obszarów i eliminowaniu marnotrawstw przy jednoczesnym zaangażowaniu i szanowaniu samych pracowników (co bardzo mocno jest argumentowane w tym kursie). Przedstawienie norm w modułach bonusowych pozwala poznać ich budowę, charakter i spojrzeć na nie bardziej życiowo, a nie tylko jak na kolejne sztywne paragrafy.

Jarosław Bryda

Planista Produkcji
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Rzeczowe i konkretne informacje. Jasny i klarowny sposób przekazu. Moduł o CAPA - rewelacja.

Lucyna Białoń-Spychała

LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

Bardzo pomocny kurs. Obecnie pracuje jako inspektor jakości. Mam nadzieję że niedługo będę pomagał przy jakosci łańcucha dostaw. Kurs mi w tym pomoże na 100%.

Adrian Jarząb

Inspektor Jakości
LinkedIn icon

Podstawy Kontroli Jakości

Bardzo ciekawy kurs, lekcje krótkie, ale rzeczowe- w sam raz dla osób (takich jak ja), które chcą rozpocząć swoją pracę i przygodę z kontrolą jakości. Cieszę się, że zdecydowałam się na udział w kursie. Polecam!

Karolina Wojtkielewicz

Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

W kursie podobało mi się, że w jasny sposób zostały wyjaśnione zagadnienia związane metodą 8D, że została ona omówiona punkt po punkcie. Przedstawienie praktycznego zastosowania narzędzi oraz materiały pomocnicze na plus.

Joanna Mikołajczyk

Specjalista ds. jakości
LinkedIn icon

APQP od podstaw do eksperta

Szkolenie spełniło moje oczekiwania, temat APQP rozłożony na czynniki pierwsze, czekałem na to szkolenie w tej formule, dobrze że w końcu znalazło się na szkole jakości.

Daniel Robakowski

Kierownik Działu Jakości
LinkedIn icon

Techniczny Język Angielski

Wg mnie kurs bardzo dobry, podzielony na sekcje tematyczne, dużo nowego, ciekawego słownictwa ;) Zabrakło mi wymowy / zapisu fonetycznego najtrudniejszych słówek.

Aleksandra Maziarz

Lab Specialist
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Jest to mój pierwszy kurs przeprowadzony online na podstawie nagrań. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wiedzą, która została zawarta w tym szkoleniu - widać praktyczne podejście do rozwiązywania problemu oraz możliwe przeszkody, które na nas czekają podczas tego procesu. Zaletą takiego kursu jest także łatwość robienia notatek - nie ma tematów, które ze względu szybkość przekazywania informacji mogą zostać pominięte - w takim przypadku po prostu cofałem nagranie :)

Paweł Polak

Quality Engineer
LinkedIn icon

Podstawy Kontroli Jakości

Jak większość kursów w Szkole Jakości, tak i ten jest pełny konkretnej wiedzy przekazanej w jasny i zrozumiały sposób. To dobra inwestycja w siebie a jakość szkolenia świadczy o wysokich kompetencjach prowadzącego :-)

Agnieszka Wróbel-Błoniarz

Quality Specialist / LEAN Specialist / SAP LIMS Super User
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Kurs rewelacyjny, fajnie że łączy elementy teoretyczne z zadaniami praktycznymi zarówno w Excelu, jak i na papierze :-) Merytorycznie bomba!

Agnieszka Wróbel-Błoniarz

Specjalistska ds. Jakości
LinkedIn icon

Problem solving - Metoda 8D

Kurs na najwyższym poziomie, zresztą jak wszytskie szkolenia u Pana Artura Mydlarza

Marek Początek

Inspektor Jakości
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Kurs z SPC wciąga jak Netflix :) Uzupełnił moje braki w wiedzy i już nie boje się jak słyszę 'makro w Excelu'. Na plus też możliwość zrobienia sobie testu z SPC po zakończonym kursie. Bardzo dużo praktycznej, przydatnej wiedzy. Dzięki!

Monika Juda

Technolog - Specjalista ds. badań i wzorcowań
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Z kursu jestem bardzo zadowolona, wiedza przekazana w bardzo konkretny i jasny sposób. Bardzo dużo przykładów z życia i rzeczywistych audytów, co jeszcze bardziej pomaga w przełożeniu tej wiedzy na praktykę we własnym przypadku. Dodatkowo jestem zadowolona, że w końcu wiem jak poprawnie zadawać pytania na audycie. Wcześniej nie było to dla mnie oczywiste.

Aleksandra Żyła

Quality System Coordinator
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Ukończyłam kurs DNA - Doktryna Nowoczesnego Audytora wraz z modułami uzupełniającymi i chciałabym prosić o wystawienie certyfikatów. Dziękuję za szkolenie. Był to bardzo ciekawy, merytoryczny kurs, obejmujący wszystkie obszary wiedzy dotyczącej audytowania.

Anna Pająk-Stopa

Configuration Manager and Project Controller
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Kurs idealny dla każdego, kto pragnie przypomnieć sobie o podstawach rysunku technicznego. Krótkie i treściwe nagrania umożliwiają odsłuchanie ich z dowolnego miejsca, chociażby w drodze do pracy. Kurs zachęca do szerszego zapoznania się z rysunkiem.

Szymon Rabin

Asystent ds. logistyki
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Dużo przydatnych rzeczy od teorii do przełożeń praktycznych

Bogdan Pastuszczak

Specjalista ds. Metrologii
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Na plus mogę wymienić stały dostęp do kursu, możliwość powrotu do danej lekcji i przypomnienia sobie przerobionego materiału oraz doświadczenie osoby przeprowadzającej kurs, pokazanie przykładów zawodowych. Jestem zadowolony z kursu, dziękuję.

Krzysztof Gaj

Mechanical Engineer
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Kurs DNA to najlepszy kurs na audytora wewnętrznego na jakim miałam okazję być, a nie był to mój pierwszy kurs w tym temacie! Lekcje były wytłumaczone w sposób zrozumiały, logiczny i co najważniejsze zawierały wiele praktycznych wskazówek i porad. Uważam, że kurs ten jest świetny zarówno dla osób, które chcą audytować, ale także znajdują się w nim wskazówki dla osób pracujących przy audytach. Kurs jest jak najbardziej warty swojej ceny i stanowi świetną merytoryczną i praktyczną dawkę wiedzy, serdecznie polecam!

Karolina Bąkiewicz

Studentka AGH
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Bardzo wartościowy kurs, zarówno dla osób początkujących w obszarze jakości jak i dla tych bardziej doświadczonych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Cieszę się, że wziąłem udział, jak zwykle dobrze zainwestowane pieniądze

Daniel Robakowski

Quality Manager
LinkedIn icon

Podstawy Kontroli Jakości

Świetny kurs wyjaśniający, w jaki sposób korzystać z kontroli jakości i jakich narzędzi używać. Z czystym sercem polecam :)

Kacper Borkowski

LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Kurs jak każdy poprzedni- rewelacja. Nie ma czego poprawiać... Lepszego kursu nie dało się stworzyć!

Klaudia Wróbel

Quality Inspector
LinkedIn icon

PIN - Pomiary Interpretacja Normy

Plusem kursu jest prosta forma przekazu, a rozłożenie na moduły pozwala łatwiej przyswajać wiedzę. Możliwość powrotu i przesłuchania tematu ponownie jest dodatkowym atutem.

Ewelina Lipińska

LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Przechodziłam przez kurs kilkukrotnie aby utrwalić sobie wiedzę na temat raportu 8D. Na pewno jeszcze skorzystam ze szkoleń oferowanych przez Szkołę Jakości.

Joanna Wójcik

LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Kurs jak najbardziej spełnił moje oczekiwania. Bardzo duża ilość przydatnych i pomocnych treści przedstawiona w przejrzysty i przystępny sposób. Bardzo polecam i sądzę iż jeszcze nie raz powrócę do Szkoły Jakości. Pozdrawiam

Monika Przybyło

Inżynier jakości w Hutchinson
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Kurs polecam każdemu, kto chce zacząć działać z SPC! Wszystko dobrze pokazane wyjaśnione, a dodatkowym plusem kursu jest możliwość konsultacji! Jak najbardziej Polecam!

Adrian Wieszczek

Inspektor jakości w Aero Gearbox International Poland
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Ciekawa forma szkolenia. Daje dużą swobodę pod względem czasowym, jednak wymaga większej samodyscypliny by regularnie korzystać z treści i ukończyć szkolenie. Pod kątem merytorycznym przygotowana bardzo dobrze. Duży plus za podpowiedzi dotyczące łączenia ISO 9001 z narzędziami jakości (8d, 5s, kaizen itp), jak również za podpowiedzi dotyczące przykładowych dowodów na audycie. Dla mnie osobiście temat szkolenia jest przypomnieniem i utrwaleniem wiedzy przed powrotem do pracy.

Justyna Michalik

Head of Quality Control Laboratory
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Właśnie skończyłam kurs DNA i jestem zachwycona. Dokładnie takiego rodzaju kursu potrzebowałam, który uwzględnia również aspekty zdolności miękkich audytora. Dosłownie w przyszłym tygodniu czeka mnie audyt jednostki certyfikującej i czuję się zdecydowanie lepiej przegotowana psychicznie do rozmowy z audytorem. Mam również nadzieję, że będę potrafiła profesjonalnie podejść do sprawy i zrobię wrażenie na audytorze.

Monika Kolmaga

Quality Engineer
LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Bardzo rzeczowy kurs. Raport wyjaśniony krok po kroku.

Marek Labudda

Specjalista ds. serwisu
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Wszystko przejrzyście wytłumaczone

Wojciech Kasica

LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Jako plusy można wymienić: wyjaśnienie poszczególnych elementów PPAP i wyjaśnienie całego procesu co, jak, kiedy i dlaczego. Ogólnie wszystko na plus. Zrobiłem już masę szkoleń ze Szkoły Jakości i jestem bardzo zadowolony, a szkolenie z PPAP/APQP już miałem robione w standardowej formie i powiem tyle, żeby obliczyć np R&R, użyłem twoich formularzy, żeby nie tracić czasu, a osoba prowadząca szkolenie i tak na siłę kazała robić obliczenia, co mija się z celem, bo nie każdy musi być guru matematyki. Nas interesują wyniki i poprawna ich interpretacja.

Pawel Lorek

LinkedIn icon

Pełna Moc Excela w Jakości

Podoba mi się że zawsze mogę wrócić do zagadnień którym zapomniałbym przez cały rok. Poprawić można dodając do excela inne zakładki z gotowymi formułami aby użytkownik mógł się zaznajomić.

Marek Pazowski

Product Engineer
LinkedIn icon

Doktryna Nowoczesnego Audytora

Na początku chcę Ci podziękować za szkolenie. Muszę przyznać, że połączenie materiałów w postaci video oraz spotkań on-line w zamkniętej grupie jest ciekawą i bardzo przystępną formą szkolenia. Jest to już drugie szkolenie, które robiłem u Ciebie i znów się nie zawiodłem – tak trzymać.

Damian Blokesz

Dyrektor Zarządzający
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Nigdy nie miałam do czynienia z PPAP, a sposób, w jaki przedstawiasz to na kursie jest tak przejrzysty, że z łatwością zrozumiałam na czym to polega. Mam nadzieję, że będę mogła z tego narzędzia korzystać w przyszłości.

Agnieszka Wróbel-Błoniarz

Quality Specjalist
LinkedIn icon

IATF 16949:2016 On-line

Bardzo fajny kurs, najbardziej podobała mi się możliwość przerabiania go we własnym tempie.

Kajetan Perczyński

LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Dobrze ułożony proces nauczania - poprowadzenie krok po kroku. Całkowicie zmieniłam podejście i sposób postępowania z raportami 8D.

Agnieszka Wojciechowska

Lead Auditor | Trainer | Advisor | Food & Packaging
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Bardzo dziękuję za możliwość udziału w kursie. To było dokładnie to czego potrzebowałem. Dzięki niemu zrozumiałem wymagania normy i poznałem wiele przydatnych narzędzi. Z pewnością wykorzystam zdobytą wiedzę, dzięki czemu udoskonalę system zarządzania jakością w firmie, której pracuję.

Wojciech Błażejewski

Pełnomocnik ds. systemów jakości
LinkedIn icon

Pełna Moc Excela w Jakości

Przedstawiony program fantastycznie przekazany, bardzo dużo ciekawych trików, pomocne informacje w tworzeniu nowych możliwości w Excelu. Jestem bardzo zadowolona, czekają mnie jeszcze kolejne kursy z Pana umiejętnościami i przekazaniem nietuzinkowej wiedzy :)

EMILIA KAMIŃSKA

LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Jestem bardzo zadowolona. Szkolenie w formie krótkich wykładów to idealne narzędzie do doskonalenia swoich kompetencji zawodowych dla rodziców małych dzieci. Doskonała znajomość normy i umiejętność przekazywania wiedzy w przestępny sposób przez pana Dariusza sprawiają, że z łatwością można poznać i zrozumieć normę ISO 9001. Szczerze polecam!

Ewa Piórkowska

Laborant
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Bardzo dziękuję za podzielenie się wiedzą odnośnie PPAP. Wszystko zostało bardzo dobrze wytłumaczone i bardzo się cieszę, że zostały stworzone gotowe formatki, które niewątpliwie będą bardzo pomocne. Cieszę się również, że w każdej chwili można wejść na platformę i obejrzeć powtórnie wybrany filmik.

Magdalena Nowak

LinkedIn icon

Zarządzanie Jakością - od podstaw

Kolejny świetny kurs, rozjaśniający jak i po co działa zarządzanie jakością. Mam nadzieję, że zdobyta wiedza przyda się na rozmowie o pracę i w pracy :)

Kacper Borkowski

Junior Medical Device Quality and Safety Specialist
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

+ przedstawianie sytuacji na bazie własnego doświadczenia + przykłady - rozbudowanie szkolenia o MDS-y

Łukasz Kłoda

Specjalista ds. jakości
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Dla osoby, która zaczyna pracę z rysunkiem technicznym jest to idealny kurs, aby poznać jakiekolwiek podstawy. Jeśli zaczynasz pracę z rysunkiem technicznym - szkolenie jest w sam raz dla Ciebie. Warto popracować nad "energią" w nagraniach, jeśli w ogóle dałoby się tak zrobić. Po obejrzeniu wszystkich nagrać, człowiek staje się senny. Nie jest to żaden minus, ale fajnie byłoby wychodzić ze szkolenia mniej znużonym niż przed przystąpieniem! :-)

Jan Michałowski

Kierownik laboratorium pomiarowego
LinkedIn icon

Perfekcyjny Raport 8D

Bardzo profesjonalny kurs, prosto i logicznie przedstawienie najważniejszych zagadnień z 8D raportu.

Monika Makowska

Quality Engineer w EPL Poland
LinkedIn icon

SPC – prewencyjne zarządzanie jakością.

Możliwość powrotu do poszczególnych lekcji, dostępność plików, na których prowadzone były działania w trakcie kursu, szybka i profesjonalna reakcja Artura na problemy.

Grzegorz Murdzek

Koordynator ds. Doskonalenia
LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

Kwintesencja wiedzy. Bardzo fajny kurs.

Sebastian Roda

Specjalista ds. Jakości
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Bardzo fajnie przedstawiona CAPA, dużo materiału choć tematy jak FMEA mogły być szczegółowo omówione. Większa liczba zadań pomogłaby usystematyzować przedstawioną wiedzę. Mimo wszystko po ukończeniu tego kursu czuję, że mój poziom wiedzy jest wyższy niż przed :)

Paweł Jaszczerski

Młodszy inżynier procesów logistycznych w Essilor Group
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Jestem pod wrażeniem jak w przyjemny i przejrzysty sposób zostały przełożone zapisy normy ISO 9001:2015. W kursie przedstawiona jest perspektywa auditora jak i auditowanego oraz znajduje się wiele przykładów z życia, dzięki czemu jeszcze łatwiej można przyswoić nowe informacje. Polecam ten kurs każdemu, kto szuka ogromnej bazy wiedzy w tym temacie oraz ceni sobie czasową niezależność. Gratulacje dla autora i wszystkich biorących udział w jego realizacji.

Ewelina Werdyn

Inspektor w Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Poznaniu
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Kurs bardzo przejrzysty i przyjemny. Świetny na przypomnienie sobie podstaw ze studiów

Gabriela Łazarczyk

Technolog
LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Kurs bardzo ciekawy i jednocześnie przejrzysty. Pozwolił mi usystematyzować posiadaną już wiedzę i jeszcze lepiej zrozumieć wszystkie aspekty związane z PPAPem. Czas teraz wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce. Serdecznie polecam! :)

Ewa Czarniecka

Customer Quality Specialist
LinkedIn icon

Skuteczny Inżynier Jakości

Bardzo dobre compendium wiedzy dotyczące podstaw zarządzania, sterowania jakością.

Marek Kamiński

Manager ds. technicznego zapewnienia jakości, Pełnomocnik Prezesa ds. SZJ w Scanclimber Oy
LinkedIn icon

Podstawy Kontroli Jakości

Dobrze przygotowany kurs, podstawowa wiedza, gdy ktoś zaczyna swoją przygodę z Jakością. Dodatkowo darmowe narzędzia w postaci arkuszy Excel.

Anna Rzeszutek

LinkedIn icon

Inżynier Jakości Automotive

Podczas kursu przekazano widzę dotyczącą pracy inżyniera jakości w pigułce, same najważniejsze informacje, co było bardzo pomocne. Treści przekazane przejrzyście.

Magdalena Wierzbicka

Inżynier Procesu
LinkedIn icon

Rysunek techniczny - podstawy

Skupiłabym się na rzutowaniu Europejskim i Amerykańskim. Najlepiej gdyby przedstawić kilka rysunków i miałoby się określić jakie to jest rzutowanie. Oczywiście skorzystam z zaproszenia do grupy. Myślę, że tam temat został już poruszony

Magdalena Jarosz

LinkedIn icon

PPAP - od podstaw do eksperta

Bardzo podoba mi się to że prowadzący pracował przy PPAP skupia się na tym co ważne i tłumaczy każdy z 18 punktów PPAP. Bardzo wysoki poziom szkolenia.

Marek Początek

Quality Inspector / Level II Fluorescence Method and level II Magnetic
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Ukończyłam kurs ISO :) Kolejny kurs ze szkoły jakości który nie zawiódł. Niska cena, a tak ogromna dawka wiedzy i to konkretnej z dodatkowym bonusem w formie narzędzi które ułatwia pracę - WOW. Wielkie dzięki za to szkolenie i nie tylko to, jeżeli będziesz utrzymywał taki poziom (a pewnie z ciągłym doskonaleniem, poziom będzie się zwiększał) to za kolejne szkolenia również powiem DZIĘKI :) W świetny sposób dobierasz mentorów kursu, ludzie z pasją i doświadczeniem, tego jest mało na rynku.

Małgorzata Klimek

Specjalista ds. Jakości
LinkedIn icon

Umiejętności miękkie inżyniera

Podobały mi się praktyczne zastosowania jakie Pan podał oraz merytoryczne podejście do rozwiązywania problemów związanych z pracownikami.

MAREK Pazowski

Product Engineer
LinkedIn icon

PIN - Pomiary Interpretacja Normy

Polecam serdecznie kurs każdemu kto potrzebuje wiedzy z zakresu - Pomiary, Interpretacja, Normy. Profesjonalnie opracowany zakres materiału.

Roman Kluz

Quality Engineer
LinkedIn icon

ISO 9001 System i Narzędzia

Kurs został bardzo dobrze przeprowadzony. Dużo ważnych, przydatnych informacji, jak również ciekawy. Z pewnością będę uczestniczyć w kolejnych kursach!

Kamila Kinga Kępczyńska

Konstruktor
LinkedIn icon

Zrób pierwszy krok
w kierunku swoich osobistych i zawodowych celów ze Szkołą Jakości

Dołącz do wybranego szkolenia i zbuduj swoje kompetencje ku lepszej przyszłości

Poznaj ofertę szkoleń